Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Sveikutes,

Gal galite pasakyti koks cia rasciukas ? aciu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(karsoniuke25 @ 2010 05 04, 21:10)
labas vakaras mamytes 4u.gif
turiu  n klausimu, tikiuosi kad jus man pagelbesit. ax.gif ..
noriu krikstynom savo dukrytei megsti suknyte is kidmoherio apacia turetu buti servetelinis rastas kai krikstysiu dukryte ji turetu buti 80cm ugio ir sverti apie 14kg greiciauisiai dar nevaikscios  g.gif  nors  smile.gif
tai vat man idomu kiek akiu mazdaug reiktu deti ir ar virbalus imti su valu?ai dar toks klausimas ar virbalu su valu buna skirtingo storio?
tikiuos mamyte nesupyks kad kopijuoju noreciau tokio tipo suknytes http://public.fotki....s/p7290265.html


Bandysiu pagelbėti ir tau. Virbalų su valu yra įvairiausio storio. Suknutės sijonukui geriausia imti virbalus su valu ir megzti apvaliai į apačia nuo pusiaujo. Kad sužinotum kiek imti akių, nusimegzk nedideli gabaliuką, pagal jį bus lengviau pasiskaičiuoti. mirksiukas.gif
Tikiuosi nors kiek pagelbėjau. ax.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(LinMer @ 2010 05 06, 09:58)
Sveikutes,

Gal galite pasakyti koks cia rasciukas ? aciu  4u.gif

user posted image


Čia labai paprastas raščiukas:1. 1 uždėta, 2 sumegztos ir t.t.
3. 2 sumegztos, 1 uždėta ir t.t. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Džakonda' @ 2010 05 05, 19:04)
Sveikutes 4u.gif
Gal galita paaiskinti kaip megzti "zirniuka" blush2.gif


Žirniuką megzti taip: iš 1a išmegzti 4-5 ar kiek akių, priklausomai kokio didumo žirniukas ir kokio storio siūlas, tuomet tas išmegztas akis sumegzti kartu.
Atsakyti
Aciukas smile.gif pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 06, 09:50)
Ka gi, ateinu į pagalbą. g.gif
Taip kai jau atėjo pažasties vieta, nuimi 3a išmezgi tą eilutę, tada sekančioje eilėje nuimi 2a ir t.t. (čia priekiui ir nugarai)
Rankovė mezgama nuo riešo iki pažasties ir tuomet nuimamos 5a, 4a, 3a, 2a, ir 3 kartus po 1a. Nuo riešo link peties mezgant reikia pamažu ją platinti (aš pamezgusi nuo riešo 10-15 cm, pradedu platinti rankovę, pridedu iš abiejų pusių po akį, tada 5 eilutes išmezgu ir vėl pridedu 1a ir t.t. kol pasiekiu pažastį) 4u.gif .
Tikiuosi pagelbėjau. Linkiu sėkmės mezgimuose. bigsmile.gif


gal kuri turit numegztos rankoves foto, man jauciu butu idealiausia smile.gif
nes kaip suprantu rankove platinama, poto vel prie pabaigos kokios 7 eil (5a, 4a, 3a, 2a ir 3kart po 1a) siaurinama smile.gif
Atsakyti
sveikutes sugryztu vel 4u.gif mirksiukas.gif na suknyte numezgiau, dabar kitas klausimas. ja skalbti ir po to susiuti, ar susiuti ir iskalbti g.gif
durnas klausimas, bet man aktualus tongue.gif
labai dekui
Atsakyti
Abiem būdais galima.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 05 06, 14:05)
Abiem būdais galima.

o kuris geresnis, suknyte mocherine g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimalt07 @ 2010 05 06, 14:08)
o kuris geresnis, suknyte mocherine g.gif



Pirma susiuk bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(raimalt07 @ 2010 05 06, 14:08)
o kuris geresnis, suknyte mocherine g.gif



Pirma susiuk bigsmile.gif
As tai niekada numezgus neplaunu, nebent jis purvinas
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 06, 15:11)
Pirma susiuk bigsmile.gif
Papildyta:
Pirma susiuk bigsmile.gif
As tai niekada numezgus neplaunu, nebent jis purvinas

na ji papilkejus tokia, o siuliukas pieno baltumo, tai kai kur nusiciupineje doh.gif
Atsakyti
Na tuomet susiuk ir plauk. O po to pasirodik darbeli bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 06, 15:19)
Na tuomet susiuk ir plauk. O po to pasirodik darbeli bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
*merginos gal esat uzmate kur paaiskinta papunkciui kaip megstuka megst smile.gif man dabar idomu kaip kakliuka ismegst, noriu apskrito, tai nugarai pradziai nuimt daugiau akiu ir poto kas eilute po kokia 1a, o priekiui pradziai maziau ir kad gautus tokia gilesne iskirpte vel po 1a, kas eilute?
*ir kaip akis nuleidinejat, sumesgat ar nukelimo budu (kai ismesgi pagal rasta pora akiu ir poto pirma pertrauki per antra smile.gif )?
Atsakyti