Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

o ko bijai?
kad siuntą nukosėsim? biggrin.gif
Atsakyti

Tep, kad kokie snipai pasiulys daugiau biggrin.gif Nu visko gi buna biggrin.gif Aishku nieko ten super ypatingo,kad verta butu "vogti", bet atsarga gedos nedaro biggrin.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
o,jazau,ir taip būna ohmy.gif

na,nesvarbu,laukiu labai

aš ir gavau iš močiutės seniai pamirštą suknę,kurią jin trumpino
tai šiandien jau laigiau su ja
foto bus,kai man grąžins nors vieną fotiką sleep.gif
Atsakyti

Taigi buvo kazkam taip ar man jau vaidenas? mastau.gif
Atsakyti
Nežinau,negirdėjau
Tik prisimenu,kad kažkas dievagojosi,jog į patinkantį rūbą kėsinasi daug žmonių,tai kažkas kitas pasiūlė pasiūlyti didesnę kainą biggrin.gif
Atsakyti

Ai tai matyt del sito paranoja man irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
Cia gal as buvau pasiuliusi tokia nieksybe blush2.gif aisku nesivadovauju ja. Bet Gin geriau nerodyk, man jau ne karta buvo nuknise is panoses ir speju ne be SM mergaiciu pagalbos. Pilkosios kardinoles veikia biggrin.gif
Atsakyti
čia gal tą tobuląjį gėlėtąjį sijoną nukniso iš panosės?
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 29, 22:07)
čia gal tą tobuląjį gėlėtąjį sijoną nukniso iš panosės?


nea, viena suknyte, bet manau ir sijonui galejo panasiai baigtis :/
Atsakyti
zvirbli,zvirbli,nu kam ta skausma man dabar uzdejai ant sirdeles? doh.gif
kokie groziai,ypac baltosios-mano svajone wub.gif thumbup.gif ir rankinukas is karoliuku-nu kokie daikciukai ir tikrai ne bereikalinga investicija thumbup.gif
Atsakyti
pirkinukai dekavoj uz pagyrimus 4u.gif
Beje nr1 Princess, turi gi laaaabai daug pirstinaiciu ir man atrodo net ne vienas baltas!!! taip ir stovi akyse biggrin.gif
Beje Nr1 tgaku H sian jums palikau labai panasia i anksciau rodyta jureiviska suknele - tik geresnio stovio ir mini. tik brangi, manau lai pakabo biggrin.gif
Dar buvo tokia labai nieko a la vilnonio trikotazo suknele ilgom rankovem su dirziuku, bet raudona, tai net netyrinejau, bet siaip gera. Ir dar toks boucle tvido languotas kostiumelis - gana chaneliskas. tik svarkiuka pasimatavau, bet siek tiek didokas, tai palikau. Irgi gana gerulis...

vat biggrin.gif
Atsakyti
Matyt man ne nuotaika buvo,bo niekas akies neužkabino sad.gif
Atsakyti