Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

user posted image
Senesne temute

Plepsim, patarinejam, aptarinejam, guodziam, baltai pavydim, grozimes, giriames... toliau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 23 kovo 2010 - 20:36
user posted image


jei kas kadanors ras tokią suknią,ir jos jums stebuklingai nereikės,šaukit visais balsais,ir skambinkit visais varpais biggrin.gif
Atsakyti
na,registruojuos jau naujoj temukej 4u.gif
aciu,zazuna,uz temuke. 4u.gif


taip,butinai rekit-ir as noriu tokios biggrin.gif tik,kad va tos kainos,bjaurybes,kanda doh.gif
Atsakyti
Registruojuos mirksiukas.gif
Laukiu naujienų biggrin.gif
Atsakyti
O as su naujienos wink.gif

siandien prigriebiau stai tokius naturalios odos tiek viduje tiek isoreje, italiskus batukus. Nuojauta, kad vintage. dar negooglinau, nes uzsikasusi sijono siuvimu, is po batais gulincios medziagos doh.gif

user posted image
Papildyta:
grizau i uzbaigta temute, tai giriu Gin batus ir suknele, kuri beje is mano drauges nupirkta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 23 kovo 2010 - 21:21
QUOTE(mirattes @ 2010 03 23, 22:26)

Grazus batukai. bigsmile.gif ir medziagyte grazi. wub.gif
O as bandysiu pora rubeliu su telefonu nufotkint, lekiu... smile.gif
Papildyta:
Kokybe pobaise doh.gif
VA CIA
Atsakyti
Nu nieko sau pobaise kokybe su telefonu blink.gif Kai kuriu net su fotki prastesne gerokai buna lotuliukas.gif

Zazuna, labai grazus megztukas ir suknele, mezgtukas man net labiau smile.gif Kazi kaip ant kuno atrodo smile.gif

Miratess, aha, zinau, kad pazisti pardaveja,o batukai dailus, ash beveik identiskus ish Jiev pirkau, bent jau jie mano mintyse identiski atrodo biggrin.gif [nes buna taip, kad kai ishsitrauki paziuret tai pasirodo, kad nieko panasaus biggrin.gif ] Visgi ilindau i bloga paziuret, mano biski kitokie, bet panasus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 23 kovo 2010 - 22:06
zazuna, labai grazus pirkiniai wink.gif
Atsakyti
sveikos naujij temoj!

QUOTE(reeva @ 2010 03 23, 18:38)
chanel reklama tai faina biggrin.gif

tik kelintų jinai metų?Neatrodo labai sena g.gif


manau, kad ji 2009 metu, bet vintage stiliuko...

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 23, 19:19)
gal jus kuri susidure su siomis raidemis?


cia Vera Neumann skarele - kaip jau kazkur brukstelejau - ji yr aviena is silkiniu skareliu dizaineriu, kuriu gaminius kolekcionuoja. Kaip ir ferragamo, gucci, hermes ir t.t. Pagal logo, tavo skarele turetu buti "late 60, arba 70-80", nes iki 60 prie Vera logo dar budavo boruzele nupiesta. Vot. Geras grobis thumbup.gif

QUOTE(zazuna @ 2010 03 23, 21:37)
Kokybe pobaise doh.gif
VA CIA

Ajna sau! Kokia suknele!!! Mano stiliuko... Ir megztukas labai grazus (man net sunku patiketi kad taip sakau apie blizgucius, bes sie blizguciai - liuks).

Dar giriu Gin ir mirattes batus - abeji (cia labiau speju pagal tai, ka esu macius) visiskai atitinka seimininkiu stiliu.
Atsakyti
zazunos pirkinukai nerealus wub.gif
Atsakyti
Dekavoji panikes, gaudavokit 4u.gif ...
GIN, na jis toks platokas, nera aptemtas, gal kada prie progos nusitrauksiu ir pasidemonstruosiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu,zvirbli,uz info 4u.gif

aga,abu drabuzeliai dailus,suknutes ir as neatsisakyciau wub.gif
dieve ,mano,kada baigsis pas mane ta manija doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif tai sukneles,tai bateliai,tai skareles ir t.t.
Atsakyti