Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(ugne/// @ 2010 03 31, 23:06)
labas merginos reikia pagalbos.mono sunus kairiarankis jis antrokas mokykloi reik ismot vaseliu nert pyne .baigiu isprotet mokytoja parase pastaba man kasas ji ismokinciau . doh.gif kaip kairiarankiui paaiskint jai as dasiniaranke.askiek klausiau kairiarankiu tai jie nemoka.bandem su desine nieko neiseina g.gif ir taip jau visas menuo kariaujam .kai jam pasakau einam mokintis jis net visas babala.


Nu čia tai išvis viršūnė. doh.gif
Atsakyti
sveikutes, gal galite pagelbeti blush2.gif

Man reikėtu 4 bolero, bet nesusigaudau, kuri ten svhema priklauso blush2.gif ir kaip pasididinti

http://rankdarbiai.u...om/forum/6-42-3

user posted image


bučiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ieškau nuorodos, ar patars jau bandžiusi, kaip megzti muselių skraistę su liniuote? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turite sio rastelio schemute, labai buciau dekinga 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Gal zinot kaip issivercia zodis ., протяжка
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 04 08, 07:19)
krisen, siūlai tiks, su valu megzti gali. Drąsiau, drąsiau, nieks negimė mokėdamas cool.gif

Letti, paprastai kiek schemų - tiek žymėjimų biggrin.gif kitą kart įdėk ir schemą su nuotrauka, tada kur kas aiškiau galima padėti. MANAU, kad tavo perbrauktasis ženklas GALI REIKŠTI uždėtą akį, kai ją ne užmetimu uždedi, bet a eilėje iš vienos a-1 eilės akies persukto kraštuko išmezgi. TUOMET nesimato, kaip ji ten atsirado - nebūna skylutės.

VAIZDAS čia:
http://t3.gstatic.co...vigubaakis2.jpg


Ačiū už pamokėlę gadget3. Su schemų ir nuotraukų įkėlimu man vis dar nesiseka, todėl ir neįkėliau. Bet is tavo paaiškinimas labai logiškas, tikriausiai taip ir yra. Labai ačiū. Bandysiu
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2010 04 14, 20:02)
Gal zinot kaip issivercia zodis ., протяжка

"Pratempimas, pertraukimas"? g.gif
Atsakyti
nieko man nesigavo su bandymu - nerandu Klaipedoj 3 nr virbalu su valu doh.gif . kai rasiu, vel ateisiu su klausimais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2010 04 14, 16:17)
Sveikos, gal kas turite sio rastelio schemute, labai buciau dekinga  4u.gif


Šis manau panašiausias.., tik apverstas aukštyn kojom.. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Taip taip tai sitas tik aukstyn kojomis thumbup.gif , aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Letti @ 2010 04 16, 13:04)
Ačiū už pamokėlę gadget3. Su schemų  ir nuotraukų įkėlimu man vis dar nesiseka, todėl ir neįkėliau. Bet is tavo paaiškinimas labai logiškas, tikriausiai taip ir yra. Labai ačiū. Bandysiu


Kad tik padėtų.
Paveiksliuką įkeli paprastai - iš interneto platybių per PROPERTIES nukopijouji jo adresą, ir į SM atsineši tarp tokių sklaiustukų laužtų [] parašant prieky ir pabaigoj img beigi /img.

QUOTE(kristen @ 2010 04 16, 19:24)
nieko man nesigavo su bandymu - nerandu Klaipedoj 3 nr virbalu su valu  doh.gif . kai rasiu, vel ateisiu su klausimais  lotuliukas.gif



blink.gif mezgimo bumas ir visus išpirko? Jų net maximose yra biggrin.gif

QUOTE(bielra @ 2010 04 17, 12:05)
Šis manau panašiausias.., tik apverstas aukštyn kojom..  biggrin.gif

user posted image


Uj, gražutis koks. Taip ir traukia iš kokių rausvamargių siūlų gamint grožį mažai damai wub.gif
Atsakyti
Mergaites, turiu klausimeli!pradejau megst dideli megstini ir siuliukai taip greit susivalge ir dabar verkiant man ju truksta.pirkau kaune urmo bazej KARTOPU GIPSY beveik balti ,bet ne balti doh.gif , snd aplaksciau visur niekur nerandu.norejau paklaust vilnieciu mamyciu gal gariunuose kazkur teko matyt KARTOPU SIULU JIE TOKIE GAN STOROKI.
idedu nuoroda radau ebay is turkijos,parasiau jiem bet jie man raso kad tai balti ,nuotraukoj lyg kaip ir mano ,bet jei balti tikrai g.gif
http://cgi.ebay.co.u...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutajon: 22 balandžio 2010 - 20:41