Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Vajazau,ačiū labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 01, 15:16)
[
Va mano gražuolė.Su kišenėm,made in West Germany  rolleyes.gif
(dar šlapia laugh.gif )


oi apie panasia ruzava su baltais taskiukais ....medvilnine ...kaip tik galvojau paleisti i pasauli..is savo paauglystes laiku..nes tiek vistiek niekad nesublogisu schmoll.gif ...gamyba zinoma ne W.G. bet paprasta sovietine..dar paskutini karta rankose pavarciau..ir vel padejau ..del laiko neturejimo cool.gif
Atsakyti
Dėmė išsiplovė yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 01, 14:45)

Dar laaabai gražų rankinuką palikau,pagailėjau 17 litų,ir dabar meldžiuosi visiems žinomiems dievams,kad jo nunupirktų iki tol,kol bus -50% laugh.gif

a koki palikai? as sian irgi buvau lotuliukas.gif , rankinukus aisku isziurejau, bet matyt taviskis nu manes slepesi arba mes labai kitokius megztam (taip manau ir bus) smile.gif

QUOTE(reeva @ 2010 04 01, 15:16)
[
Va mano gražuolė.Su kišenėm,made in West Germany  rolleyes.gif
(dar šlapia laugh.gif )


grazuole drinks_cheers.gif , kakliukas man, tiesa irgi nelabai - pastebejau, kad tokiu nenesioju nors tu ka, kad ie nusipirkciau, bet zinau, kad tikrai yra kam labai tinka.

QUOTE(Kukli @ 2010 04 01, 17:24)
Zvirbli sijonas ir pirstines tamsiosios su sviesiu intarpu labaiiii wub.gif


aciu! jau zinau, ka is jo darysiu- suknele! tiksliau kirpsiu apacia ir is jos pasisiusiu labai kuklia palaidine be rankoviu ir bus man super ostiumas (neverta sijono juosmens gadinti, nes dydis geras...

o mano batukai is amerikes jau pas mane. Muito atklojau 32 lt, tai jau kaina man ju gavosi nelabai patraukli. jau seniau sakiau, kas nepriksiu nieko is amerikes ale vot!!! Ir dydis tai labai ant ribos g.gif g.gif . Reikia man 6,5. Cia 6... teks pratempinet, nes dabar pedos tai kaip geleziuose verysad.gif . Va, pasibedavojau, o batukai cia:

http://public.fotki.com/kiovne/manono/

P.S. Sijonas dar vienas is traku H.
Atsakyti
palikau tokį raudoną,kvardratinį su kaspiniuku.Gali būt transformuojamas į gigantišką delninukę biggrin.gif
Papildyta:
o batukai tai labai gūd.
Jei odiniai,tai žinau,kad yra toks pratampymo purškalas.Na,ir žinoma,batsiuvys biggrin.gif
Atsakyti
reeva, suknutė labai labai wub.gif wub.gif
j'aime, pavydžiu batukų cool.gif
Atsakyti
Zvirblio viskas labai labai tobula wub.gif Ir batukai ir sijona mielai priglausciau. tongue.gif Butu sluot Pajurio ir Šiauliu gatves bigsmile.gif SUPER thumbup.gif
Na,o cia mano kuklieji batukai blush2.gif
Labai dailus,bet 40 dydis,2-3 dydziais didesni,bet gal kaip nors? blush2.gif Gal einant gatve nenusmuks lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
O cia kaip as sakau karpytieji batukai biggrin.gif aisku butu labai gerai,jei tas kulnas
butu labai zemas,bet yra kaip yra smile.gif
user posted image
user posted image
Teatrinis tasiukas,nors ir inspired,bet vis tiek pasirodysiu blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 01, 19:00)
palikau tokį raudoną,kvardratinį su kaspiniuku.

maciau! apziurejau - good! tik dabar niekas jo nenukaukit lotuliukas.gif

QUOTE(adžani @ 2010 04 01, 20:04)
Na,o cia mano kuklieji batukai  blush2.gif

abeji labai faini!!! karpyti dar ir idomus thumbup.gif Tik su tuo 40 tai nezinau nezinau... bent jaus as tai labai abejoju ar paeiciau. nebent is plocio siauri gana g.gif
Atsakyti
oooo 40 dydis
beveik mano bigsmile.gif biggrin.gif

Velnias,kam pasakiau.Dabar reikės budėti prie Humanos,kad tam tikri asmenys nenukniauktų biggrin.gif
Atsakyti
žvirblio ir adžani, antri batukai patiko bigsmile.gif

reeva, varčiau aš tą tašių šiandien biggrin.gif viliojo spalva ir kad odinė, bet nusprendžiau, kad nesubtilus, toks kaip žaislinis truputį rolleyes.gif paskui varčiau tokį mažesnį ryžos odos, anas patiko labiau, bet nusprendžiau, kad turiu tų tašių irnesakyk.gif be to, vyras jau į dangų akis pakėlęs stovėjo pašonėj, kad tik greičiau eitume lotuliukas.gif

nusipirkau 50s suknelę ir tokį batikos technika spalvintą didelį daiktą iš Tailando. toks ale suknia, bet nusprendžiau kad bus man vasarai vintažinis medvilninis chalaaaaatas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 04 01, 21:10)
maciau! apziurejau - good! tik dabar niekas jo nenukaukit  lotuliukas.gif
abeji labai faini!!! karpyti dar ir idomus  thumbup.gif  Tik su tuo 40 tai nezinau nezinau... bent jaus as tai labai abejoju ar paeiciau. nebent is plocio siauri gana  g.gif

Nera jie platus,na ziuresim ka as su jais darysiu. g.gif
Atsakyti
o,žiūrau populiarus tašiukas šiandien buvo laugh.gif

Gal nereikėjo gailėti litų g.gif biggrin.gif
Papildyta:
adžani,man atiduosi,ką tu daugiau su jais daryt gali? biggrin.gif
Atsakyti