Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Mezgu dukrai liemene. Gal galite kas paaiskinti, ar ideti kokia nuoroda - kaip ismegzti priekakli liemenei, na ta islinkima kaklui. Kiek zinau, reikia nuleisti akis, bet kaip viska apskaiciuoti ir pan.? Tai pirmas mano rimtesnis darbas, pries tai buvo tik kepures ir salikai lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip numegzti 8 men vaikui kumstines pirstinytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 10 08, 17:59)
kaip numegzti 8 men vaikui kumstines pirstinytes 4u.gif

Kaip tik tokias darbar mezgiau, tai galiu smulkiai aprasyti.
Mezgiau ir pakankamai plono siulo su 5 3nr virbalai. apmeciau ant virbalo 44 akis (nes priekyje dariau pynes, o jos mezgini siek tiek sutraukia, tad uztenka ir 40 akiu) ir numezgiau 16 eiliu atnarele 2 geros, 2 blogos. Tada mezgiau gerosiomis akimis (priekyje pynutes) 10 eiliu, megzdama 11 eile nusiemiau 7 akis ant ziogelio nyksciui, o vietoj tu nuimtu akiu ant virbalo uzdejau 7 akis, numezgiau 20 eiliu ir tada pradejau nulaidyti pirstine 4 vietose suiminedama po 2 akis. Nyksciui ant virbalo surinkau akis (pas mane gavosi 16 akiu) ir tada pamezgusi kas 2 eiles 2 vietose suimdavau dvi akis i viena taip 3 kartus (nuemiau 6 akis) pamezgiau gerosiomis akimis is viso (iskaitant ir tas eiles kai akis nuiminejau) 13 eiliu ir pradejau nulaidyti vel 4 vietose suimdama po 2 akis. Nykstis is pradziu toks platokas atrodo, o po to susiaureja, bet man taip lengviau maza rankyte aprengti mirksiukas.gif Na tikiuos suprantamai aprasiau, jei kuri nors vieta neaiski, klauskite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 09 spalio 2010 - 12:13
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 09, 14:11)
Kaip tik tokias darbar mezgiau, tai galiu smulkiai aprasyti.
Mezgiau ir pakankamai plono siulo su 5 3nr virbalai. apmeciau ant virbalo 44 akis (nes priekyje dariau pynes, o jos mezgini siek tiek sutraukia, tad uztenka ir 40 akiu) ir numezgiau 16 eiliu atnarele 2 geros, 2 blogos. Tada mezgiau gerosiomis akimis (priekyje pynutes) 10 eiliu, megzdama 11 eile nusiemiau 7 akis ant ziogelio nyksciui, o vietoj tu nuimtu akiu ant virbalo uzdejau 7 akis, numezgiau 20 eiliu ir tada pradejau nulaidyti pirstine 4 vietose suiminedama po 2 akis. Nyksciui ant virbalo surinkau akis (pas mane gavosi 16 akiu) ir tada pamezgusi kas 2 eiles 2 vietose suimdavau dvi akis i viena taip 3 kartus (nuemiau 6 akis) pamezgiau gerosiomis akimis is viso (iskaitant ir tas eiles kai akis nuiminejau) 13 eiliu ir pradejau nulaidyti vel 4 vietose suimdama po 2 akis. Nykstis is pradziu toks platokas atrodo, o po to susiaureja, bet man taip lengviau maza rankyte aprengti  mirksiukas.gif Na tikiuos suprantamai aprasiau, jei kuri nors vieta neaiski, klauskite  mirksiukas.gif



aciu, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,gal atsirastu geroji fėja ir man išaiškintu kaip išmegzti piešinuka mezginyje.Turiu schema piesinio/ neimu sunkiu,bet kai imezgu siula,man gaunasi skyles ties ta vieta kur pradedu naudoti kitos spalvos siulą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarakoniukass @ 2010 10 12, 09:48)
sveikutes,gal atsirastu geroji fėja ir man išaiškintu kaip išmegzti piešinuka mezginyje.Turiu schema piesinio/ neimu sunkiu,bet kai imezgu siula,man gaunasi skyles ties ta vieta kur pradedu naudoti kitos spalvos siulą ax.gif


reikia siūliukus sukryžiuoti blogojoje pusėje. na, mezgi tarkim raudoną, o paskui reikia baltą. tai tą raudoną ne tai, kad nuleidi ir viskas, o permeti per baltą, baltą imi iš apačios ir tik tada mezgi. taip jie susikryžiuoja ir nelieka skylių. gal kuri paveiksliuką įmes. aš neturiu ax.gif
Atsakyti
user posted image

4u.gif
Atsakyti
Ačiu mergaites,pabandysiu vakare mintį tai supratau mirksiukas.gif tik reiks pabandyt igyvendinti smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Turiu toki klausima,gal ir kvailokas blush2.gif Kaip pabaigti pradeta darba,turiu omeny mezgini?Daug turiu pradetu,bet taip ir nepabaigtu darbeliu blush2.gif Nors ir zinau ta jausma,numegzti paciai,nesioti,o jai dar ir pagyria kas nors!Bet vistiek turiu tokia "durna mada"nepabaigti.
Gal kas turit vaistu nuo sios "ligos" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2010 10 14, 16:17)
Sveiki 4u.gif
Turiu toki klausima,gal ir kvailokas blush2.gif Kaip pabaigti pradeta darba,turiu omeny mezgini?Daug turiu pradetu,bet taip ir nepabaigtu darbeliu blush2.gif Nors ir zinau ta jausma,numegzti paciai,nesioti,o jai dar ir pagyria kas nors!Bet vistiek turiu tokia "durna mada"nepabaigti.
Gal kas turit vaistu nuo sios "ligos" biggrin.gif

As irgi vaistu nuo sios ligos noreciau, nes jei pradedu ir kol mezgu jokia geneali mintis i galva nesauna, o taip buna labai retai, tuomet mezgini uzbaigiu, jei ne - lieka guleti ilgam.. doh.gif
Atsakyti
Aš neleidžiu sau nieko naujo pradėti, kol nepabaigiu lotuliukas.gif ir dar nieko sau nemezgu, nes jaučiu, kad nebaigsiu doh.gif
Atsakyti
reikia pagalvos mezgant trikam[i kakla 4u.gif
Atsakyti