Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(murce @ 2010 09 02, 13:48)
Sveikos, gal galite pagelbėti- kas yra "Ištempta akis"?
  Iš vienos ženkliuke pavaizduotos ištemptos 4 į virš jos einančias eiles??? g.gif

Tas ir yra - ištempta akis biggrin.gif Ji turėtų paskui apie kažką apsivynioti ar užsikabinti.

QUOTE(piene_66 @ 2010 09 02, 20:03)
Sveikos smile.gif
gal galesit pagelbet man tokiu klausimu. Pradejau dukrytei suknute silta megst, nugara jau yra (vat nezinau, geriau pradet nuo nugaros ar nuo priekio g.gif ), mezgiau lygiuoju rasteliu, paprastai. Pradejau prieki, darau tris pynes ir faktas, kad tas priekis vizualiai gerokai siauresnis atrodo, nors akiu skaicius toks pat. Dabar klausimas, ar man nekreipt demesio i tai ir issklabus viskas susilygins, ar vis delto priekin reikia det papildomai akiu. 
Tikiuosiai aiskiai uzklausiau blush2.gif

Jeigu darot pynes, tai būtinai reikia daugiau akių.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 09 02, 20:17)
Tas ir yra - ištempta akis biggrin.gif Ji turėtų paskui apie kažką apsivynioti ar užsikabinti.
Jeigu darot pynes, tai būtinai reikia daugiau akių.

Ot velnias, tikejausi, kad neteks ardyt biggrin.gif tikriausiai jum sunku primest, kiek cia reikia tu akiu...o pridet grynai tiek, kiek truksta pagal nugara, ar maziau...nes juk isskalbus tas priekis kazkiek tikrai prasitemps, as bent jau taip galvoju...
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 09 02, 20:20)
Ot velnias, tikejausi, kad neteks ardyt biggrin.gif tikriausiai jum sunku primest, kiek cia reikia tu akiu...o pridet grynai tiek, kiek truksta pagal nugara, ar maziau...nes juk isskalbus tas priekis kazkiek tikrai prasitemps, as bent jau taip galvoju...

Kol dar neišardėt, puiki proga pasimatuot pagal nugarą ir pažiūrėt, kiek trūksta.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 09 02, 20:27)
Kol dar neišardėt, puiki proga pasimatuot pagal nugarą ir pažiūrėt, kiek trūksta.

Vizualiai truksta 12 akiu...o tai man tiek ir pridet, tikrai priekis nepraplates isskalbus? Siuliukai merino vilna 100%.
Atsakyti
SOS mezgejos. Pirma karta mezgu pagal schema, tia gal galit kuri padet issifruoti..

cia sarafanas, as mezgiau ant 2 virbalu nuo virsaus mezgamas, kol iki sagiuku galo priejau ir toliau raso

Slip the first st on the next row, then:
Round 1: work increase round: k1, M1, *knit to one st
before marker, M1, k2, M1; repeat from * two more
times, knit until one st remains, M1, k1.

tai ka cia reiskia, (kur pajuodinta) kad gal turiu su viela pasiimti? nes ROUND jau, nes preis tai buvo ROW. As ratu gyvenme nemezgus dar, nesuprantu cia toj vietoj... nes kokius virbalus naudoti tai neparasyta...

cia tas sarafanas

labai dekui 4u.gif
Atsakyti
jau man amalia paaiskino clap.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 09 02, 21:17)
Tas ir yra - ištempta akis biggrin.gif Ji turėtų paskui apie kažką apsivynioti ar užsikabinti.
Jeigu darot pynes, tai būtinai reikia daugiau akių.

O tai tas pats, kas ilga akis?
Va taip mezgasi?
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri žinot, ką šitas parašymas reiškia unsure.gif Fold cast-on edges of ears to front and overlap 1 st at each end in center. Tack overlapped sts tog. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2010 08 29, 16:21)
Sveikos merginos!

sgalvojau nusimegzti mocherinį sijoną pagal La Perla "viskas iš mocheros" temoje 2008 m. gruodžio mėnesį paskelbtą schemutę, http://www.blogas.lt...imas/261470.jpg

tačiau nelabai suprantu aprašymo:///

pvz.:
U, 9G, U, P (VIENAS MOTYVAS 10 AKIU)
as megzčiau taip:
U - viena akis užmetama ant kairiojo virbalo, taip kad viena akimi tiesiog pasidaro daugiau (ar reikia dvi sumegzti ir vieną užmesti? bet tada nepadaugėja akių)
9G - 9 gerosios akys
U - vėl viena užmetama
P - kryžminė persukta akis (cia instrukcijoje taip parašyta)
toliau kartojam viską iš naujo ir t.t.t.
na ir viso iš viso gaunasi 12 akių, tai kodėl parašyta, kad motyvas 10 akių?


Sveikos mezgejeles 4u.gif Nutariau ir as pabandyti nusimegzti serveteliniu budu,gal turite kas kokiu aprasymu ar chemuciu,buciau labai dekinga 4u.gif

Atsakyti
Esu prasta mezgėja. Žinau kas yra geros ir blogos. Viskas. Mano mezgimo menas čia ir pasibaigia. Bet dabar užsimaniau numegzti vaikui tokį šaliką per galvą užsimauti. Nežinau, kaip jį tiksliai pavadinti. Toks, kai užsimauna pergalvą ir priglunda prie kakliuko. Nes apsivynioti šaliko - per daug sudėtinga vaikui. Eina nuogu kaklu. Gal kas pagelbėsit? Gal kas turit kokį apršymą, schemą? Čia gal reiktų tų virbalų su vielute?
Atsakyti
cia rasite nemazai informacijos 4u.gif

Atsakyti
Ačiū labai. Bet aš noriu be kepurės, tik ant kakliuko šaliko.
Atsakyti