Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Bet kaaaip jums faina,Nostalgie.Prisimenu, kai mano nevintage didysis pirkinys buvo griaunamas.Man patiko biggrin.gif

Ačiū už sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Reeva, ash irgi paveluotai prisidedu prie sveikinimu 4u.gif


Nady, labai patiko sukneles rastas ir modelis, tik trumpint noretus, o to liemens perkelimo ir paskui sugrazinimo proceso tai nelabai isivaizduoju, bet gal tas ir imanoma g.gif

Ur reevos ziedas graziai ant rankos atrodo, nors nesu gintaro megeja, bet cia graziai ziuris good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 29 kovo 2010 - 09:50
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 29, 00:54)
reeva, su uogienes diena  birthday.gif

o siaip tai visu pirkiniai puikieji, danskes dezute labai, labai  wub.gif Nady, rastai papirko  wub.gif Gin, gaila, bet matyt pamaciau tada, kai jau buvo pradetas trynimo procesas, tai ne viska maciau, bet ka spejau pamatyt, tai labai  wub.gif  biggrin.gif ai, ir visa ko nepaminejau patiko daugiau ar maziau  4u.gif

as neturiu kuo pasigirti, nes laisvu laiku savo didiji vintage pirkini griaunu  biggrin.gif

aciuks.gif
Ir aš namų noriu blush-anim-cl.gif gali būti ir nevintažiniai

QUOTE(GinCherry @ 2010 03 29, 10:50)
...
Nady, labai patiko sukneles rastas ir modelis, tik trumpint noretus, o to liemens perkelimo ir paskui sugrazinimo proceso tai nelabai isivaizduoju, bet gal tas ir imanoma  g.gif
...


Na "pakelt" juosmenuką galima, svarbiausia nenukirpt, tai tuomet tiesiog reikalui esant išsiardyt siūlę ir konstruot kitaip. Knisalynės, žinoma, pakankamai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2010 03 28, 21:27)
Sakiau ir sakysiu, kad familinis vintažas - pats brangiausias!

Pritariu. Turiu savo senelių paveikslą ir cukrinę. Kokie man brangūs šitie daiktai wub.gif Kažkoks neapsakomas jausmas wub.gif
reeva, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ačiū Gin ir Grice 4u.gif
Atsakyti
Reeva, sveikinu happybday.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba mergynos! 4u.gif
Nu, kaip as cia dabar prazioplinau Reevos torto ir uogienes diena doh.gif
Bandau pasitaisyt blush2.gif Sveikinu dabar biggrin.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 29 kovo 2010 - 18:06
QUOTE(Nady @ 2010 03 28, 19:05)

Ir man pavasaris-"ant" provance stiliuko patraukė hihihi.gif, tai grobių, gal ir ne vintažinių, įsigijau  rolleyes.gif

Nady, labai grazus sukneles audinys... super super!

QUOTE(reeva @ 2010 03 28, 19:53)
o jei jau prisigyriau,tai eikšekit torto

Reeva su gimtadieniu!!!

Ziedas labai jaukus!

O as pasigirsiu, kaip siandien isslaviau traku H (eina sau, pinigu isleidau gerokai daugiau, nei galiu doh.gif )...

Va cia visi findai:

http://public.fotki.com/kiovne/manono/

Juodas zomsos rankinukas buvo nugriebtas paskutine minute (jau kita ceki teko must lotuliukas.gif ), nes labai patiko, kaip jis atsidaro ir kad toks dezutinis.

Sijonas man iki zemes ir dar siek tiek. Demetas, bet tikiuosi issiskalbs, nes labai patiko audinys (ir jis neatrodo kaip sintetika)

Pirstinytes - dziaugsmas mano kiemui!!! pagaliau ir as radau. Mazytes, man kaip tik. Baltos su defektuku, bet susisiusiu...

Na o paskutinis maziukas rankinukas gal ir be reikalo ivykdyta investicija (35 lt), bet jis visas is karoliuku - toks storas ir tvirtas.

vat... net nusiplukiau kol surasiau.

Ir dar pasidalinsiu vienu atradimu, kaip silka nuo sintetikos atskirti - tiesa, budas sintetikai mirtinas biggrin.gif : pasirodo silka reikia lyginti laaaabai karstu lygintuvu - ant medvilnes rezimo. Sintetikai is karto galas - pati papandziau, o silkines skareles tik graziau blizgeti pradeda... Vot.
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 29, 19:22)

bigsmile.gif Visiskas, totalus ir siaubulignai baltas povydas wub.gif , visi pirkinukai tobuli 4u.gif
O as visa truputi nervuopta - drauge uzsuko aplankyt, tai negana to, kad pamirso krepsi su skarytem, tai dar ir katina atsivilko, kuri mano mazoji uztase user posted image iki apsit... ir dabar manoji juodoji tase visa ap... doh.gif
Juokas per asaras - dabar dar labiau nemyliu murkliu... blush2.gif
Atsakyti
Zvirbli, man nertos pirstinaites labai patiko 4u.gif
Atsakyti
Laaabai sijonas patiko good.gif

o aš šiandien irgi buvau trakų humanoj,su tikslu leisti pinigus,ir nieko neradau blink.gif

ačiū dar kartelį už sveikinimus blush-anim-cl.gif
Atsakyti

Zvirbli, labai faini pirkinukai, visi, net negaliu nieko ishskirti biggrin.gif Tik ta karoliukine tai labiau pinigine atrodo smile.gif

O ash MD papirkau suknele, jau sumokejau, bet kol neishsius tai gal nerodysiu, bijau blush-anim-cl.gif Labai patiko spalva ir rastas biggrin.gif
Atsakyti