Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

labas vakaras,
jei kuri mergaitė rastų kelias minutes laisvo laiko ir išverstų kelis sutartinius ženklus, būčiau labai dėkinga wub.gif

/ - K2 tog
^ - slip 1, K2 tog, pass slipped stitch over
/ (tik į priešingą pusę) - slip 1, K1, pass slipped stitch over
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2010 04 28, 20:14)
labas vakaras,
jei kuri mergaitė rastų kelias minutes laisvo laiko ir išverstų kelis sutartinius ženklus, būčiau labai dėkinga wub.gif

/ - K2 tog
^ - slip 1, K2 tog, pass slipped stitch over
/ (tik į priešingą pusę) - slip 1, K1, pass slipped stitch over


/ - 2 sumegztos į dešine
\ - 2 sumegztos į kaire
^ - sumegztos akys,vidurinė akis viršuje, jei po ženkliuku yra skaičiukas, tai rodo kiek akių sumegzta
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 04 28, 19:26)
/ - 2 sumegztos į dešine
\ - 2 sumegztos į kaire
^ -  sumegztos  akys,vidurinė akis viršuje, jei po ženkliuku yra skaičiukas, tai rodo kiek akių sumegzta

aciuks.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2010 04 27, 09:52)
:

jei gražiai gaunas, tai dažnai gabaliuko rašto iš krašto išvis nemezgu. t.y. mezgu lygiuoju mezgimu. jūsų atveju, iki tušinuku nubrėžtos linijos rašto  (pirmas 8 akis +kraštinė ir paskutines 9+kraštinė) išvis nemegzčiau, megzčiau lygiuoju ir nuiminėčiau reikiamas akis.


Ačiū 4u.gif Taip ir padarysiu 4u.gif kažkaip pati apie tai nepagalvojau rolleyes.gif
Atsakyti
Mielos mamos, labai reikalinga viena Jūsų minutė trumpai apklausai apie mezgimą. Palengvinsite man ir mano draugei darbą drinks_cheers.gif
http://spreadsheets....ram9Wa2pyLVE6MQ
Atsakyti
Labas vakaras,
as taip pat nusprendziau numegzti savo mergytei serveteline suknele. Jau numezgiau sijonuka. Paaiskinkite man žaliai varnai kaip megzti toliau?
Suprantu, kad eikia nuo liemens surinkti akis ir megzti į viršų apvaliai, bet kai prieisiu prie pažastų tai kaip tada man daryt? Padalinti visų akių skaičių iš dviejų ir mezgant atskirai nugaros ir priekio dalis ir iš kraštų nuleidinėti po kelias akis?
Ar teisingai suprantu?

Būsiu labai dėkinga už pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2010 04 30, 00:28)
Labas vakaras,
as taip pat nusprendziau numegzti savo mergytei serveteline suknele. Jau numezgiau sijonuka. Paaiskinkite man žaliai varnai kaip megzti toliau?
Suprantu, kad eikia nuo liemens surinkti akis ir megzti į viršų apvaliai, bet kai prieisiu prie pažastų tai kaip tada man daryt? Padalinti visų akių skaičių iš dviejų ir mezgant atskirai nugaros ir priekio dalis ir iš kraštų nuleidinėti po kelias akis?
Ar teisingai suprantu?

Būsiu labai dėkinga už pagalbą.


Visai nesi žalia varna, taip ir reikia daryti, pirmyn ir sekmės 4u.gif
Atsakyti
Kaip reikia megzti pynutes?Jas kryziuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 04 30, 19:21)
Kaip reikia megzti pynutes?Jas kryziuoti  unsure.gif

jei pynute mezgi pvz is 4 akiu,tai as kas 4 eilute 2 akis sukeiciu ir t.t,bet yra visokiu budu,siaip zurnaluose buna parodyta net.
Atsakyti
Kad kryziuoti tai suprantu,bet jei is daugiau akiu?Tarkim kaitalioti po kokias 6 akis,taip ir nuemus paleisti jas? unsure.gif Nes pirmiau sumegzti reikia antraji sesetuka,o tada pirmaji.Nezinau ar supratot kas,ka as cia prirasiau rolleyes.gif
Atsakyti
*finy*, jeigu daugiau akių (kaip sakai- 6 su 6 keiti) naudokis trečiu virbalu- laikinai ant jo sukelk tas akis. Būna specialus, lenkti virbaliukai pynėm, bet pilnai tinka ir paprastas. O jei būna mažiau akių 2 ar 3, tada tiesiog jas paleidi, paskui vėl surenki.
Atsakyti
man akim kryžiuoti patogiausias dalykas yra plaukų smeigtukas kai jo nereikia tuo metu tai ikabinu i mezginio krašta kai prireikia ant jo akis susimaunu o dėl jo formos tai nenukrinta akys kaip nuo paprasto virbalo
Atsakyti