Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(mergicka393 @ 2010 10 20, 18:35)
Sveikos merginos jungiuosi prie jusu, gal kas galit paaiskinti taip sakan5t kaiminskai ir aiskiai nuo ko pradet megzto REGLANOmezgimu, studijavau aprasyma bet nieko nesuprantu. g.gif  doh.gif

yra visa reglano temukė, labai aiškiai merginos išaisškinę, pavyzdukų yra.
Atsakyti
mergaites ka reiskia tuscias langelis mezgimo schemoje?
Atsakyti
Tušcias langelis būna schemoje dėl simetrijos {kad ženklai dailiai susidėliotų} ir, jei nepažymėta kitaip, jis būtent nieko ir nereiškia {nieko nereikia megzt}.
Atsakyti
kartais tuščias reiškia išvirkščią akį. manau, čia nuo schemos priklauso 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors galit papasakoti kaip reikai megzti 35 ir 37 rastus? Vakar bandziau prasimegzti,bet man nesigauna,nesuprantu tu zenklu. Aciu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 10 22, 10:24)
Gal kas nors galit papasakoti kaip reikai megzti  35 ir 37 rastus? Vakar bandziau prasimegzti,bet man nesigauna,nesuprantu tu zenklu. Aciu.
user posted image

Na jei suklysiu , gal kas pataisys, bet manau, kad taip suprantu.
35 rašte
+ tai kraštinė akis
- blogoji akis
juodas langelis tai geroji akis
O užmetimas
X 2akis perkelti ant deš .virbalo kaip mezgant gerąją akį kitas dvi akis sumegzti kartu gerąja ir pertraukti per 2 akis dešiniojo virbalo. Blogojoje pusėje mezgasi pagal raštą.
37 rašte
Trikampiukas su 2 - tai kartu sumegztos dvi akys iš kairės pusės gerąja akimi
Kiti ženklai tokie patys kaip ir 35 rašte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipa007: 22 spalio 2010 - 10:10
QUOTE(cipa007 @ 2010 10 22, 10:09)

Aciu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles. As turiu klausimu del aukstu apykakliu. Kaip megzti jas, kad graziai guletu ir nebutu virsutinis krastas per daug palaidas? Prisiuvat ar is surinktu akiu mezgat? Nes man is surinktu kiek iki siol mezgiau daznai gaunasi kazkokios nelygios akys surinkimo eilej, o jei prisiuvu, tai siule labai kieta g.gif Ryskiai kazka darau ne taip sad.gif O jei is surinktu, tai mezgat ant virbalu su valu palike viena peti nesiuta ar su kojininiu virbalu komplektu istisai aplink? Ir kaip nuiminejat pabaigiant kad krastas lygus gautusi? Taip pat jei megztinis megztas 4 nr. virbalais, ar apykaklei reiktu mazesni nr. rinktis?
Baisiai acius is anksto cool.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Aš ir vėl atžygiuoju su klausimu ax.gif
Norint išmegzti piešinį pagal shema,buna puse langelio piešinį tai kaip išmegzti pusę akies? blink.gif Siuvinejant suprantu ,jei siuvineji kryzeliu ismezgi puse kryželio,pastrižą pagaliuką ,o kaip su mezgimu.Labai ačiū,jeigu atsiras žinančių ir man brukštels mirksiukas.gif
Atsakyti
help.gif mezgejeles padekite issifruoti sita mezginuka smile.gif noriu numegzt kepuryte ir va nezinau kaip reikia sita gabaliuka ismegzti doh.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(dimile @ 2010 10 22, 17:53)
help.gif mezgejeles padekite issifruoti sita mezginuka smile.gif noriu numegzt kepuryte ir va nezinau kaip reikia sita gabaliuka ismegzti  doh.gif

Cia visos eiles mezgamos gerosiomis. Pradedama nuo 5 geruju, tada trys sumegztos i viena, tada 5 geros ir is vienos ismezgama trys, tada vel 5 geros, 3sumegztos, 5 geros , is vienos 3 ir t.t. Jei nori platesnio motyvo, galima i tarpus daryt 6 ar 7 akis.
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės baigiu gala gauti su ta skara. Prisižadėjau sesei numegzti, tai įkvėpimo jau trečia diena nėra, va šitą išsirinkau, bet nu šakės su tuo kampu (kur akis reikia viduryje sumegzti) niekaip nesuprantu jau kokius aštuonis kartus permezgu doh.gif
Gal kas galite paprastai paaiškinti, kaip ten su tuo kampu, kad ir raštelis sutaptu
user posted image
Atsakyti