Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Nova, štai taip:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 28 balandžio 2010 - 10:31
4u.gif Laba visoms, gal galit pagelbet mestelt kokiu schemu, labai reikia vaikisko tasiuko (rankinuko) kad tiktu vestuvems. aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

padėkit prašau su šiuo raštuku: http://radikal.ru/F/...fe5496.jpg.html
3 eilutė ir kur eina pagliukas I ir virš jo burbuliukas - kas čia tokio??? Kaip nerti?

Ačiū labai labai smile.gif
Atsakyti

labas vakaras 4u.gif
klausimu turiu "n"
pradejau megsti vaikiska suknute, susiduriau su problema. kaip nustatyti kiek akiu reikia mezginiui. pridejus mezgini prie modeliuko jis pasimate ryskiai per platus doh.gif mezgu is mocheros, nesiardo doh.gif
kakliuko ir pazastu isemima, kaip pasiskaiciuoti? ar nuleidineti is akies, itariu reikia uzsirasineti, nes viena pazasti lyg ir baigiau, antros jau nebeatsimenu doh.gif

labai aciu uz info, tikiuosi mane kasnors suprato blush2.gif ax.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimalt07: 28 balandžio 2010 - 17:28
Aš asmeniškai darau taip, kaip kažkada mama mokė: išsimezgu raštelį, kad ir kokias 20 akių, kokias 10 eilių ir tada jį išsimatuoju, kiek bus cm. Tuomet išskaičiuoju tarkim, 20a. = 10cm. o man reikia 40cm, tai užmetu 80a.
Jei mezgu mažei - mezgu visas dalis iš karto, tada nieko nereikia užsirašinėti.

QUOTE(raimalt07 @ 2010 04 28, 18:19)
labas vakaras 4u.gif
klausimu turiu "n"
pradejau megsti vaikiska suknute, susiduriau su problema. kaip nustatyti kiek akiu reikia mezginiui. pridejus mezgini prie modeliuko jis pasimate ryskiai per platus doh.gif mezgu is mocheros, nesiardo doh.gif
kakliuko ir pazastu isemima, kaip pasiskaiciuoti? ar nuleidineti is akies, itariu reikia uzsirasineti, nes viena pazasti lyg ir baigiau, antros jau nebeatsimenu doh.gif

labai aciu uz info, tikiuosi mane kasnors suprato blush2.gif  ax.gif  unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(raimalt07 @ 2010 04 28, 18:19)
labas vakaras 4u.gif
klausimu turiu "n"
pradejau megsti vaikiska suknute, susiduriau su problema. kaip nustatyti kiek akiu reikia mezginiui. pridejus mezgini prie modeliuko jis pasimate ryskiai per platus doh.gif mezgu is mocheros, nesiardo doh.gif
kakliuko ir pazastu isemima, kaip pasiskaiciuoti? ar nuleidineti is akies, itariu reikia uzsirasineti, nes viena pazasti lyg ir baigiau, antros jau nebeatsimenu doh.gif

labai aciu uz info, tikiuosi mane kasnors suprato blush2.gif  ax.gif  unsure.gif


Pažastims, nesvarbu koks siūlas aš visada nuimu 3 akis, 2 akis, ir 3 kartus nuimu po 1 akį. O mezgant rankoves, kai jau numegzta iki pažasties nuimu: -5a, -4a, -3a, -2a, ir 3 kartus po 1 akį. (kartais jei labai siaura rankovė galima nuimti gale 5 kartus po 1 akį). Jei dar kils klausimų,klausk visada galėsiu tau padėti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 04 28, 19:04)
Pažastims, nesvarbu koks siūlas aš visada nuimu 3 akis, 2 akis, ir 3 kartus nuimu po 1 akį. O mezgant rankoves, kai jau numegzta iki pažasties nuimu: -5a, -4a, -3a, -2a, ir 3 kartus po 1 akį. (kartais jei labai siaura rankovė galima nuimti gale 5 kartus po 1 akį). Jei dar kils klausimų,klausk visada galėsiu tau padėti. ax.gif

labai aciu, bet tas nuemimas nesvarbu kokio dyzio mezginukas? vaikam ar suaugusiems?
Atsakyti
QUOTE(raimalt07 @ 2010 04 28, 19:14)
labai aciu, bet tas nuemimas nesvarbu kokio dyzio mezginukas? vaikam ar suaugusiems?


Nesvarbu, tinka ir vaikams ir suaugusiam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 04 28, 19:25)
Nesvarbu, tinka ir vaikams ir suaugusiam ax.gif

labai labai aciu aciuks.gif o dabar as viena puse sukneles baigiau, tai jauciu kur krastas per platus susiuvant i kruva reiks paslept g.gif o antra puse megsiu pagal jusu patarima 4u.gif smile.gif
Atsakyti
4u.gif Linkiu sekmės ir tikiuosi pasirodisi darbelį kai užbaigsi. Tikiuosi mano patarimai padės stumtis į priekį mezgimų labirintuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 04 28, 19:35)
4u.gif  Linkiu sekmės ir tikiuosi pasirodisi darbelį kai užbaigsi. Tikiuosi mano patarimai padės stumtis į priekį mezgimų labirintuose mirksiukas.gif

butinai, isimesiu i favoritus temuke jusu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba vakara darbštuolytės. biggrin.gif 4u.gif

Mezgime nesu labai didelė asė, bet kartais paimu virbalus į rankas. Vat nutariau dukryte papuošt sarafanu tik raštai nelabai gaunasi. Gal neteisingai akis sumezgu. Kaip iš tikro reikia 2 akis blogai išmegzt iš kairės arba iš dešinės pusės? g.gif Turiu sena bezgimo knygą, bet ten tokio akių sumezgimo nėra aprašyta. Gal kas žinot koki puslapiuka internete ar galit koki failiuka atsiust su aprašymu.

Visos temutės nera kada skaityt, blush2.gif o dar ir el tinklai darbuojas tai diena atjungia. doh.gif
Vat ir buvo proga virbalus paimt kad diena nebūt nuobodi ir ilga. tongue.gif

Iš anksto labai dėkui už pagalba. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Greičiau būtų i AZ. mirksiukas.gif
Atsakyti