Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Dollzz @ 2010 04 01, 21:54)
Pasakiskos sukneles. ypac rudoji taskuota



QUOTE(Amarcord @ 2010 04 01, 21:59)
Visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

reeva, o per kurią vietą be švarkelio nesižiūri?  ax.gif




Dollzz,ačiū

Amarcord (senasisi nickas man labiau patiko blush2.gif ) nesižiūri suknios viršus.O švarkelis taip viską tobulai užbaigia.


Eit,babcės,palikit man tą rankinuką aggressive.gif biggrin.gif Nes jis su kaspiniuuuuku
Atsakyti
Atkeliavo jau mano suknele smile.gif Realiai ne tokia ryski [turbut artimiausia spalva, kur pafotkintas rastas ish arti], ta melyna tamsesne, kas be ko reiks trumpint, o daugiau ka reiks daryt tai nezinau, nes dar nepasimatavau smile.gif Malonios labai medziagos, minkstute smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 02 balandžio 2010 - 12:28
muahahahaha laugh.gif
vrvinau seilę į ją žiūrėdama,bet nusprendžiau,kad palaukti.
Ir palaukiau,kol Gin nusipirko biggrin.gif

Labai graži good.gif
Atsakyti
Pasimatavau biggrin.gif Tai zinok gerai, kad ir neemei jos, nes man liemuo jos jau per aukstai, ne toj vietoj kur turetu buti, o tu kadangi auksta, tai tau jauciu ish vis po krutine butu biggrin.gif O shiaip dailiai atrodo, aciu, kad palikai man ja mirksiukas.gif biggrin.gif Ish likucio apacios gal reiks koki dideli kaspina ant peties nutupdyt g.gif biggrin.gif
Atsakyti
tiesą sakant,viena iš pirežasčių kodėl palikau ir buvo ta,kad liemuo labai aukštai atrodė unsure.gif
Nėr už ką irnesakyk.gif
Atsakyti
Ej taip ir maniau, kad sita, varvinau varvinau seile, bet palikau. tai paguoda, kad i geras rankas nusuoliavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na,suknią jau nupirko,dabar beliko laukti,kad raudonajį tašiuką nuknis laugh.gif
Atsakyti
Gin, daili suknytė ir patogi atrodo smile.gif

Reeva, nu kad juokingas nikas buvo, ypač kai kam telefonu prisistatyt reikėdavo biggrin.gif o tu filmą matei, kad nepatinka? ax.gif O tašiuką tai tavo vietoj griebčiau, jei jis tau taip patinka, nes kaip kažkas sakė, pilkieji kardinolai dirba dirba mirksiukas.gif

Tai dauguma pasisako už švarkelio išgelbėjimą unsure.gif Nu reiks apžiūrėt, per kur ten galima būtų paplatint tą suknią nepjaunant švarkelio biggrin.gif Nes kažkaip suknios transformuot į sijoną nesinori. Kita vertus, gal su kokia maikute ar marškinėliais ne taip saldžiai atrodytų, jei būtų sijonas g.gif
Atsakyti
Kokį filmą?Nieko nemačiau unsure.gif
Bet labai smagus nicas buvo biggrin.gif

Šiandien jau neturiu jėgų eiti,ir tikuosi,kad pilkieji kardinolai išgirs ir pajus mano prakeiksmus jų pusėn sviedžiamus biggrin.gif
Atsakyti
nezinau cia vintage ar ne bet jau sena labai 28 metu senumo

user posted image
http://i293.photobuc.../antikvaras.jpg[/img]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 02 balandžio 2010 - 15:19
QUOTE(reeva @ 2010 04 02, 15:55)
Kokį filmą?Nieko nemačiau unsure.gif


Federico Fellini Amarcord. Labai netgi vintage wink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
reikės kada paveizėti

Labai miela Gražinos bliuskytė wink.gif
Atsakyti