Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

kokiu metu rubai ir visa kita yra vadinami vintage?aciu
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 29, 20:08)
pirkinukai dekavoj uz pagyrimus  4u.gif
Beje nr1 Princess, turi gi laaaabai daug pirstinaiciu ir man atrodo net ne vienas baltas!!! taip ir stovi akyse  biggrin.gif


vat  biggrin.gif


na,taip,kaip ir skareliu,bateliu ir viso kito,tik va nertu-nu niekaip nerandu,arba kaina neilenda i mano galva,arba per dideles doh.gif zinai,juk,kad mums niekada nebus per daug siu geriu biggrin.gif
dabar uzsikabinau ant interjero daikciuku-ieskausi kokiu dezuciu daiktams susidet,bet ko,aks patrauktu aki ir butu pritaikoma,vakar dar viena vazele isigyjau biggrin.gif itariu,kad hand painted,nes piesinukas ne fabrikinis toks,ir zenklas ant dugno sunkiai iskaitomas-blogai uzdetas matyt buvo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BEVEIK TOBULA @ 2010 03 30, 10:42)
kokiu metu rubai ir visa kita yra vadinami vintage?aciu


1920-1980
Atsakyti
labai tikiuosi,kad jūreiviška suknelė dar kabės..kaip tik ryt būsiu vilniuj g.gif
Atsakyti
gal padaryti, taip kad nekabetu rolleyes.gif hihihi.gif

ir zvirblio karoliukinis rankinukas swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 30 kovo 2010 - 14:18
Žvirblio pirkinukai gražūs ir skoningi smile.gif

o Gin suknelę irgi smalsu pamatyti, nes prieš pora dienų kaip tik naršiau MD, tai įdomu, ar buvau užmačius biggrin.gif Kelios patraukė akį, bet susilaikiau kažkaip.
Atsakyti
Sveikos. pasiskaitinėju vis jūsų temą - taip gražu viskas wub.gif gal išdrįsiu ir aš šiandienos pirkinį atiduot jūsų teismui blush2.gif
user posted image
Atsakyti
vakar berods pakalbejom apie jojiko botus, o siandien naujut naujuteliai jau mano spintoj bigsmile.gif aciu, kad prisauket man laime blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 30, 20:17)
vakar berods pakalbejom apie jojiko botus, o siandien naujut naujuteliai jau mano spintoj  bigsmile.gif  aciu, kad prisauket man laime  blush-anim-cl.gif



Prasom parodyt tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 30, 19:17)
vakar berods pakalbejom apie jojiko botus, o siandien naujut naujuteliai jau mano spintoj  bigsmile.gif  aciu, kad prisauket man laime  blush-anim-cl.gif

Smagu, as irgi visai noreciau,bet jei nera tai nera palauksiu. tongue.gif Photobucketas kazko neleidzia nuotrauku idet verysad.gif parodyciau kokius dvejus baciukus nusipirkau unsure.gif
Atsakyti
Idejau i kuistuku temele mirksiukas.gif maivausi per visus galus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 30 kovo 2010 - 18:26
QUOTE(j'aime @ 2010 03 29, 19:22)
Nady, labai grazus sukneles audinys... super super!
...
Sijonas man iki zemes ir dar siek tiek....

aciuks.gif
O man tavo andarokas ir tos ilgėlesnės pirštinės patiko wub.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 03 29, 22:02)
Cia gal as buvau pasiuliusi tokia nieksybe  blush2.gif  aisku nesivadovauju ja. Bet Gin geriau nerodyk, man jau ne karta buvo nuknise is panoses ir speju ne be SM mergaiciu pagalbos. Pilkosios kardinoles veikia biggrin.gif

drinks_cheers.gif ir man taip buvo cool.gif ir aš turiu tokių spėjimų rolleyes.gif

QUOTE(Peliutė @ 2010 03 30, 19:03)
Sveikos. pasiskaitinėju vis jūsų temą - taip gražu viskas  wub.gif gal išdrįsiu ir aš šiandienos pirkinį atiduot jūsų teismui  blush2.gif
...

Dailus wub.gif
QUOTE(mirattes @ 2010 03 30, 19:17)
vakar berods pakalbejom apie jojiko botus, o siandien naujut naujuteliai jau mano spintoj  bigsmile.gif  aciu, kad prisauket man laime  blush-anim-cl.gif

Geruliai thumbup.gif
Atsakyti