Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(Saulyte DD @ 2010 11 01, 16:25)
Mergaitės ką reiškia skip (sk) rusiškai rašo (пропуск). Ačiukas didelis būtų  4u.gif

пропуск - praleidimas 4u.gif
Atsakyti
laba vakara merginos, gal galit padet. Noriu vaikui ziemai numegzt kepure-salma dviguba, ten kur is vienos puses viena spalva, o is kitos kita, bet niekur nerandu kaip ta padaryt g.gif
Atsakyti
user posted image


Labai fainutis thumbup.gif
Gal turit dar kokių nors originalių idėjų šalikui?


Nutė, ka reiškia "ripsu" ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimasala: 01 lapkričio 2010 - 17:52
QUOTE(Laimasala @ 2010 11 01, 18:51)
user posted image


Labai fainutis  thumbup.gif
Gal turit dar kokių nors originalių idėjų šalikui?

fainutis tai fainutis, tik galvoju, kaip cia ji numezgus g.gif
o sitas salikelis yra is cia - cia galima visokiu ideju rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija4 @ 2010 11 01, 18:45)
laba vakara merginos,  gal galit padet. Noriu vaikui ziemai numegzt kepure-salma dviguba, ten kur is vienos puses viena spalva, o is kitos kita, bet niekur nerandu kaip ta padaryt  g.gif

sveika parasyk savo e pasta atsiusiu tau foto ar apie toki kalba eina...
Papildyta:
sveikos gal kas galit paaiskinti kaip graiziai apvaliai uzbaigt kepure mazint akis?
Atsakyti
Mane irgi dėl kepurių domina toks dalykas, kaip yra geriau megzt: ar taip, kaip šaliką ir susiūt vėliau, ar iškart su tokia vielute ratu, jei su vielute, tada vėliau belieka sujungt viršuje ir viskas, taip? Kaip geriau pradedančiajam? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimasala @ 2010 11 01, 17:51)
user posted image


Labai fainutis  thumbup.gif
Gal turit dar kokių nors originalių idėjų šalikui?
Nutė, ka reiškia "ripsu" ? biggrin.gif

Aš ne Nutė, bet ripsas tai visos eilės mezgamos gerosiomis akimis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Reiktu pagalbos ar tai patarrimo. Norejau dukriukui skraiste aukstu kaklu numegzt. Pradejau nuo kakliuko ir zemyn. Viskas taip ir gavosi, priekyje ir nugroj dariau apvaliai, bet man apacia uzsigarbanavo (t.y. susisuko i vidu). Nors siulo atrodo netempiau. Turbut supratot ka norejau pasakyt? ka dariau ne taip?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 10 31, 18:30)



valio, radot, ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 02, 10:35)
Aš ne Nutė, bet ripsas tai visos eilės mezgamos gerosiomis akimis.  mirksiukas.gif

nu as nepritariu kad ripsas yra visos geros akys. ripsas kai viena eile mezgama gerosiomis akimis o kita blogosiomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(insanda @ 2010 11 03, 00:22)
nu as nepritariu kad ripsas yra visos geros akys. ripsas kai viena eile mezgama gerosiomis akimis o kita blogosiomis g.gif

Mezgant apvaliai - taip, bet kitu atveju, tai visos eilės gerosiomis.
Atsakyti
QUOTE(insanda @ 2010 11 03, 00:22)
nu as nepritariu kad ripsas yra visos geros akys. ripsas kai viena eile mezgama gerosiomis akimis o kita blogosiomis g.gif

ir bus paprastas lygusis raštas biggrin.gif
O ripsas kaip jau ir minėjo - abi pusės mezgamos gerosiomis akimis.
Atsakyti