Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Heliau!!! 4u.gif
Dar dameciau kelis pirkinukus i albuma (dar karta imetu nuorodele VA). As taip galvoju, kad jei taip ir toliau vis po kelis daiktelius imetinesiu, tai ir penktadienio, su baterija doh.gif , laukt nereikes. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 24 kovo 2010 - 15:39
nugis,grazu thumbup.gif
ten etikete bateliu isdidinai? ir kas per grozis skareles wub.gif
Atsakyti
Gaudavok 4u.gif
Ten lakuotosios rankines etikete. mirksiukas.gif
Atsakyti


Zazuna, labai faini bateliai ir nertas sijonas smile.gif O ta plastmasine auksine rankine, tai nelabai biggrin.gif Labai daznai tokias rubukuose matau, bet man tai jos grynai ish mergaiciu komplekto, kur buna su plastmasiniais lupdaziais ir seseliais biggrin.gif

Ash ir pafotkinau savo pirkius, bet sian visa diena su fotiku pykausi, tai vakare gal idesiu jei gavosi nors viena normali foto...
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 17:31)

Prasau pajamti 4u.gif
Zinok man ir butent sitas blizgumas nie očien, bet mastau perdaryti, man forma labai patiko ir, kad nedička. Tas sijonukas ir bus perdarytas, nes trumpokas, tai reikes guma atardyt ir kaip nors jau ten ka nors... g.gif O kas del jo nertumo, tai man jis toks pramonis, bet vistiek labai patiko. ax.gif
Bateliai po valymo, tai dabar apsirauksleje ir truputi dregni (nors zinau, kad verstos odos negalima slapint, bet su dukres servietkom vistiek praejau... blush2.gif ), bet susitvarkys manau, nes jug i bliuda nemeciau... biggrin.gif
Papildyta:
Labai lauksim tavuju foto, nes baisiulingai smalsu. bigsmile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image


Šian papirkau suknę,tik bišk abejoju.Nuotraukoj tai iš vis nekaip atrodo,bet ji iliemenuota jei ką biggrin.gif
Realiai tokių sintetinių mėtinių ledų spalvos


Mirattes batelliai ir zazunos suknė- t-o-b-u-l-i wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 24 kovo 2010 - 17:17

Man foto graziai atrodo, tai jei realiai dar geriau, tai ish vis super smile.gif
Atsakyti
nežinau,kažko bloga nuotaika užpuolė (jaučiu po Goyos parodos ) tai dabar ji man nepatinka

Bet pirkau dėl to,kad nesigailėčiau,kad palikau kai nuotaika pagerės laugh.gif
Atsakyti

Nu bandau savo pirkinius kelt, po truputi smile.gif

Pradesiu nuo seniausio.Sita pirkau dar studijuodama, nezinau kelintam kurse, gal 2 kokiam g.gif Per pertrauka nusliauziau pirkti vaisiu, o ten salia buvo toks ale turgelis tai pamaciau sita ireminta foto ir pasiemiau uz kelis litus, i savo busimus kadanors namus, ant sienos pakabint biggrin.gif Stiklas buvo iskiles, bet nuo to laiko jis gulejo ant sekcijos, sian ishtraukiau po daug metu.Pasirode nuotrauka draug grazesne nei ash ja prisiminiau smile.gif Patinka, kad ner maza.

user posted image

Padekliukas arbatai ir dirzo sagtis [ne vintage, bet ai blush2.gif ]

user posted image

Didelis porcelianinis arbatinukas.Labai ieskojau tai kai radau pigiai, tai pagriebiau.Tiesa, kai parsinesiau namo, tai pasirode, kad "straubliuko" galas nuskiles gerokai [buvo uzmautas toks kaip guminis/plastmasinis ir nesimate to].Tai siandien nuo pat ryto slifavau ir gasdinau kaimynus, nes garsas buvo nezmoniskas, dulkiu daug, ziezirbos lakstes, bet padariau.Netobulai, bet et...

