Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

sveikos unsure.gif
gal kuri galit man kaip pirmokei papasakoti, kaip išimti kaklą nugarinėje dalyje unsure.gif
nes guli mezginys nuo užvakar, ir nebežinau, ką daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Piglet @ 2010 10 24, 13:22)
sveikos  unsure.gif
gal kuri galit man kaip pirmokei papasakoti, kaip išimti kaklą nugarinėje dalyje  unsure.gif
nes guli mezginys nuo užvakar, ir nebežinau, ką daryt  unsure.gif

Sunku tiksliai parašyti. kai nežinomas siūlų storis, akių skaičius ir kokia iškirptė turėtų būti. Jei siūlai ploni ir norit prie pat kaklo, galima neišimti visai, mezginys savaime šiek tiek pasiduoda susiuvus pečius. Jei nedidelės iškirptės - nuimti kaklo storio akių skaičių, tada 2 eil. po 3, 3eil. po2, 4eil. po1 akį iš abiejų kraštų.
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 10 23, 10:37)
Sveikos mezgėjėlės baigiu gala gauti su ta skara. Prisižadėjau sesei numegzti, tai įkvėpimo jau trečia diena nėra, va šitą išsirinkau, bet nu šakės su tuo kampu (kur akis reikia viduryje sumegzti) niekaip nesuprantu jau kokius aštuonis kartus permezgu  doh.gif
Gal kas galite paprastai paaiškinti, kaip ten su tuo kampu, kad ir raštelis sutaptu
user posted image


doh.gif Kolkas man neįkandama šita skarelėverysad.gif , užtat paprasta šalikiukas kaip sviestu pateptas. Gal kas užmatėte kaip kraštus gražiai sutvarkyti (apnerti ar apmegzti) labai būčiau dėkinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Padekit,
jau simta metu nemezgiau:
rasto schemoje surasytos eiles 1, 3, 5, 7, 9 ir kartoti si raporta.

Tai kaip megzti lygines eiles: 2, 4, 6, 8, 10 ???

Aprasyme nieko neraso apie tai.....
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2010 10 25, 17:38)
Padekit,
jau simta metu nemezgiau:
rasto schemoje surasytos eiles 1, 3, 5, 7, 9 ir kartoti si raporta.

Tai kaip megzti lygines eiles: 2, 4, 6, 8, 10 ???

Aprasyme nieko neraso apie tai.....


Jei nieko nerašo, tai reikia megzt išvirkščiom akim.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš nelabai suprantu angliškų schemučių, gal kas galite padėti?
Ką reiškia skliausteliai 4, 5, 6 ir t.t. eilėse? kaip jas megzti? O dar geriau, gal kas turite paaiškinimus visų angliškų simbolių mezgimo?Nes man čia tamsus miškas... O raštelis labai gražus, taip norėčiau numegzti...user posted image
Atsakyti
Pagelbekit ir man. Reikia tokio rastelio, kaip pilkos liemenes(http://www.tindirindi.lt/forum/viewtopic.php?id=12074&p=3 71 zinute) priekyje. Bet kaip tycia niekur neaptinku. Na nebutinai toks, bet bent jau labai artimas sitam turetu buti. Aciu jums 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis mezgejeles 4u.gif

Gal kokia parekomenduotumet mezgimo knyga pradziamokslei ? Na siek tiek moku - uzsideti akis , bloga ir gera akim megzti ir tik toki lygu mezgti kaip salika , bet noretusi daugiau kazka ismokti wub.gif Nes tiek daug galima grozybiu prisimegzti tiek sau ar namams

Tiesa radau knyga "Mezgimo ABC " Gal kuri turite , ar verta demesio ? g.gif

Zodziu dekinga uz bet kokia info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 10 26, 22:31)
Labas vakarelis  mezgejeles  4u.gif

Gal kokia parekomenduotumet mezgimo knyga pradziamokslei ? N
Tiesa radau knyga "Mezgimo ABC " Gal kuri turite , ar verta demesio ? g.gif
Zodziu dekinga uz bet kokia info  4u.gif  4u.gif  4u.gif


aš nusipirkau knygą
,,MEZGIMAS
raštai ir technika"

Tai jos tikrai nepatariu kaip pradedančiai, pirkti
kai ją pavarčiau tai apsidžiaugiau, kad joje virš 300 raštų ir viskas labai aiškiai pavaizduota, aprašyta, bet parsinešusi namo pradėjau gilintis ir pamačiau, kad ne taip jau ten aiškiai viskas surašyta. Žiūrint į paveikslėlį greičiau susigaudau kaip megzti reikia, nei skaitant aprašymą doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 10 26, 22:47)
aš nusipirkau knygą
,,MEZGIMAS
raštai ir technika"

Tai jos tikrai nepatariu kaip pradedančiai, pirkti
kai ją pavarčiau tai apsidžiaugiau, kad joje virš 300 raštų ir viskas labai aiškiai pavaizduota, aprašyta, bet parsinešusi namo pradėjau gilintis ir pamačiau, kad ne taip jau ten aiškiai viskas surašyta. Žiūrint į paveikslėlį greičiau susigaudau kaip megzti reikia, nei skaitant aprašymą doh.gif

kaip ir bet kuris šifravimas turi savo koduotę, o ji knygoje labai aiškiai išdėstyta. Tereikia pradžioj patyrinėt, kas slepiasi po vienišomis raidėmis ar trumpiniais ir schemos tampa aiškiai perskaitomos 4u.gif
Atsakyti
Nepavyksta iki galo iššifruoti schemutės. Gal kas pagelbetų?
http://picasaweb.goo...928589537143698

Ženkliukai aiškūs, bet neaiškios vietos:
1. Kaip pradeti? Jei teisingai supratau, pirmas 5 akis reikia sujungti. Su virbalais man nepavyko. (Bandymui isneriau vaseliu, o po to jau mezgiau virbalais).
2. Kaip padaryti uzmetima is paties krastelio ir po to ji ismegzti, kad liktu kiaurarascio skylute? Man toje puseje nelieka skyluciu doh.gif
3. Kai mezgi, skaiciais pazymetos eilutes mezgamos kaip gera puse, o lygines - is isvirkscios? (kai bandziau megzti, sujungus 5 akis, antra eilute man mezgesi toliau, o tik 3-ia apsukus kaip is nugaros. Bet cia tikriausiai as ne taip padariau?)
Nežinau, ar aiškiai parašiau, bet tikiuosi, suprasite ax.gif
Atsakyti
Labai laukiu pagalbos. Aciu 4u.gif
Atsakyti