Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(GinCherry @ 2010 04 02, 12:26)
Atkeliavo jau mano

chi chi chi: net ir as ja ziurejau biggrin.gif (net - nes labai retai uzeinu i MD)... vadinasi tikai buvo skirta Gin, jei tiek ziurejo ir niekas nenupirko thumbup.gif
Man jos spalva veza ir medziagyte, jei tik ja teisingai isivaizduoju - mama tokia turejo, tai sunesiojau beveik iki skutu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 02 balandžio 2010 - 19:11
Šiandien Gin mačiau, bet nedrįsau užkalbinti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergyckos user posted image Greit uzlekiu, nes kiausius marginu ir siaip maisto nenustatytus kiekius gaminu doh.gif , palieku savuosius pirkinius (siandien ryte turgelyje buvau, ne kazi kas, bet...). Rankine - delninuke, didele, naturali gyvates oda, viduje ir oda plona, gal versiuko g.gif ir dvi nemenko dydzio silkines skaros.
Beja, giriu visu pirkinius wub.gif thumbup.gif , ai GIN, as ir i tavaja akis blizginau... varvinau... ale tau (specialiai), palikau, juokauju net nezinau kodel neemiau, bet matyt is tiesu tau buvo skirtoji. mirksiukas.gif
GERU VISOMS KIAUSIU!!! user posted image
Beje, nepamirskit saviskiu ir kitu vyriskos gimines atstovu pasveikint su "tarptautine vyru diena" (Velykomos, vis gi kiausiniu savininkai... blush2.gif )user posted image
Palieku nuoroda MANIEJI SIANDIENINIAI CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 03 balandžio 2010 - 11:40
Skarelė tai labai good.gif

O delninukė žavi,tik truputį krečia šiurpas nuo minties,kad ten gyvatės oda biggrin.gif
Nemyliu gyvačių,oj nemyliu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Sveikos. Nežinau ar vintage, bet rodausi savo nuosavų rankelių darbą, kurio labai nebenoriu unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Greiciausiai rytoj nebebus progos uzsukti, o galbut uzsukusi nerasciau ir jusu todel sveikinu visas su Velykomis ir linkiu, kad nauja pradzia atnestu i jusu spintas daug seno, bet gero lobio smile.gif

user posted image
Atsakyti
Na,aš irgi sveikinu,ir linkiu labai šviesių švenčių 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Eina sau Zazuna man nebijanciai gyvaciu labai zavus pirkinukas wub.gif thumbup.gif Jei ka ji jau turi namucius. blush2.gif O man problemos su skuduru ir batu kiekiu esu vadinama visokiausiai zodziai,kad perku kaip beprote. doh.gif Na vienu zodziu....Neturiu istikruju kur ir laikyti savuju turtu .......
Kadangi baigiau tokia liudna gaida sveikinu visas su artejanciom thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
sveikinu ir aš visas su Šv. Velykom.
Raskim laiko svajonėms...
Raskim laiko artimiesiems...
Raskim laiko meilei...
Raskim laiko sau... wub.gif

Perbėgau šiandien greitai vieną parduotuvę ir rezultatas: klostuotas tamsiai mėlynas sijonas (pagaliau turėsiu nautical kostiumą, nes trikotažinį švarkelį jau turėjau, trūko sijono. Beje, kažkuri iš Jūsų man ir patarė ieškoti klostuoto 4u.gif ),
ryškiai gėlėtas sijonas vasarai (abejoju, ar nešiosiu, nes mane kažkaip labai storina jis),
maža juoda liemenuota klasikinė suknutė Marks&Spenser. Kaip apsidžiaugiau radus wub.gif , deja, mažoka per storiausią mano vietą (per klubus doh.gif ). Gal kuri norit? Trumpos rankovės, 12 dydis, užtrauktukas per nugarą, bet yra keletas dėmių. Mačiau, kad dėmėta, bet turiu visagalio LOC, maniau skalbsiu ir išskalbsiu, bet ką čia skalbsi, jei užpakalis netelpa doh.gif
Fotkint nėra laiko, dar krūva darbų laukia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 03 balandžio 2010 - 15:26
Grice,
little black dress bigsmile.gif laukiu foto blush2.gif ir išmierų tikslesnių bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

ir visų foto, ypač sijono jau su švarkeliu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 03 balandžio 2010 - 17:04
Su artėjančiom 4u.gif
user posted image
Atsakyti