Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Aš norėčiau dar vieno dalyko iš tokių pagrindų paklaust patyrusių mezgėjų, dėl gerųjų akių mezgimo: kokiomis akimis yra geriau megzt - tom klasikinėm gerosiom ar močiutės, jei yra megzamas raštas su nukeltom akim? Nes man šiaip patogiau yra močiutės arba būna taip, kad priklausomai nuo mezgimo eilės kartais būna patogiau klasikinėm, o kartais močiutės, ar tai labai kenkia raštui, jei yra taip kaitaliojama vienam mezginy, geriau yra pasirinkti tik vieną mezgimo būdą, ar nėra didelio skirtumo? Pagal rašto aprašymą supratau, kad reikėtų megzt klasikinėm gerosiom, nes nerašo, jog močiutės.
Atsakyti
ateinu pas jus su prasymu ,gal galit pasiulyti koki paprasta rasteli ,salikeliui ,turiu plonu mocheriniu siulu ,noriu numegzti dukrytei salikeli ,o beda ta kad moku megzti tik gera ,bloga akis ,ir kojines blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Noriu jusu pakalaust del isiutiniu rankoviu akiu nuleidimo.
Pradejau megzt bliuskele is medvilniniu siulu ir sustojau ties pazastimis.
Jolitos rankdarbiu svetaineje yra tema apie isiutines rankoves, bet ten kalbama tik kaip rankove numegzt, o man siuo metu reikia tik nulaidyti teisingai pazasti doh.gif
Gal pagelbesit?
Ir dar gal kokiu nuorodeliu apie V formos iskirptes esat uzmaciusios? Gal kokia vidoe pamokele blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2010 11 16, 15:32)
Mano pirmasis darbas, tikiuosi labai neispeiksit  blush2.gif
Mezgiau su jusu pagalba, todel ateinu parodyt kas gavosi.
user posted image
user posted image
sumezgiau 4 matkelius merino siulu (po 100gr).
Tiesa, nepaminejau - salikas mano vyriskiui, tikiuosi bus silta salta ziema  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2010 11 16, 15:43)


Graži spalvytė thumbup.gif
Čia kaip suprantu viena gera viena bloga, aš po ilgų ieškojimų ir bandymų irgi šitą raštą išsirinkau vyriškam šalikui tik dar siūlų nenusipirkau, baigiu darbus pradėtus ir kibsiu į šalikus blush2.gif

Ai dar jei galima paklausiu tokio kvailo klausimo blush2.gif : museles mezgant blogoj pusėj blogas akis reikia megzt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luana: 16 lapkričio 2010 - 14:49
QUOTE(Luana @ 2010 11 16, 15:48)
Graži spalvytė thumbup.gif
Čia kaip suprantu viena gera viena bloga, aš po ilgų ieškojimų ir bandymų irgi šitą raštą išsirinkau vyriškam šalikui tik dar siūlų nenusipirkau, baigiu darbus pradėtus ir kibsiu į šalikus blush2.gif

Ai dar jei galima paklausiu tokio kvailo klausimo blush2.gif    : museles mezgant blogoj pusėj blogas akis reikia megzt?



cia ne viena gera viena bloga, o kazkaip kitaip vadinasi tas rastas.
Cia viena bloga viena gera, bet ta gera mezgama po akimi, tai gaunais toks dvigubas purus rastas.
O va viena mamyte saliku temoj imete foto su saliku kuri mezge siuo rastu + kryziuodama akis ismezge pynes.
Labai graziai atrodo, is abieju pusiu vienodos pynes.
Megsiu ir as toki savo dukriukui.
Atsakyti
NAUJI NAMAI klausimams ir atsakymams -
http://www.supermama...howtopic=667723




QUOTE(son @ 2010 11 14, 19:01)
apsistojau prie sio magztuko bet kad nelabai suprantu kaip jis cia mezgamas


Manau, tinkamiau yra klaust šioje temoje http://www.supermama...howtopic=585488


QUOTE(Ayaan @ 2010 11 15, 02:12)
Pagal rašto aprašymą supratau, kad reikėtų megzt klasikinėm gerosiom, nes nerašo, jog močiutės.


O koks esminis skirtumas, be geidesio susisudėtinginti gyvenimą? Net angliškose maldų {žodinėse} schemose/aprašuose rašo "knit" {gerrroji}, i vysks. Mezgi ir nesijaudini.


QUOTE(azalija170 @ 2010 11 15, 12:34)
ateinu pas jus su prasymu ,gal galit pasiulyti koki paprasta rasteli ,salikeliui ,turiu plonu mocheriniu siulu ,noriu numegzti dukrytei salikeli ,o beda ta kad moku megzti tik gera ,bloga akis ,ir kojines  blush2.gif



Tuoj.

QUOTE(mamaSandra @ 2010 11 15, 16:30)
Sveikutes,
1. Noriu jusu pakalaust del isiutiniu rankoviu akiu nuleidimo.
Pradejau megzt bliuskele is medvilniniu siulu ir sustojau ties pazastimis.
Jolitos rankdarbiu svetaineje yra tema apie isiutines rankoves, bet ten kalbama tik kaip rankove numegzt, o man siuo metu reikia tik nulaidyti teisingai pazasti  doh.gif
Gal pagelbesit?
2. Ir dar gal kokiu nuorodeliu apie V formos iskirptes esat uzmaciusios? Gal kokia vidoe pamokele  blush2.gif


1. Nuleisi apie 10 pr visų akių kraštukams {pvz 5 - 3 -2 -1 vienoje ir kitoje pusėje} , ir toliau mezgi tiesiai.
2. paskaityk ŠIOS TEMOS kad ir 48 psl biggrin.gif

QUOTE(Luana @ 2010 11 16, 15:48)
Ai dar jei galima paklausiu tokio kvailo klausimo blush2.gif    : museles mezgant blogoj pusėj blogas akis reikia megzt?


Priklauso nuo rašto tarp musyčių, jei ripsas - geras.
Papildyta:
user posted image


1 var: 1 gera, 1 uždėta, dvi geros sumegztos gera {ir karrrtot daug dayug daug kartų}

2 var: 1 gera, 1 uždėta, dvi blogos sumegztos bloga {ir karrrtot daug dayug daug kartų}
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 18 lapkričio 2010 - 09:50
QUOTE(mamaSandra @ 2010 11 16, 16:50)
cia ne viena gera viena bloga, o kazkaip kitaip vadinasi tas rastas.
Cia viena bloga viena gera, bet  ta gera mezgama po akimi, tai gaunais toks dvigubas purus rastas.
O va viena mamyte saliku temoj imete foto su saliku kuri mezge siuo rastu + kryziuodama akis ismezge pynes.
Labai graziai atrodo, is abieju pusiu vienodos pynes.
Megsiu ir as toki savo dukriukui.


Aciu, tik kad as ne mamyte dar biggrin.gif biggrin.gif

Cia vadinasi iskilusis rastas. Bent jau atsimenu ji taip vadino darbu mokytoja mokykloje smile.gif Labai ir man jis grazus salikams. Tik kad ilgiau mezgasi, ir siulu daugiau reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 18 lapkričio 2010 - 11:58
pabaigiau
blush2.gif

user posted image
Atsakyti
mamaSandra, mazge1979, šaunuolės, kad pabaigėt ir atsinešėt pasirodyt thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti