Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Labai reikia pagalbos! Reikia patarimo, kaip issifruoti pynes schema...Nufotografuoti ir itaplinti nemoku, bet gal suprasit blush2.gif Nupiesta sesi langeliai (t.y. kalbame apie sesias akis) ir paprasciausiai perkryziuota, na toks x istestas lygiai taisyklingai per 6 langelius. Galvojau - paprasciausias sukryziavimas, bet kad ne... verysad.gif o tokia grazi pyne: x vienam sone(6 akys) , tada per visa pyne (8 akys) tada kitam sone (6 akys) wub.gif
Atsakyti
Jau suzinojau smile.gif - nukelti dvi pirmas akis ant virbalo, laikyt pries mezgini, tada - keturios geros, paskui ikeliam tas dvi ir jas ismezgam gerosiomis (cia kai 6 akys)
Atsakyti
sveikos. mezgu lapelį ir susidūriau su problema... kaip iš trijų akių padaryti vieną, tokią labiau iškilusią? ot, paaiškinau... blush2.gif

56 schemutė - lapelio viršūnėlės, 9 eilė...
schemutė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristuole: 01 rugsėjo 2010 - 22:25
sveikos smile.gif noriu megzti viena rasteli, bet nesuprantu ka daryti su akimis, i kurias pagal rasta reikia "nekreipti demesio" doh.gif tai jas gerai ismegzti, ar nukelti, ar ka su jom daryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuole @ 2010 09 01, 23:19)
sveikos. mezgu lapelį ir susidūriau su problema... kaip iš trijų akių padaryti vieną, tokią labiau iškilusią? ot, paaiškinau...  blush2.gif

56 schemutė - lapelio viršūnėlės, 9 eilė...
schemutė

As darau taip: pirmas dvi akis sukeiciu vietomis, kad vidurinioji akis taptu pirmaja ir tuomet visas tris ismegzti kartu.. man taip lengviausia
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 08 27, 22:31)
Va ką sunarpliojau  lotuliukas.gif

Zinok narpliojau narpliojau ir nieko neprinarpliojau doh.gif Man pasirodo biski sunkoka, kai schema rusu kalba doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite pagelbėti- kas yra "Ištempta akis"?
Iš vienos ženkliuke pavaizduotos ištemptos 4 į virš jos einančias eiles??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 02 rugsėjo 2010 - 13:48
QUOTE(IngridaGal @ 2010 09 02, 09:24)
As darau taip: pirmas dvi akis sukeiciu vietomis, kad vidurinioji akis taptu pirmaja ir  tuomet visas tris ismegzti kartu.. man taip lengviausia


labai ačiū, Ingrida, pabandysiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif gal ir ne i tema,bet vistiek paklausiu ax.gif mezgu megztuka ,jo sudetyje yra ir ALPACA.silai su tokiais pukiukais,kirie ziauriai veliasi,byra...kol mezgu nieko,bet kai atsistoju,tai aplink visur skraido pukeliai blush2.gif gal zinot kokia paslapti ka daryt,kad jie taip nebyretu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 31 @ 2010 09 02, 17:48)
sveikos  4u.gif  4u.gif  4u.gif gal ir ne i tema,bet vistiek paklausiu ax.gif mezgu megztuka ,jo sudetyje yra ir ALPACA.silai su tokiais pukiukais,kirie ziauriai veliasi,byra...kol mezgu nieko,bet kai atsistoju,tai aplink visur skraido pukeliai blush2.gif gal zinot kokia paslapti ka daryt,kad jie taip nebyretu doh.gif  doh.gif  doh.gif

osinkoj mačiau kaip viena mezga tokiu atveju kamuoliuką i bliuduka su vandeniu įsidėjus (ir mezga šlapiu siūlu) bet nežinau ar tai butų labai patogu
Atsakyti
Sveikos smile.gif
gal galesit pagelbet man tokiu klausimu. Pradejau dukrytei suknute silta megst, nugara jau yra (vat nezinau, geriau pradet nuo nugaros ar nuo priekio g.gif ), mezgiau lygiuoju rasteliu, paprastai. Pradejau prieki, darau tris pynes ir faktas, kad tas priekis vizualiai gerokai siauresnis atrodo, nors akiu skaicius toks pat. Dabar klausimas, ar man nekreipt demesio i tai ir issklabus viskas susilygins, ar vis delto priekin reikia det papildomai akiu.
Tikiuosiai aiskiai uzklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 09 02, 21:03)
Sveikos smile.gif
gal galesit pagelbet man tokiu klausimu. Pradejau dukrytei suknute silta megst, nugara jau yra (vat nezinau, geriau pradet nuo nugaros ar nuo priekio g.gif ), mezgiau lygiuoju rasteliu, paprastai. Pradejau prieki, darau tris pynes ir faktas, kad tas priekis vizualiai gerokai siauresnis atrodo, nors akiu skaicius toks pat. Dabar klausimas, ar man nekreipt demesio i tai ir issklabus viskas susilygins, ar vis delto priekin reikia det papildomai akiu. 
Tikiuosiai aiskiai uzklausiau blush2.gif


Man asmeniskai graziau, kai priekis siek tiek platesnis, nes tuomet siules ne taip matosi mirksiukas.gif
Atsakyti