Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(spaceRenata @ 2010 11 07, 10:25)
pabanyk sumegzti tik po dvi akis, sumezgimo vieta bus plonesne.. turetu kazkiek padet
Papildyta:
sukeisti akis vietomis ir tada ismegzti.  / - sitas kai kaire akis sukeiciant eina virsuje, \ - sitas kai desine akis sukeiciant eina virsuje.

bet tada po maziau susimezgines g.gif uzbaigimas gausis ilgesnis.jug negakiu 8 sumezginejimo vietu daryti.as mezgiau kepure su ausimis vadinama.konkrecios schemos neradau.mezgiau is akies.tai va ir gavos nesamones g.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif reikia jusu pagalbos. kaip jums atrodo kiek akiu reiketu tai placiajai dalei ? megztukas
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 11 07, 11:11)
labas rytas smile.gif reikia jusu pagalbos. kaip jums atrodo kiek akiu reiketu tai placiajai dalei ? megztukas

man cia panasu i ilga platu salika kurio galai paversti rankovemis.paskui ta salika apsivinioji ir sukisi rankas i rankoves g.gif nes ta placioji dalis man panasi i rankoves nesusiutos ploti..
Atsakyti
QUOTE(ejot @ 2010 11 07, 10:15)
man cia panasu i ilga platu salika kurio  galai paversti rankovemis.paskui ta salika apsivinioji ir sukisi rankas i rankoves g.gif nes ta placioji dalis man panasi i rankoves nesusiutos ploti..

tai cia taip ir yra smile.gif rankovem uzsidejau 50 akiu ir mezgu viena bloga kita gera o tai kitai dalei nezinau iki kiek praplatinti nes ji platesne
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 11 06, 15:49)
Sonuose yra ripso rastas - kai is abieju mezginio pusiu mezgama tik gerosiomis akimis. Po ju eina viena blogoji, kuri kitoje puseje mezgama geraja.

Ta jusu vadinama gera akis, einanti po blogosios akiu, - tai iskilioji gera akis. Ji ismezgama kaip ir geroji, tik virbalu kabinama ne ant virbalo esanti akis, o duriama i po ja  esancia geraja aki ir ismezgama taip pat geraja akimi. Kitoje puseje tos akys mezgamos blogosiomis.

O pynutes tai neiziuriu gerai  g.gif Bet tai cia jau is akies galima kryziuoti, kaip jums labiau patinka. Berods ten is 3 daliu pynute, ir pakaitomis tai vienoje, tai kitoje puseje kryziuojama, ir gaunasi kasa smile.gif

Tikiuosi padejau kazkiek  4u.gif


Labai ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 11 06, 20:52)
Merginos, gal galit paaiskinti: mezgu ir schemoj parasyta (lietuviskai smile.gif  ) 1 aki nuleiskite 2 sumegzkite, kaip suprasti ta viena nuleiskite? cia vidury schemutes reikia viena nuleisti, ne pradzio rasto, tai vistiek gaunasi ta viena nuleidziant 2 sumegzti reikia, susipainiojau, padekit 4u.gif

o man niekas nepades? blush2.gif
Atsakyti
spaceRenata ačiū labai...

Man dar neaiškus tas pats viršutinis brūkšnelis, kaip šifruojasi - jo viduryje yra taškelis. Kaip tokį išmegzti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 11 07, 11:37)
o man niekas nepades? blush2.gif


Rendi, o pries tai megztoje eileje uzmetimas nebuvo darytas? Nes paprastai nuleidziamas yra uzmetimas, jei vidury mezginio. Kitaip tai nelabai isivaizduoju, kaip galima nuleisti aki. Arba kazko nezinau tada (nesu mezgimo profe)...

Atsakyti
QUOTE(ejot @ 2010 11 07, 10:30)
bet tada po maziau susimezgines g.gif uzbaigimas gausis ilgesnis.jug negakiu 8 sumezginejimo vietu daryti.as mezgiau kepure su ausimis vadinama.konkrecios schemos neradau.mezgiau is akies.tai va ir gavos nesamones g.gif


tuomet tiesiog daugiau kartu vienoje eileje sumegzti po dvi akis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(eling @ 2010 11 07, 14:02)
spaceRenata  ačiū labai...

Man dar neaiškus tas pats viršutinis brūkšnelis, kaip šifruojasi - jo viduryje yra taškelis. Kaip tokį išmegzti?  4u.gif


tai kad schema labai neryski neiziuriu g.gif net pagal mezginio gabaliuka ten nelabai aisku
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 11 07, 12:10)
Rendi, o pries tai megztoje eileje uzmetimas nebuvo darytas? Nes paprastai nuleidziamas yra uzmetimas, jei vidury mezginio. Kitaip tai nelabai isivaizduoju, kaip galima nuleisti aki. Arba kazko nezinau tada (nesu mezgimo profe)...

va koks rastas:pirma eilute:
kr. akis, 2 gerosios akys, 1 apmeskite, 1 nuleiskite, 3 isvirkscios
2 eilute 2 isvirksc. akys. 1 apmeskire, 2 sumegzkite ir t.t

jau pacioj pirmoj 1 nuleisti reikia...bandziau sumegsti dvi, bet ne toks rastas gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 11 07, 14:52)
tuomet tiesiog daugiau kartu vienoje eileje sumegzti po dvi akis  mirksiukas.gif
Papildyta:
tai kad schema labai neryski neiziuriu  g.gif net pagal mezginio gabaliuka ten nelabai aisku

o kokiu budu sumezginet,kad graziai gautusi.as jau 2 kart ardziau doh.gif doh.gif ten gaunasi taip,kad uzbaigimui nera daug vietos.ta prasme akiu daug,o uzbaigimas trumpas nes kitaip bus nykstukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 11 07, 13:15)
va koks rastas:pirma eilute:
kr. akis, 2 gerosios akys, 1 apmeskite, 1 nuleiskite, 3 isvirkscios
2 eilute 2 isvirksc. akys. 1 apmeskire, 2 sumegzkite ir t.t

jau pacioj pirmoj 1 nuleisti reikia...bandziau sumegsti dvi, bet ne toks rastas gaunasi blush2.gif


Jei rašte yra "nubėgusių akių tarpeliai" -- gali būt, kad tiesiog reikia paleisti akį (t.y., nuimi nuo virbalo, ir tegu "bėga" į apačią kiek gali). O jeigu nėra -- fotografuok raštą, schemą, aprašymą, ir bandysim taisyt aprašymo klaidas arba versti iš lietuvių kalbos į mezgėjų kalbą smile.gif
Atsakyti