Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(KRISTINACH @ 2010 03 25, 21:46)
Labas mezgejeles - pagalbininkes,

Noriu draugei numegzti sia skraiste , bet man nelabai pavyksta ta rasta ismegsti. nesu naujoke mezgime, bet pagalba visada pravercia. paziurekit i schemute ir kas supranta prasau atsakykite i mano klausimus. is anksto dekoju  4u.gif
http://public.fotki....mas/schema.html
1. Mezgant nuo pirmos eiles viskas gaunasi pagal rasta, t.y. mezginio pradzia ir pabaiga sutampa su schemoje pavaizduota. Taciau 7-a eile pabaiga nebesutampa. Skaiciavau akis pagal brezini 6 akys uzsideda, 8 akys susimezga - lyg ir turetu nesutapti. ar as gerai samprotauju, gal reikejo 7-a eile megzti ne nuo pradzios - patarkit.
2. 9-a eile ir visos kitos nebesutampa su mezginio pabaiga...o ka reiskia ta tamsi linija brezinyje g.gif gal reikia 9-a eile ne nuo pradziu kaip parodyta megst?o gal prideti akiu, kad si skraiste platetu ir tada rastas gausis?

Gal bandykit 9 eilę pradėt nuo juodos linijos.
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 04 01, 21:32)
Gal bandykit 9 eilę pradėt nuo  juodos linijos.

bandysiu. aciu 4u.gif parasysiu kaip sekesi
Atsakyti
aciu uz moralini palaikima biggrin.gif .jau sulaukiau pagalbos dabar tik reik sunu ikalbet.kai jam pasakiau tai galvojau zvilgsniu nuzudys doh.gif ,o mokytoja tai noretu kad ir tikrintume darbus.nes tipo ji nespeja. blink.gif aciu jums visom
Atsakyti
Su nevirbalinėm šventėm visas biggrin.gif


Svarbiausia - ramuma. Aš tai paklausčiau tos mokytojos, ar mano vaiko nervinimo visą mėnesį vertas tas įgūdis nerti pynele. Jau suuuper gyvybiškai svarbu, kad antrokas mikliai panertų vąšiuku, net iš saldžių miegų ištrauktas.

Aš šiaip, nuo septintos klasės mėgstu paklausinėt mokytojus. Ir prieš direktorių galiu. Toks lankstus beigi mieeeelas charakteris cool.gif

Va tokios supermokytojos [parodyt nemoka, rezultato reikalauja] ir numuša vaikams norą mokytis.
Atsakyti
laba diena merginos 4u.gif noriu nunerti savo merginai suknele niekad neesu to darius ir nzn nuo ko pradeti doh.gif kokia ta pradzia blush2.gif blush2.gif man nesuprantama kaip darot nuo petuku ta vieta o toliau tai suvokiama kaip apsiskaiciuoti is kiek akiu ir tt bukit geros padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2010 04 06, 16:57)
laba diena merginos  4u.gif noriu nunerti savo merginai suknele niekad neesu to darius ir nzn nuo ko pradeti  doh.gif kokia ta pradzia  blush2.gif  blush2.gif man nesuprantama kaip darot nuo petuku ta vieta o toliau tai suvokiama kaip apsiskaiciuoti is kiek akiu ir tt bukit geros padekit  4u.gif



RAMIAI, be panikos.

NEMATAU GI TAVO MERGINOS, tai patarimas vienas - paimi kokį gerą jos rūbą, ir pagal jį pasimatuoji. Pasidarai iškarpą. Paneri mėginuką rašto. Ir maždaug tampa aišku, kike ir ko reikės. O išėmimus formuosi pagal iškarpą.

JEI TAIP - per sudėtinga, ieškaisi paruoštos schemos. Osinka tokiomis turtinga, sako {jei skaitai rusiškai}.
Atsakyti
Mergaites, prasau pagalbos blush2.gif . Nusiziurejau suknele http://radikal.ru/F/...b889c3.jpg.html (is http://www.supermama...?...98131&st=0), gal per daug apsiziojau - esu zalia (gal cia aukstasis pilotazas?).
1. Turiu vernito siulu (50% medvilnes, 50% akrilano) - ar jie tiktu? kazki jie netysta?
2. Ar galeciau megzti virbalais su viela, kad nesigautu siuliu?

Niekaip tu schemu dar neikandu doh.gif
Atsakyti
Prasau paaiskinti
O - paprastai reiškia uždėta akis. O ką reiškia perbrauktas apskritimas: Ǿ (atrodo panašiai tik be to brūkšnelio viršuje). Aciu
Atsakyti
krisen, siūlai tiks, su valu megzti gali. Drąsiau, drąsiau, nieks negimė mokėdamas cool.gif

Letti, paprastai kiek schemų - tiek žymėjimų biggrin.gif kitą kart įdėk ir schemą su nuotrauka, tada kur kas aiškiau galima padėti. MANAU, kad tavo perbrauktasis ženklas GALI REIKŠTI uždėtą akį, kai ją ne užmetimu uždedi, bet a eilėje iš vienos a-1 eilės akies persukto kraštuko išmezgi. TUOMET nesimato, kaip ji ten atsirado - nebūna skylutės.

VAIZDAS čia:
http://t3.gstatic.co...vigubaakis2.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 08 balandžio 2010 - 08:20
Labai aciu uz patarima 4u.gif . imsiuos jos.

gal galit kas dar paaiskint,i ar tie skaiciai siame nugaros/priekio ir rankoves brezinyje http://radikal.ru/F/...a91d73.jpg.html reiskia centimetrus?
ir ten parasyta, kad brezinys tinka, kai krutines apimtis 90cm. o ka daryt, jei krutines apimtis biski didesne - kaip pasikeist/pasididinti akiu skaiciu (manau as ir stambesne uz manikene ax.gif ). o cia is Pacios zurnalo (reikia zenklu reiksmes issiaiskint)?
nesu niekad pagal shema mezgusi (visad is akies), tai dabar tie breziniai ir schemos man kosmosas...
Atsakyti
O siūlus naudosi tokius pačius?

Nes mano manymu tai reikia ir pagal siūlus, ir pagal mezgimo minkštumą žiūrėt. REIKIA MĖGINUKO, tada pagal savo apimtis koreguot brėžinį. Gali gi būti, kad mezgi minkštai, ir tau reikės akių skaičių ne didinti, o mažinti cool.gif nors apimtys bus keliais cm didesnės.
Atsakyti
ne siulai kiti, siulus zadu vernito medvilne su akrilanu po 50% (cia akcijos auka lotuliukas.gif ) ir 3 nr virbalais. atrodo mezgu normaliai, nesuverziu akiu ir jos nera laisvos. pabandysiu savaitgali paeksperimentuot
Atsakyti