Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(ceburashka @ 2010 10 14, 16:17)
Sveiki 4u.gif
Turiu toki klausima,gal ir kvailokas blush2.gif Kaip pabaigti pradeta darba,turiu omeny mezgini?Daug turiu pradetu,bet taip ir nepabaigtu darbeliu blush2.gif Nors ir zinau ta jausma,numegzti paciai,nesioti,o jai dar ir pagyria kas nors!Bet vistiek turiu tokia "durna mada"nepabaigti.
Gal kas turit vaistu nuo sios "ligos" biggrin.gif


O man kaip tik nepatinka pradėti smile.gif kol sudėlioju viską į vietas... paprastai minčių ir idėjų virtinė galvoje, o į vieną krūvą nesueina lotuliukas.gif va, visą savaitę gimdžiau dukrai skraistės idėjas... kol pagaliau vakar pradėjau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2010 10 15, 08:00)
reikia pagalvos mezgant trikam[i kakla  4u.gif


čia yra įvairių kaklų išmezgimo schemučių
http://www.liveinter...208/page60.html
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 14, 17:59)
As irgi vaistu nuo sios ligos noreciau, nes jei pradedu ir kol mezgu jokia geneali mintis i galva nesauna, o taip buna labai retai, tuomet mezgini uzbaigiu, jei ne - lieka guleti ilgam..  doh.gif



QUOTE(Meškuolė @ 2010 10 14, 18:17)
Aš neleidžiu sau nieko naujo pradėti, kol nepabaigiu  lotuliukas.gif ir dar nieko sau nemezgu, nes jaučiu, kad nebaigsiu  doh.gif



QUOTE(aiwita @ 2010 10 15, 09:14)
O man kaip tik nepatinka pradėti smile.gif kol sudėlioju viską į vietas... paprastai minčių ir idėjų virtinė galvoje, o į vieną krūvą nesueina  lotuliukas.gif  va, visą savaitę gimdžiau dukrai skraistės idėjas... kol pagaliau vakar pradėjau  tongue.gif

Prisimeniau,skaiciau viename zurnale(man tas variantas netinka),kad mezgima reikia i savo darbu sarasa itraukti,na tarkim tu per diena turi su vaiku i lauka nueiti,pazaisti su juo,apsitvarkyti namus,paruosti pietus,dar ka nors,ir megzti biggrin.gif .Buvo atsiliepimu,tai daug kam padejo,nori/nenori turi megzti.
O pradeti man kaip tik lengva rolleyes.gif isrinkai is zurnalo,perskaitei,nupirkai siulu,ir pradeti...ir nepabaigi doh.gif .Vat is galvos g.gif nerizikuociau didesni daigta megzti.Dabar siulu nupirkau,mazajam kepures ir saliko reikia,sedziu apsikrovus zurnalais ir nieko tinkamo nerandu.Bandysiu SM ieskoti,gal surasiu ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 10 15, 11:51)
čia yra įvairių kaklų išmezgimo schemučių
http://www.liveinter...208/page60.html

uoj kaip aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba mezgejėlės 4u.gif
gal galėtumėte paaiškinti, kaip išmezgama geroji akis iš žemiau esančios eilės ax.gif Gal kas net ir vaizdinę nuorodą turi? Nu nedaeina man nors tu ka doh.gif Ji žymima lyg šios dvi V V būtų viena ant kitos uždėtos mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2010 10 18, 01:16)
Laba mezgejėlės 4u.gif
gal galėtumėte paaiškinti, kaip išmezgama geroji akis iš žemiau esančios eilės ax.gif Gal kas net ir vaizdinę nuorodą turi? Nu nedaeina man nors tu ka doh.gif Ji žymima lyg šios dvi V V būtų viena ant kitos uždėtos mastau.gif



aš kątik baigiau megztinį su panašiu variantu. tiesiog kiši virbalą ne į akį, esančią ant kairiojo virbalo, o į jau išmegztą akį viena eile žemiau. akį nuo kairiojo virbalo tuomet tiesiog paleidi ir mezgi toliau. pabandyk, tikrai paprasta. man irgi iš pradžių nepavyko, bet merginos šitam forume irgi paaiškino 4u.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles, gal galetumet paaiskint kaip megzt sita rasta?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2010 10 18, 12:25)
sveikos mezgejeles, gal galetumet paaiskint kaip megzt sita rasta?



2 išvirkščios, dvi akis sukeisti į dešinę, dvi akis sukeisti į kairę, 2 išvirkščios ir t.t.
blogojoj pusėj megzti viską išvirkščiosiomis akimis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaceRenata: 18 spalio 2010 - 10:42
QUOTE(kutvela @ 2010 10 18, 11:25)
sveikos mezgejeles, gal galetumet paaiskint kaip megzt sita rasta?
user posted image

LABA, čia nedidelės pynutės, o tarpuose išvirkščiosios akys, pynė mezgama taip-ant papildomo virbalo nusikeliat dvi sukeitimo akeles, virbalą nuleidžiate žemyn, išmezgate dvi sekančias akeles, po to gražinate tas dvi pirmas nusikeltas ir išmezgate gerosiomis akimis, po to tarpelis išvirkščiomis ir vėl pynutė, išvirkščioje pusėje kur buvo pynutė mezgate išvirkščiomis akimis, kur buvo tarpelis megzkite gerosiomis.
Papildyta:
nors čia paveikslėlyle parodytos pynės 2/2 akelių, o schemutėje 1/1 ir dar 1/1, tai išpradžių pirmą akį iš keturių pynės akių nukeliat, išmezgate antrą akį, po to išmezgate pirmąją akį, po to nusikeliate trečią akį išmezgate ketvirtąją akį, susigrąžinate trečiąją ir ją išmezgate.
Papildyta:
QUOTE(spaceRenata @ 2010 10 18, 11:41)
2 išvirkščios, dvi akis sukeisti į dešinę, dvi akis sukeisti į kairę, 2 išvirkščios ir t.t.
blogojoj pusėj megzti viską išvirkščiosiomis akimis.

Labai atsiprašau, bet išvirkščioje pusėje ten kur buvo tarpelis tarp pynelių reikia megzti gerosiomis akimis, tik pyneles reikia megzti išvirkščiosiomis akimis.
Atsakyti
QUOTE(renatux32 @ 2010 10 18, 12:55)


Labai atsiprašau, bet išvirkščioje pusėje ten kur buvo tarpelis tarp pynelių reikia megzti gerosiomis akimis, tik pyneles reikia megzti išvirkščiosiomis akimis.


gal būt ir tavo tiesa, man atrodė, kad tarpuose ripsas (nuotrauka kiek mažoka) ir mano rūsų kalbos žinios gal ne tokios geros...
Atsakyti
spaceRenata, renatux32 aciu jum labai 4u.gif
o cia didesne nuotrauka
http://www.radikal.ru]user posted image
man atrodo, kad kaip ir spaceRenata sako, kad blogoj pusej reikia megzt viska blogom akim g.gif einu bandyt megzt. aciu dar karta 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 18 spalio 2010 - 11:14
Sveikos, aš mokausi skaityti schemas, gal galit man paaiškinti ką reiškia trumpiniai sts ir st manau, kad daugelis šiuo puslapiu turėtų naudotis...
http://www.garnstudi...k...=15&lang=en

Ačiū 4u.gif
Atsakyti