Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Mergaitės, gal kuri mezgėte iš ,,Nano" siūlų( 50mocheros, 50 akrilo). Nzn.ar verta pirkti tokius siūlus, gal jie tik iki pirmo skalbimo?Dabar jų yra Maximoje.
Atsakyti
sveikutes, senokai nemezgiau, taciau dabar toks noras uzejo blush2.gif
noreciau pradet nuo saliko, toks kad jaukus butu.
Noreciau dvigubo rasto, jis berods svediskas, japoniskas ar dar kazkoks g.gif
O gal pynemis grazu butu.
Gal turite ideju? Kad nesunku kaip pradedanciai butu.
Labai dekinga buciau uz dvigubo rasto nuorodas, kazkaip neradau internete schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites,ar yra koks budas sujungti du mezginius?Vienas megztas nuo apacios ratu,kitas nuo virsaus,taip pat ratu g.gif
Atsakyti
finy, gali siūti atviras 2jų mezginių akis trikotažine siūle

user posted image

Akys atviros {ant virbalų} kaip 8 ABIEJŲ gabalų, o siūlė - kaip 9 pav.
Atsakyti
Dekui gadget3 thumbup.gif
Atsakyti
Pintikė, nelabai ta nuotrauka iziuriu, bet ta keistaja aki isivaizduoju kazka panasaus i tokia (tas kaspiniukas) :
user posted image
arba i tokia:
user posted image

pagal ta pazodini aprasyma tai man panasi i ta antra gavosi, toks kaip uztempimas. Tik tada ta 1ma geroji akis prapuola ir reikia uzmesti viena, o raste nera, tai tikriausiai ne ta g.gif

jau as kaip uzsikreciau paieskom, net nakti sapnavau kaip megzti biggrin.gif tik va gaila, kad ne Lt dabar - iskart begciau to zurnaliuko ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2010 09 11, 18:23)
na fotoaparatas prastas bet idesiu bent tokia
o pati schema tai tokia
?IIIIIIIII?IIIIIIIII?
---IIIII-----IIIII---
----III-------III----
---IIIII-----IIIII---
IIIII?IIIIIIIII?IIIII
II-------III-------II
III-----IIIII-----III

I -GEROJI AKIS
- BLOGOJI AKIS
?-TA NEZINOMA RODYKLE
kaip matoma,tai geruju ir bloguju akiu rombukai sachmatine tvarka,bet visa grozi butent sudaro tos neaiskiu budu sumezgamos 7 akys,kurios atrodo tarsi koks ,,drugelis,, ar ,,gelyte,, ant bloguju akiu ir kadangi jos truputi sutraukia ta rombiuka,tai geruju akiu rombas gaunasi kiek ispustas
jei kada busi maximoj gal ir kt. PC bus,paziurek sabrinos zurnale rugpjucio men siu metu 28 modeliukas,man tiesiog jau paciai idomu,taip sakant ,,uzsizarazinau,, biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos auksarankes,
labai noreciau savo dvieju metu princesei numegzti kelnes. Bet nezinau nuo ko pradeti blush2.gif Virbalus rankose esu laikiusi, bet kelniu niekada nesu mezgusi ax.gif Gal galetumet man padeti. Gal kokia nuorodele turit?
Atsakyti
QUOTE(Vkr @ 2010 09 13, 11:06)
Sveikos auksarankes,
labai noreciau savo dvieju metu princesei numegzti kelnes. Bet nezinau nuo ko pradeti  blush2.gif Virbalus rankose esu laikiusi, bet kelniu niekada nesu mezgusi  ax.gif Gal galetumet man padeti. Gal kokia nuorodele turit?

Nuorodos neturiu, bet pabandysiu papasakoti, kaip as mezgu, nors viska darau taip sakant is akies, bet gal pravers.. blush2.gif Pradedu nuo kelniu apacios ir mezgu iskart abiems kojoms, virs keliu pradedu po truputi platinti, kai lieka 3-4cm iki klyniuko, platinu staigiau, o po to sujungiu abi kojas ant vieno virbalo ir mezgu kartu (galima ir ant 5 virbalu, kad be siuliu butu), o paskutines eiles mezgu 1gera 1 nukelta, kad butu galima juostele ar gumele iverti.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 09 13, 10:17)
Nuorodos neturiu, bet pabandysiu papasakoti, kaip as mezgu, nors viska darau taip sakant is akies, bet gal pravers..  blush2.gif Pradedu nuo kelniu apacios ir mezgu iskart abiems kojoms, virs keliu pradedu po truputi platinti, kai lieka 3-4cm iki klyniuko, platinu staigiau, o po to sujungiu abi kojas ant vieno virbalo ir mezgu kartu (galima ir ant 5 virbalu, kad be siuliu butu), o paskutines eiles mezgu 1gera 1 nukelta, kad butu galima juostele ar gumele iverti.

aciukas. Imsiu virbalius ir bandysiu. biggrin.gif O jei ka tai isardysiu ir vel bandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,gal galetu man kas padeti blush2.gif Mezgu riesines,ilgesnes su skyle smile.gif nyksciui, tai vat, akis nykscio skylei nukeliau ,bet man reikia megzti toliau.Tai klausimas butu kaip man dabar vel uzdeti ant virbalo akis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 09 13, 18:08)
Laba,gal galetu man kas padeti blush2.gif Mezgu riesines,ilgesnes su skyle smile.gif  nyksciui, tai vat, akis nykscio skylei nukeliau ,bet man reikia megzti toliau.Tai klausimas butu kaip man dabar vel uzdeti ant virbalo akis?  blush2.gif

cia labai aiskiai yra paaiskinta ka daryti mezgant skyle nyksciui 4u.gif http://ugneliukes.bl...2/riesines.html
Atsakyti