Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Peliutė @ 2010 03 30, 21:49)
Zazuna  4u.gif  4u.gif  rankinę man atidavė už 1lt  thumbup.gif  bigsmile.gif
o štai čia - mano močiutės rankų darbas smile.gif
user posted image
tik nuotrauka kreiva  doh.gif

wub.gif wub.gif wub.gif kreiva, bet gražu kaip wub.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 03 30, 22:32)
Peliutės daili suknutė, nors ir paprasta! bigsmile.gif  Tik reikia apatinuko po ja.

O kam? g.gif Man tai nieks nešviečia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 03 31, 10:25)
O kam?  g.gif Man tai nieks nešviečia  unsure.gif


Nuotraukoj tai beveik nesišviečia, bet gyvai neabejoju, kad šviestųsi. Ir kaip minėjau, man ji panaši į žieminę, tai pėdkelnės irgi grožio nepridėtų. Bet ai irnesakyk.gif čia mano subjektyvi nuomonė, nesišviečia - tai nesišviečia biggrin.gif
Atsakyti

labai dailus ir rankinukas ir suknute, bet del suknutes ash sutinku su amacord nuomone, man kazkaip negrazu kai apatiniai persimato smile.gif Virsutine dalis perregima dar kartais visai dailiai gali atrodyti, bet va apatine... biggrin.gif
Atsakyti
O as tai tiesiog jauciu kaip ta grazuole suknele "kanda" jei be apatinuko unsure.gif
Atsakyti
aš žliba, nes apatinių nematau biggrin.gif tik šešėlius, bet aj smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 31, 12:19)
....Virsutine dalis perregima dar kartais visai dailiai gali atrodyti, bet va apatine... biggrin.gif

kai grazi subine, tai ir apatine kartais graziai atrodo hihihi.gif
Atsakyti
Ne nuo sedimosios grozio tatai priklauso, man ne kazka betkokiu atveju smile.gif

Nady, tai tokioj prietemoj, manau, ir visai permatomas rubas atrodytu nepermatomas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 31 kovo 2010 - 17:06
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 31, 17:04)
Ne nuo sedimosios grozio tatai priklauso, man ne kazka betkokiu atveju smile.gif


nu nesakyk, nesakyk rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nostalgie, ant taves tai gal ir isivaizduoju, bo biski zinau tave, bet jei gatvej kazkas eitu su nertu reikalu ir be apatinuko, tai tikrai pagalvociau nelabai gerai biggrin.gif Daznokai tenka matyti vasara su permatomais rubais, kurie neturetu shiaip buti permatomi, bet nuo saules tokiais patampa biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, panelės, už pagyras suknelei 4u.gif 4u.gif Suknutė lininė, nerta, tai nešioju tik vasarą, bet visiškai sutinku su jūsų nuomone ir be apatinuko į gatvę neinu drinks_cheers.gif kažkaip nemėgstu kai mano "triusikus" svetimi nužiūrinėja cool.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peliutė: 31 kovo 2010 - 17:23
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 31, 17:08)
Nostalgie, ant taves tai gal ir isivaizduoju...

blush2.gif susikukulinau blush2.gif
Atsakyti

Ziurekit kokie puikus batukai ax.gif Gal kam patiks biggrin.gif
Atsakyti