user posted image


user posted image

Terakotinis vyno saldymo dubuo [tik dar neishsiaishkinau ka reik det i ji, nes jei desi leda tai butelys netilps]

user posted image



Juodas odinis rankinukas, nedidelis, bet labai talpus, del to emiau

user posted image

Dar ne viskas, tuoj ikelsiu daugiau
Atsakyti
oooo Gin,paveikslas,sagtis ir arbatinukas- puikiausieji wub.gif
Atsakyti
Kelioniniai sachmatai [imagnetinti tai laikosi ant lentos gerai] verstos odos "piniginej".Kaip apsidziaugiau atidarius.Planavau kai kam kitam panaudot, bet kadangi sachmatai visi, tai reiks prisimint kaip zaist smile.gif Nei vienas nepamestas!
user posted image
user posted image
cia kad dydi daugmaz isivaizduot
user posted image

Cia diedo pirkinys.Paieskojau istorijos sios firmos, tai logotipe raudonas fonas atsirado tik 69 metais.Eme del to, kad su dezute, su instrukcija 4 kalbom, su dalim visom ir paskui pastebejom, kad serijos numeris 0000.Tai jau isisvajojom kaip gamintojas ja ish musu nupirkt nores hihihi.gif Daugiau googlinant ne kazka ir radau, tik apie siuolaikinius ju gaminius

user posted image

user posted image
user posted image

ir tokia nedidele, kaip vaikiska atrodo butu smile.gif








Papildyta:

Toliau didoka rankine, kuria atidarius mane istiko sokas biggrin.gif Gaila, kad ne odine...Vidus tamsiai tamsiai violetinis
user posted image
user posted image
user posted image
viduje pora sepeciu [gal vienas batams, kitas rubams, gal bu batams.Kazkoks stiklinis kremos indelis, stiklinis kvepalu indelis, kuris uzsidaro stikliniu dangteliu ir paskui uzsisuka metaliniu, shiaip kazkoks ilgas indelis, veidrodelis, pinigine ir viena sudetine dalis deja pamesta]
user posted image
user posted image

Ir batai, kurie ne ant kojos atrodo nekaip,o ant kojos graziia,bet kadangi pykstuosi su fotikais tai to neishejo parodyt doh.gif Tik jie 39.5 tai gal man didoki biski g.gif Ir jus man pasakykit ar tokie padai nera daromi laidojimo batams blush2.gif Nes ash vienus papirkau t-bar aukstakulnius tokius, patejau i lietu netycia ir man visas padas atsiklijavo, nesciau taisyt, bet geda,kad batsiuvys ishvys, sakys kokius cia pagrabinius batus atneshei biggrin.gif O tokie patogus buvo tas pora valandu g.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image

tai tiek, norejau dar vienus batus fotkint, bet neuzteko kantrybes biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos,
nebespėju visko pažiūrėti ir paskaityti ax.gif . Iš pirmo psl. tos pūstos suknelės labai patiko wub.gif Na, tokios gražios, tokios moteriškos ir romantiškos wub.gif
Gin, labai mielas arbatinukas thumbup.gif, bet ta įrėminta foto - be konkurencijos. Tik man kažkodėl namuose norėtųsi foto, kuriose man būtų pažįstami žmonės arba kokie proseneliai, na, kažkas, su kuo būtų ryšys g.gif Čia mano asmeninis požiūris toks g.gif
Šianadien sulaukiau iš etsy pirkto rankinuko. Tik va, pasirodo, yra kilputės ir ilgai rankenai ant peties nešioti, o pačios rankenos nėra. Dabar skelbiu paiešką: gal kas turit nenaudojamą arba kur pamatysit. Man praneškit ax.gif Reikia tokios grublėtos odos ir su geltono metalo segtukais.
user posted image
realiai rankinukas neblizga ir gan talpus, nors ir mažiukas.
O čia mano neseniai įsigyti odiniai Harrison bateliai
user posted image
dar čia biškį ne į temą blush2.gif su šituo rankinuku nesusidraugavau, nešiu į "pardavimus
http://images12.fotk...15...07-vi.jpg"


Atsakyti