Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(kristynka* @ 2010 09 15, 11:41)
uzmirsau ta mezgimo formule, kai reikia apsiskaiciuoti kiek reike akiu..
pavz uzmeti 20akiu, mzgasi 10cm, kiek man reikes tada akiu ant 130cm.?
cia kaip pavyzdy daviau, nes reik man tos formules, zinau kas kaska padaugini padalini..... nu gal supratot ko ieskau blush2.gif

10cm - 20a
.........X
130cm - xa

130x20/10=260a 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 15 rugsėjo 2010 - 11:00
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 15, 11:57)

ačiu jums mirksiukas.gif 4u.gif
galesiu kibt i darbus dar
Atsakyti
gal kuri uzmatet sio rasto schemute? man jis labai patiko wub.gif
tikiuos nebus sudetingas
user posted image
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(vogels @ 2010 08 29, 20:02)



Gal kas galėtų paaiškinti kaip numegzti tokį šaliką?
Su virbalais draugauju labai retai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguzia @ 2010 09 16, 09:06)
Labas rytas
Gal kas galėtų paaiškinti kaip numegzti tokį šaliką?
Su virbalais draugauju labai retai  blush2.gif

Žiūrėti:

čia

čia - po nuotrauka spausti Download pattern (PDF), peržiūrai reikia turėti instaliuotą Acrobat reader'į ( paprastai visuose kompuose būna).


Dar radau video pamoką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 16 rugsėjo 2010 - 09:27
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 16, 09:57)
Žiūrėti:

čia

čia - po nuotrauka spausti Download pattern (PDF), peržiūrai reikia turėti instaliuotą Acrobat reader'į ( paprastai visuose kompuose būna).


Ačių labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2010 09 15, 19:10)
gal kuri uzmatet sio rasto schemute? man jis labai patiko  wub.gif
tikiuos nebus sudetingas
user posted image

Rastelio schemos neturiu, bet pabandysiu paaiskinti: Mezgasi ripsas, o kad isgauti bangeles reikia ismegzti viena gera, vienas uzmetimas, viena gera du uzmetimai, viena gera trys uzmetimai ir t.t. viena gera trys uzmetimai, viena gera du uzmetimai, viena gera vienas uzmetimas (nuo to kiek uzmetimu bus priklauso ir bangos aukstis, galima kelis kartus kartoti viena gera ir pvz du uzmetimai, kad banga butu nelabai auksta bet ilgesne) tuomet ismezgame kelias geras akis ir vel kartojame bangele. Blogojoje puseje ismegztas akis mezgame blogosiomis, o uzmetimus paleidziame.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 16 rugsėjo 2010 - 10:23
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 16, 08:57)
Žiūrėti:

čia

čia - po nuotrauka spausti Download pattern (PDF), peržiūrai reikia turėti instaliuotą Acrobat reader'į ( paprastai visuose kompuose būna).
Dar radau video pamoką  4u.gif

Labai ačiū, ypač gera video pamokėlė.
Atsakyti
gal galit padėt man glušai? Pirmą kartą gyvenime pradėjau megzti. Kaip susiaurinti per lie,emį ir praplatinti aišku, kaip rankoves nuleisti ir tai jau aišku, o kaip kaklui iškirptę padaryti neaišku. Skaičiau visas nuorodas, bet neaišku kaip ten nuo kaklo vidurio pradėti leisti. jei viduryje nuleisiu, tai siūlas per tą nuleistą tarpą kiekvienoje eilutėje kabaluos. Nieko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2010 09 17, 11:24)
gal galit padėt man glušai? Pirmą kartą gyvenime pradėjau megzti. Kaip susiaurinti per lie,emį ir praplatinti aišku, kaip rankoves nuleisti ir tai jau aišku, o kaip kaklui iškirptę padaryti neaišku. Skaičiau visas nuorodas, bet neaišku kaip ten nuo kaklo vidurio pradėti leisti. jei viduryje nuleisiu, tai siūlas per tą nuleistą tarpą kiekvienoje eilutėje kabaluos. Nieko nesuprantu g.gif

per nuleista tarpą gryšti nereikia tada megzti reikia tik ta atkarpėlę kur nuo kaklo iškirpės iki peties kita puse megzti atskirai prijungus siūlą mirksiukas.gif
liemeniui siaurinu priklausomai nuo mezgamo modelio arba mezginio krašte (ties šonine siūle) arba per visą plotį. pirmu atveju tai pirma akį nukeliu ir dvi sekančias sumezgu akis tų sumezgimų skaičius keliose eilutėse priklauso nuo to kiek raikai susiaurinti (čia jau reiks pagal liemens apimtį akis pasiskaičiuoti) o kitu aveju tai kas kažkiek eilių per visa mezgama eilutę pvz kas 20akių(čia pagal poreikį pasiskaičiavus) sumezgu po dvi akis kartu po to kelias eiles vėl numezgus taip pat pasiaurinu
rankovių iškirpimą darau priklausomai nuo to kokios rankovės bus jei statytos tai nuimu pvz vienoj eilutėj 4kraštines akis(nenukeliamt pirmos akies) gryštant dar viena po to dar kokias dvi paskui vėl gryštant viena ir vėl mezgant gerają pusę viena akį ir gaunasi išm,egztas "lankelis"
dėl visų šitų bandymu pirmiausia pabandyk mėginuką prasimegzti kad suprastum tas akis sumezginėjant kaip kas keičiasi su akių uždėjimu lygiai tas pats mirksiukas.gif sėkmės darbe jei kas dar neaišku gali klaust kuom galėsiu tuom padėsiu
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2010 09 15, 19:10)
gal kuri uzmatet sio rasto schemute? man jis labai patiko  wub.gif
tikiuos nebus sudetingas

prašom mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos merginos,nusipirkau akrilo siulu noriu numegzti dukrai paauglei megztuka,kad butu grazus ir mezgimas nesudetingas blush2.gif ,rankoves turetu buti platejancios,gal kas imestu kokiu pavyzdziu,ideju?buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti