Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

pagelbėkit pradedančiai ax.gif noriu numegzt megztinį sesei. ilgą. apačia - ilgas kraštas stulpeliais, paskui lygiu mezgimu. kaip man teisingai nustatyt jo dydį? tarkim klubai 90 cm. ar viena pusė turi būti 45 cm?ar platesnė, nes susiuvimui reikia kažkiek, ar kaip? jau pasimezgiau gabaliuką, pasiskaičiavau kiek akių į kiek cm telpa, bet va bijau su dydžiu nugrybaut. ant klubų tai tie stulpeliai pasitrauks, bet kad paskui per pažastis nebūtų maišas. žodžiu pagelbėkit, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 10 18, 09:02)
aš kątik baigiau megztinį su panašiu variantu. tiesiog kiši virbalą ne  į akį, esančią ant kairiojo virbalo, o į jau išmegztą akį viena eile žemiau. akį nuo kairiojo virbalo tuomet tiesiog paleidi ir mezgi toliau. pabandyk, tikrai paprasta. man irgi iš pradžių nepavyko, bet merginos šitam forume irgi paaiškino  4u.gif


Aaaaačiū labai 4u.gif aciuks.gif Nežinau, kaip išeis praktiškai, bet bent jau teoriškai dabar jau aiškuma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 10 18, 17:40)
pagelbėkit pradedančiai ax.gif noriu numegzt megztinį sesei. ilgą. apačia - ilgas kraštas stulpeliais, paskui lygiu mezgimu. kaip man teisingai nustatyt jo dydį? tarkim klubai 90 cm. ar viena pusė turi būti  45 cm?ar platesnė, nes susiuvimui reikia kažkiek, ar kaip? jau pasimezgiau gabaliuką, pasiskaičiavau kiek akių į kiek cm telpa, bet va bijau su dydžiu nugrybaut. ant klubų tai tie stulpeliai pasitrauks, bet kad paskui per pažastis nebūtų maišas. žodžiu pagelbėkit, ačiū smile.gif


Sveika. Jei tavo sese yra liekna, krutine nera labai didele, tada gali ir priekiui ir nugarai uzdeti tiek pat akiu. Geriau pasimatuok sese pereidama prie kito etapo. Nebutinai reikia megzti krastus lygiai. As daznai mezgu apacia platesne, tada po truputi siaurinu (nes mano talija labai plona), o tada vel pradedu platinti ax.gif Na tikiuosi aiskiai parasiau
Atsakyti
ačiū, bandysiu dar skaičiuot ir matuot smile.gif
Atsakyti
Sveiki ! Gal jau buvo toks klausimas, tai atsiprasau, bet gal kas pades, noreciau savo suneliui numegzt kombinezona, gal kas turi schemuciu ??? blush2.gif
Papildyta:
jeigu galima kokia lengvaschema su aprasimu, nes nelabai moku megzt 4u.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(jarulia @ 2010 10 19, 15:32)
Sveiki ! Gal jau buvo toks klausimas, tai atsiprasau, bet gal kas pades, noreciau savo suneliui numegzt kombinezona, gal kas turi schemuciu ??? blush2.gif
Papildyta:
jeigu galima kokia lengvaschema su aprasimu, nes nelabai moku megzt  4u.gif  mastau.gif


paziurinek vaiksiku drabuzeliu temose ten tikrai ne karta buvo ideta
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2010 10 18, 11:25)
sveikos mezgejeles, gal galetumet paaiskint kaip megzt sita rasta?
user posted image

Labai grazi liemene thumbup.gif Kaip tik ieskojau kokio rasto,noriu vaikuj numegzti.Jau pradejau smile.gif
Gaip galvojate ar dvi spalvos cia imanoma kaip nors priderinti? blush2.gif As turiu zalios ir melinos spalvos(melinu mazai)
Atsakyti
aišku kad galima, gali daryt per vidurį nuo apačios į viršų dvi juostas mėlynas arba horizontaliai kelias juostas mėlynas.
Atsakyti
QUOTE(*Ricca* @ 2010 10 18, 12:03)
Sveikos, aš mokausi skaityti schemas, gal galit man paaiškinti ką reiškia trumpiniai
Ačiū  4u.gif


sveika,
st - akis,
sts - akys daugiskaitoje mirksiukas.gif

stitches pilnas žodis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 10 19, 19:37)
aišku kad galima, gali daryt per vidurį nuo apačios į viršų dvi juostas mėlynas arba horizontaliai kelias juostas mėlynas.

Aciu 4u.gif Bandysiu dvi per viduri nuo apacios i virsu :)su dviems spalvomis dar neteko megzti,nezinau ar pavyks g.gif.Turbut reiketu su dviem melinais kamuoliukais megzti nes,galvoju,jai su vienu,bus per storai ir atrodis viduriukas negraziai g.gif
Atsakyti
KRYKŠTO SUKNELE


2 metu mergaitei.
Suknelei reikia 250 g akrilinių nestorų siūlų. Mezgama 3 numerio virbalais bei tokio pat storio vąšeliu.
Suknelė mezgama nuo apačios. Uždedama 115 akių ir išmezgamos dvi eilės gerosiomis akimis. Tada mezgama pagal raštą (maždaug 45 cm). Viršuje lapeliuose nebedaroma uždėjimo, akių sumažėja. Turėtų likti apie 60 akių, kai susiaurinsite. Pradedamas megzti viršus lygiuoju mezgimu (maždaug 7 cm), padaromos išėmos rankovėms (nuleidžiama 4; 3; 2 akys) iš abiejų šonų. Nugaroje dar paliekama iškarpa sagutei (kad laisviau būtų apsirengti). Priekis mezgamas taip pat, tik truputi giliau padaroma kaklo išėma.
Rankovėms uždedama 30 akių, platinama. Paskui nuleidžiama kaip ir išėmose ir užapvalinama.
Apačia ir apykaklė apneriama vąšeliu (iš vienos akies išneriama: 2 stulpeliai su užmetimu, 2 pynutės kilpos, 2 stulpeliai su užmetimu).
Tada per raštų ribą įveriama virvutė.

־- blogos
I – geros
U – uždėjimas
∩ - trys sumegztos gerąja
V – sumegztos – dvi sumegztos

Papildyta:
norejau paklaust kaip rasteli megzt bet neiseina ikelt ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos jungiuosi prie jusu, gal kas galit paaiskinti taip sakan5t kaiminskai ir aiskiai nuo ko pradet megzto REGLANOmezgimu, studijavau aprasyma bet nieko nesuprantu. g.gif doh.gif
Atsakyti