Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

ooo išsigando matyt,ir pasirodė biggrin.gif

labai rėmas gražus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 30 kovo 2010 - 20:07
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Peliuke, nu grazuolis tavasis tašiuks wub.gif , man tokio vasarai balto arba smelinio reiktu ax.gif , gal kuria diena ir as bent panasu lobi issikasiu. smile.gif
Atsakyti
Zazuna 4u.gif 4u.gif rankinę man atidavė už 1lt thumbup.gif bigsmile.gif
o štai čia - mano močiutės rankų darbas smile.gif
user posted image
tik nuotrauka kreiva doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peliutė: 30 kovo 2010 - 21:03
super suknute-kaip tik prie rankinuko thumbup.gif

ir baikit mane erzint su tokiom kainom,aaa doh.gif verysad.gif


ai,aciu,zvirbli uz pagyrymus vazelei-negalejau jos ten palikt stovet lotuliukas.gif
Atsakyti
Peliute, nori uodegon? biggrin.gif
Nedraskyk sirdies 4u.gif
Labai grazi suknute 4u.gif
MLP, vazute grazuole bigsmile.gif
Atsakyti
Peliutės daili suknutė, nors ir paprasta! bigsmile.gif Tik reikia apatinuko po ja.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 03 30, 21:32)
Tik reikia apatinuko po ja.

nebutinai ax.gif kai buvau jauna ir grazi, tai labai puikiai su kiaurarastem apseidavau be apatinuko nail.gif svarbu tinkamai apatinius pasirinkti ax.gif
suknele man labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 30, 23:00)
nebutinai  ax.gif kai buvau jauna ir grazi, tai labai puikiai su kiaurarastem apseidavau be apatinuko  nail.gif svarbu tinkamai apatinius pasirinkti  ax.gif
suknele man labai  wub.gif


Nebūtinai dėl apatinių, jie gali būti besiūliai, kūno spalvos, bet man tai ir kai tarpas tarp kojų šviečiasi, nelabai unsure.gif O jei suknelė mocherinė, žieminė, tai ir pėdkelnės ne itin skaniai šviesis. Na čia iš mano varpinės, nes turiu mocherinę žieminę suknią, tai ilgokai ieškojau jai apatinuko, nes be jo - niekaip schmoll.gif
Atsakyti
as renkdavausi juodus biggrin.gif bet manoji linine buvo, devima tik vasara ir be pedkelniu.... o apie mocherines ir pedkelnes nepagalvojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliutė @ 2010 03 30, 20:49)
o štai čia - mano močiutės rankų darbas smile.gif

oooooo! labai grazi ir puikiai tinka! noreciu tokios.
dabar periodiskai baru savo mamuka uz ismestus savo rankdarbius (ar nukistus nezinia kur) - mano mama puiki mezgeja, mus vaikystej apmegzdavo ir vaseliu, ir virbalais. ir sau buvo nusimezgus vaseliu toooookiu sukneliu. ir kur gi jos????? blink.gif
Atsakyti
aš tai periodiškai baru mamą,kad krūvą rūbų...sudegino umn.gif

Peliute,laabai žavi suknia good.gif
Atsakyti