Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

o kaip uždėti papildomas akis? atrodo mokėjau, o dabar ir taip bandau ir anaip, nu bet neišeina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2010 09 19, 14:55)
o kaip uždėti papildomas akis? atrodo mokėjau, o dabar ir taip bandau ir anaip, nu bet neišeina  verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos. Mezgime virbalais esu visiškai žalia. Galiu tik gerom blogom akim megzt, na dar kokią paprastesnę pynę suraizgyt. Bet va, nusprendžia, kad norėčiau ir daugiau išmokti. Studijavausi keletą schemučiu ir iškilo klausimas kaip reik išmegzt 2 g.a suimtas i kairę ar į dešinę arba suimtas į kairę iš vienos akies doh.gif Žaluma biggrin.gif Gal kas galėtų pagelbėt ax.gif
Atsakyti
Sveikos
Noriu numegsti rudenine kepuryte savo krisktomergaitei,turiu gera ideja,bet deja neturiu galvytes ismatavimu,gal kas galite pagelbeti?
Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ecooo: 23 rugsėjo 2010 - 13:53
Tu bent mergytes amziu parasyk kad tau kas patart galetu
Atsakyti
Ismatavimu lentele 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 09 22, 21:16)
Sveikos. Mezgime virbalais esu visiškai žalia. Galiu tik gerom blogom akim megzt, na dar kokią paprastesnę pynę suraizgyt. Bet va, nusprendžia, kad norėčiau ir daugiau išmokti. Studijavausi keletą schemučiu ir iškilo klausimas kaip reik išmegzt 2 g.a suimtas i kairę ar į dešinę arba suimtas į kairę iš vienos akies doh.gif Žaluma biggrin.gif Gal kas galėtų pagelbėt ax.gif

Pasirodo, jutūbėj yra pamokėlių. Tai vieną ir įdedu http://www.youtube.c...feature=related o šalia vaizdelio, yra dar pamokų. Tik žiūrėkit. smile.gif
Atsakyti
o galima sitokia su vasenliu nusinerti?? g.gif doh.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Ar galite kas padėti blush2.gif .Esu penktokė,ir nemoku megzti,o taip norėčiau kokių riešinių ar blauzdinių blush2.gif Šeimoje niekas nemezga,tai šiaip ne tiap išmokau megzt gerom akim,o blogom,nė iš vietos blush2.gif blush2.gif .Gal kas turit poaveislėlį kaip megzt blogas akis blush2.gif blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 09 23, 18:19)
Ar galite kas padėti blush2.gif .Esu penktokė,ir nemoku megzti,o taip norėčiau kokių riešinių ar blauzdinių blush2.gif Šeimoje niekas nemezga,tai šiaip ne tiap išmokau megzt gerom akim,o blogom,nė iš vietos blush2.gif  blush2.gif .Gal kas turit poaveislėlį kaip megzt blogas akis blush2.gif  blush2.gif .

spausk ant antrosios nuorodos ,,mezgimo būdai,, ten sone yra ir video pamokeles,o ir siaip gali ten panarsineti tame pradziamokslyje,sekmes 4u.gif
mezgimo pradziamokslis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pintikė: 23 rugsėjo 2010 - 17:30
QUOTE(Pintikė @ 2010 09 23, 19:29)
spausk ant antrosios nuorodos ,,mezgimo būdai,, ten sone yra ir video pamokeles,o ir siaip gali ten panarsineti tame pradziamokslyje,sekmes  4u.gif
mezgimo pradziamokslis

Labai labai labai ačiū oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 09 23, 17:10)
o galima sitokia su vasenliu nusinerti?? g.gif  doh.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image


*****.... wub.gif sito darbo seimininkei spaudziu ranka first.gif saunuole.
Atsakyti