Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(egleja @ 2010 09 17, 15:46)
sveikos merginos,nusipirkau akrilo siulu noriu numegzti dukrai paauglei megztuka,kad butu grazus ir mezgimas nesudetingas  blush2.gif ,rankoves turetu buti platejancios,gal kas imestu kokiu pavyzdziu,ideju?buciau dekinga  4u.gif


Sitas idomus, ir jaunatviskas:

user posted image

user posted image

Atsakyti
sveikos merginos, atsiprasau jei jau buvo apie tai rasyta, bet gal man galit padet, noriu numegzsti savo lelytei kepuryte kur kartu su "saliku" buna, na toks per galva uzsimauna ir saliko neberekia, gar galit patart kaip tai padaryt?
Atsakyti
Ką darau ne taip, jei paprastai mezgant, mezginys garbanojasi, susisuka ? per daug laisvos ar suveržtos akys? Norėčiau paprasto šalikiuko, nu bet kraštai susisuka g.gif
Atsakyti
labas vakaras, norejau paklausti kaip reiskia ishmegzti virbalu 3 akis, paliekant viduriniaja virsuje? 4u.gif iskart aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2010 09 18, 21:42)
Ką darau ne taip, jei paprastai mezgant, mezginys garbanojasi, susisuka ? per daug laisvos ar suveržtos akys? Norėčiau paprasto šalikiuko, nu bet kraštai susisuka  g.gif

kokiu rastu mezgate?
Atsakyti
Sveikos. Nusipirkau zurnala leliuku rubeliu DROPS. Ar galetu kas padeti issisifruoti kaip megzti? Skaiciau skaiciau ir man ten toooks juodas miskas!
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2010 09 18, 21:56)
labas vakaras, norejau paklausti kaip reiskia ishmegzti virbalu 3 akis, paliekant viduriniaja virsuje?  4u.gif  iskart aciu uz atsakymus

aš darau taip: kišu virbalą per pirma ir trečia akį išmezgu jas geraja akim , akį gražinu atgal ant virbalo šalia antrosios akies ir užkeliu antraja akį
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 09 18, 22:55)
aš darau taip: kišu virbalą per pirma ir trečia akį išmezgu jas geraja akim , akį gražinu atgal ant virbalo šalia antrosios akies ir užkeliu antraja akį


aciu labai, gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte ir man patarti - kaip teisingiausia ir gražiausia būtų nuleidinėti mažutę kumštinę pirštinytę (kūdikiui)?

Mano žinomas variantas:
1 ir 3 virb. sumegzti dvi pirmas akis, o 2 ir 4 - dvi paskutines. Bet man nelabai žiūrisi toks griežtas trikampis g.gif . Didesnei pirštinei gal būtų kitaip...
Arba aš kažką ne taip darau blush2.gif

Iš anksto ačiū patarusiom. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 09 18, 22:10)
kokiu rastu mezgate?


pačiu pačiu paprasčiausiu biggrin.gif eilė geros akys, kita eilė blogos akys. Gal dėl to raitos g.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2010 09 19, 11:38)
pačiu pačiu paprasčiausiu  biggrin.gif eilė geros akys, kita eilė blogos akys. Gal dėl to raitos  g.gif

taip, del to ir raitosi 4u.gif pabandyk viena gera viena bloga megzti 4u.gif
Atsakyti
ar kam teko megzti siuos batelius? http://spicami.ru/archives/8497
mezgant geru ir blogu akiu eiles ar reikia pirmaja aki nuimti ar ishmegzti? g.gif

mezgama 2 virbalais, po to mezginys susiuvamas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cinde: 19 rugsėjo 2010 - 11:52