Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

user posted image

čia va lievos kokybės,bet didelė
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 28, 21:28)

Dziaukis ir didziuokis toki geri gavus. bigsmile.gif
Atsakyti
tai laaaaabai ir didžiuojuosi

ir buvo nuslėpus dar,nes aš jau šiaip esu prasiėjus pro močiutės papuošalų dėžutes ir neradau šito biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 28 kovo 2010 - 20:34
Tikrai gerulis žiedas wub.gif juolab, kad man manija šiuo metu masyviems ir nekukliems papuošalams hihihi.gif (pati nusipirkau žiedą "per visą delną" hah.gif)
Atsakyti
Zazuna, botus pagal paskirti bigsmile.gif . Vau, dar vienas bendras pomegis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 28, 18:08)
as sian aplankiau blusu turgeli, bet nieko neradau, tik keista sage paemiau (ne vintage manau)
o cia mano skarele:


kokie grazus pirkiniai wub.gif negaliu atsigrozet abejais wub.gif o kur cia blusu turgelis vyksta? g.gif
Atsakyti
jie Vilniuj,tai Gedimino 9, 4 aukšte,kiekvieną sekmadienį
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 28, 18:17)
Man! 39 dydzio smile.gif Vienoj internetinej lietuviskoj parduotuvej uztikau savo dydzio, bet po laiko, jau parduoti buvo  doh.gif Tik dabar mastau ar jie visi vienodi?  g.gif Bo ash nor, kad graziai blauzda aptemptu  g.gif Danske, ar tokie?

Kniaumiau, viskas labai graziai ziuris ant taves  4u.gif

Jaime, sage tai tikrai keista, galvojau kazkoks kaledinis papuosimas namu biggrin.gif O skareles labai patiko ir spalvos ir rashtai smile.gif

Ir kur as buvau kai uz lita tokiu neimiau doh.gif blush2.gif
Danske viski pirkinukai labai mieli wub.gif
Reevos ziedelis fainulis ax.gif
Kazkurios ideta suknele is kuistuku beveik identiska ir as turiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 28, 21:46)

user posted image As ir myliu zirgus, butu mana valia, tai tureciau ranča wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 03 28, 22:27)
user posted image As ir myliu zirgus, butu mana valia, tai tureciau ranča wub.gif

As pasitenkinciau vienu nuosavu. Bet negalesiu tiek laiko skirti kiek noreciau ir reiketu. Cia ne suo ar katinas. Dabar apglostau ir pamankstinu kuris buna laisvas.
Atsakyti
na ir groziu pridejot-labai viskas nice!!!

kas del stikliuku-sorry,danske,bet niekam,tik savo dukrelei paliksiu palikima,jei iki tol,kol ji ju uzsimanys,jie dar bus sveiki gyvi blush2.gif biggrin.gif


o dar apie kuistukus-labai noreciau paprasyt,gal kuri kadu uzmatytumet ir papigiai paimtumet kaubojisko stiliaus arba country sijona,ilga mirksiukas.gif blush2.gif
turiu svarka ryza,batus kaubojiskus irgi ryzus,reik sijono,niekaip nerandu,kas butu mano sielai miela doh.gif
ir labai save keikiu-nu kur mano prtas buvo doh.gif buvau dar seniau,pries gerus 5metus isigyjus LT vienam kuistuku sandely naturalios odos,ispanisku,kaubojiskus batus uz 0.50ct doh.gif tik kulnus reikejo pakalt-pasikaliau,viskas tvarkoj,atvaziavau cia,irgi atsiveziau ir kai kraustemes is vienos vietos i kita-paklausiau mb,kad kam man jie doh.gif dabar net verkt norisi verysad.gif


su gimtadieniu,reeva 4u.gif ziedas labai grazus ir siek tiek balta pavyda kelia blush2.gif
Atsakyti
reeva, su uogienes diena birthday.gif

o siaip tai visu pirkiniai puikieji, danskes dezute labai, labai wub.gif Nady, rastai papirko wub.gif Gin, gaila, bet matyt pamaciau tada, kai jau buvo pradetas trynimo procesas, tai ne viska maciau, bet ka spejau pamatyt, tai labai wub.gif biggrin.gif ai, ir visa ko nepaminejau patiko daugiau ar maziau 4u.gif

as neturiu kuo pasigirti, nes laisvu laiku savo didiji vintage pirkini griaunu biggrin.gif
Atsakyti