Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Sveikos. Nusprendziau pradeti draugauti su siulais ir virbalais, vaseliu ax.gif tad kreipiuosi i jus pagalbos..
megzti moku tik gerom/blogom akim..ir kiek dabar ieskojausi scemuciu internete..nieko nesuprantu. Ta prasme paciu schemu, gal yra koks pradziamokslis ar pan kur butu paaiskinta koks zenklas ka reiskia? smile.gif
Beje, rusiskai neskaitau.
Is karto dekoju.
Atsakyti
Labukas.
Mezgu savo vaikinukui kepurę su 5 virbalais doh.gif , ir įpusėjus kyla noras numest į šoną,nes man nelabai pavyksta juos 5 suvaldyti biggrin.gif . Tai noriu paklausti,jei megzčiau su valu, tai kaip man nuiminėti akis kylan į viršų. Nežinau ar aiškiai išsireiškiau blush2.gif
4u.gif
Atsakyti
Sakykit, ar mezgant liemene geriau formuoti rankove ar megzti lygiai, t.y. nemazinant akiu? Jos formuojamos del grozio, praktiskumo ar kam?
Atsakyti
ir man butu i nauda sita suzinot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 11 03, 22:06)
Sakykit, ar mezgant liemene geriau formuoti rankove ar megzti lygiai, t.y. nemazinant akiu? Jos formuojamos del grozio, praktiskumo ar kam?


Aš tai nuiminėju, man gražiau. Bet sūnui kai mezgiau, tai nenuiminėjau. Bet čia jau lauksim atsakymo patyrusių mezgėjėlių 4u.gif
Atsakyti
Galit gal detalizuoti, kaip formuojate tas rankoves?
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2010 11 03, 21:05)
Sveikos. Nusprendziau pradeti draugauti su siulais ir virbalais, vaseliu ax.gif tad kreipiuosi i jus pagalbos..
megzti moku tik gerom/blogom akim..ir kiek dabar ieskojausi scemuciu internete..nieko nesuprantu. Ta prasme paciu schemu, gal yra koks pradziamokslis ar pan kur butu paaiskinta koks zenklas ka reiskia? smile.gif

Apie mezgimą tai turiu senų knygų, jei koks paprastesnis mezginys tai nereik ir schemų, tiesiog parašyta, kaip megzt kokia seka ir tiek, paaiškinta, kaip koks raštas mezgamas, dėl nerimo tai jau ten gal tos schemos labiau.
Atsakyti
Sveikos,
Gal galite pagelbėti, kaip numegzti kasa?
Aciu.
Atsakyti
As is cia daug gerio pasisemiau ax.gif
http://rankdarbiai.ucoz.com/
tik reikia prisiregistruoti ir viska rasit...
Atsakyti
Pirmą kartą bandysiu megzti pagal raščiuką. Padėkite išsiaiškinti, ką tie brūkšniukai reiškia blush2.gif (nėrimo schemos nereikia)

user posted image

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
kas galetu pasakyti,ar sio rasto schema su nelyginemis eilemis nupiesta,ar megzti pagal rasta?
user posted image
Atsakyti
Gal kuri galit paaiskint sia schemute?
user posted image

ir kaip daryt tuos uzmetimus...ka reiskia skrituliukai 4u.gif
Atsakyti