Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 04 01, 21:18)
o,žiūrau populiarus tašiukas šiandien buvo laugh.gif

Gal nereikėjo gailėti litų g.gif biggrin.gif
Papildyta:
adžani,man atiduosi,ką tu daugiau su jais daryt gali? biggrin.gif

Pagalvosiu,jei ka tave turesiu omeny. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 01 balandžio 2010 - 20:20
wow sijonas meilės bigsmile.gif
reik balto švarkelio oversize smile.gif


o aš užsikepiau M.J. batų, gal kas matėt unsure.gif 37-38
user posted image
arbe reik pasigamint uždėtukus pačiai, nors gatavas kampliektas būtų fysniau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 01 balandžio 2010 - 20:25
o tai tų baltų daiktų negalima atskirai nusipirkti? g.gif

va biggrin.gif per nugarą nesusisega, todėl taip įdomiai atrodo nuotraukoj. iš švarkelio medžiagos platinsiu nugarą ir patį sijoną atlenksiu, nes dabar trumpokas. atlenkimui daug palikta biggrin.gif

kitas variantas - perdaryti suknią į sijoną ir dėvėt su/be švarkelio. bet turbūt taip nedarysiu unsure.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
man tai suknutė gražiau su švarkeliu atrodo blush2.gif
ir tokia vasariška,vasariška bigsmile.gif
Atsakyti
Amarcord labai wub.gif abiem variantais bigsmile.gif o adzani baltasis rankinukas wub.gif mano sarkiska prigimtis doh.gif

ir beveik as irgi zemam starte i Traku H. nusvilpti rankinuko hihihi.gif nu palaukit.... kadanors persikelsiu i senamiesti, tikrinsiu visas Humanas 6kartus i diena, tai nieko nerasit, viska susipirksiu ir kitoms nepaliksiu devil.gif
Atsakyti
Visu mergaiciu pirkiniai puikus, tai is pavydo per daug ir negirsiu. Imkit po baliona, bent jau ju negaila 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 01 balandžio 2010 - 20:55
Pasakiskos sukneles. ypac rudoji taskuota ir geleta laai faina! O BATAI TAI NEREALUS!!!!
Atsakyti
Visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

reeva, o per kurią vietą be švarkelio nesižiūri? ax.gif

beje, tą raudoną rankinuką pamačius buvau tikra, kad apie jį kalbėjai, nes su bantiku buvo biggrin.gif

ai, o suknelė grynai medvilninė, ot tongue.gif

lyja sad.gif
Atsakyti
tik su švarkiuku. labai elegant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 04 01, 20:16)
  be to, vyras jau į dangų akis pakėlęs stovėjo pašonėj, kad tik greičiau eitume  lotuliukas.gif


nu va sita tai jie moka! o jau israiskos buna lotuliukas.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 04 01, 20:30)

va biggrin.gif per nugarą nesusisega, todėl taip įdomiai atrodo nuotraukoj. iš švarkelio medžiagos platinsiu nugarą ir patį sijoną atlenksiu, nes dabar trumpokas. atlenkimui daug palikta biggrin.gif


o bliamba! as ja maciau!!! tik kazkodel pagalvojau kad baisiai didele bus ir ant pakabos taip graziai neatrode! nu nors nagus nusigrauuuuuuuzk!!!! Ner ka cia su ja daryti! Reikia zvirbleliui parduoti. Taip taip!!! biggrin.gif
Atsakyti
Amacord, jokiu budu negadink svarkelio schmoll.gif Geriau daryciau sijona ir svakeli palikciau, nes taip graziai su svarkeliu atrodo, o be svarkelio tai labai paprasta arba kazkokiu kitu bandyciau platinti suknute g.gif

Dar labai patiko zvirblio ir adzani batukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 01 balandžio 2010 - 21:42
QUOTE(reeva @ 2010 04 01, 17:45)
Dėmė išsiplovė 

kaip dziugu girdeti 4u.gif

QUOTE(j'aime @ 2010 04 01, 18:48)

aciu! jau zinau, ka is jo darysiu- suknele! tiksliau kirpsiu apacia ir is jos pasisiusiu labai kuklia palaidine be rankoviu ir bus man super ostiumas (neverta sijono juosmens gadinti, nes dydis geras...

o mano batukai is amerikes jau pas mane. Muito atklojau 32 lt, tai jau kaina man ju gavosi nelabai patraukli. jau seniau sakiau, kas nepriksiu nieko is amerikes ale vot!!! Ir dydis tai labai ant ribos  . Reikia man 6,5. Cia 6... teks pratempinet, nes dabar pedos tai kaip geleziuose  . Va, pasibedavojau, o batukai cia:

P.S. Sijonas dar vienas is traku H.


*na va kaip dziugu kai pamatai daikta ir jau zinai ka su juo darysi ...geras tas jausmas , bent jau man tas labai patinka.....zinoma geras jausmas yra ir tada ,kai jau nusiperki kai viskas ciki piki cool.gif
**batukai dailus ( blush2.gif tik as kazkaip buvau susidariusiu nuomone kad pati domiesi ir nesioji tik batukus su kulniuku) ir paciai tinka bigsmile.gif .....as turiu ta spec. purskala slamander firmos pratempimui..jau seniai tai net ir nezinau ar jis kazkuo geresnis uz elementarius budus..o kainuoja tai ne pigiai g.gif ir sijonukas labai dailus...bateliu ir sijono derinys lux.....na bet ka cia ir kalbeti dailiai figurai tai viskas ir tinka ax.gif 4u.gif

QUOTE(adžani @ 2010 04 01, 20:04)

Na,o cia mano kuklieji batukai  blush2.gif
Labai dailus,bet 40 dydis,2-3 dydziais didesni,bet gal kaip nors?  Gal einant gatve nenusmuks  O cia kaip  as sakau karpytieji batukai  biggrin.gif aisku butu labai gerai,jei tas kulnas
butu labai zemas,bet yra kaip yra  smile.gif
Teatrinis tasiukas,nors ir inspired,bet vis tiek pasirodysiu  blush2.gif


*dailus ...as vis mastau pereiti ant tokio tipo batuku ..tik kazkaip vis neuzkliuvu kad prie sirdies butu:)))..na nezinau as turiu vienus 38d (pati 36-37.5 nesioju ) tai jie tokie ispiriami ..tai jo einant klapsi ir baisu pamesti ..bet cia gi uzrisami gal taip neturetu nutikti g.gif ...nors viska manau prilauso nuo troskimo juos nesioti mirksiukas.gif
**kad tik butu tu teatru kur galima butu ji isvesti pasivaikscioti smile.gif

QUOTE(mrs Shirley @ 2010 04 01, 20:24)
o aš užsikepiau M.J. batų, gal kas matėt  unsure.gif 37-38

arbe reik pasigamint uždėtukus pačiai, nors gatavas kampliektas būtų fysniau smile.gif


o gal tik atskirai tuos virsus isigyti.....jei turi batukus kuriems tokie uzdeklai tiktu unsure.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 04 01, 20:30)

va per nugarą nesusisega, todėl taip įdomiai atrodo nuotraukoj. iš švarkelio medžiagos platinsiu nugarą ir patį sijoną atlenksiu, nes dabar trumpokas. atlenkimui daug palikta

kitas variantas - perdaryti suknią į sijoną ir dėvėt su/be švarkelio. bet turbūt taip nedarysiu  unsure.gif

[img]


as uz kitus budus platinimui ..o jei ju i galva neateina tai uz svarkeli ir sijona drinks_cheers.gif
Atsakyti