Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Gal kas nori kartu megzti kepurytę žieminę. Man nelabai gaunasi g.gif
user posted image

http://spicami.ru/archives/3827

Nesuprantu šitos vietos - *3й ряд: 1лиц, элемент В, 1лиц. Затем 5 рядов лицевой гладью. Повторить от * 5 раз.
9й ряд: 1лиц, элемент В, 1лиц - Numezgu trečią eilutę po to 5 eil lygiu raštu, o toliau rašo kad nuo žvaigždutės kartoti g.gif ir po to jau 9 eilė, tai reikia tą pradžią "3й ряд: 1лиц, элемент В, 1лиц" ar tik lygiu raštu....
Kol rašiau supratau lotuliukas.gif
Bandysiu dar toliau, nes nesupratau kaip pridūrus megzti ratu, o aprašymas kaip dviem virbalais g.gif

Ir atrodo siūlus per storus nusipirkau Vilna 100 % (5-7 storio virbalams), bet su 4,5 visai tankiai ir šiltai gaunasi.

Žodžiu pašom prisijungti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 24 rugpjūčio 2010 - 18:07
QUOTE(gadget3 @ 2010 08 24, 11:08)
NAUJAGIMUI mezgant, rankovių galima visai neplatinti, megzti stačiakampėlius. Dėl gražesnių pažąstėlių galima kokius 10 pr. akių nuimti iš kiekvieno šono {kas antra gera eilkė po 1-2 akis}. Atitinkamai ir kūnelis.

O patogiausia megzti reglanu besiūliu, bet pradedančiai gali būti per sudėtinga.

manau, bandysiu daryti staciakampelius pradziai, paziuresiu, kaip atrodo, o jau sekanti megztuka nuiminesiu akis smile.gif
aciu smile.gif
Atsakyti
user posted image

gal gali kas nors garsiai pamastyti kaip megzta šita liemenė? nuo kur pradėta? (bet taip pradinokiškai garsiai smile.gif )
Atsakyti
Saulyte DD - labai miela kepuryte wub.gif bandysiu tau palaikyti kompanija artimiausiu metu smile.gif
Papildyta:
gal kas zinote kaip numegzti toki pleduka? http://www.supermama...?...&p=39695055
Atsakyti
biggrin.gif iš apačios į viršų. biggrin.gif valiniais virbalais biggrin.gif nedarant šone siūlių kad dėl storo siūlo nebūtų rumbės biggrin.gif nu aš tiap garsiai mislyčiau
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 08 25, 07:17)
biggrin.gif iš apačios į viršų.  biggrin.gif valiniais virbalais biggrin.gif nedarant šone siūlių kad dėl storo siūlo nebūtų rumbės biggrin.gif nu aš tiap garsiai mislyčiau

kadangi esu pusžalė, tai dar pora klausimų.

kaip manot ties pažastimis įimta? ar tiesi pala megzta?
Atsakyti
Redaguota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 25 rugpjūčio 2010 - 12:59
padėkit iššifruoti tokį raštą
blush2.gif
Atsakyti
Mezgu mezgu vyrišką bliuzoną ir dabar susimasčiau - kaip jūs darot iškarpas? Daug kur radau iškarpas kur nugaros ir priekio rankovių "lankas" vienodas, nors pagal siuvimo taisykles nugaroj kaip ir turėtų būti mažiau išlenkta. Ar nebus blogai jei aš vienodas abi dalis numegsiu? Kaip jūs darot?
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 08 25, 22:00)
Mezgu mezgu vyrišką bliuzoną ir dabar susimasčiau - kaip jūs darot iškarpas? Daug kur radau iškarpas kur nugaros ir priekio rankovių "lankas" vienodas, nors pagal siuvimo taisykles nugaroj kaip ir turėtų būti mažiau išlenkta. Ar nebus blogai jei aš vienodas abi dalis numegsiu? Kaip jūs darot?

aš darau taip (mezgu tik moteriškus ir vaikiškus rūbus vyriškų dar nebandžiau) jei plačios rankovės (rankos neaptempia )tai mezgu vienodai ir priekyje ir nugaroje, jei rankovės ir pats megztukas aptemtas tai darau nugaroje mažesnį nei priekyje lanką, kitu atveju gaunasi nugaroj tempimas ir gali varžyti rankų judesius
Atsakyti
Hmmm g.gif Nu šeip pažastys bliuzonui tai sakyčiau žemai bus (vis gi vyriškas drabužis, laisvas, neaptemptas). Tik siūliukai labai ploni, ir pats mezginys plonas, tai ir galvoju ar nemes man bangos nugaroj rankovė - nu ta prasme ar neatrodys truputį apipliupus, atkritus prie pažasties...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 25 rugpjūčio 2010 - 21:37
dar ir nuo vyro laikysenos priklauso ar bangos bus ar nebus doh.gif (mano vyro megztiniai viena karta tas pats meta bangas o kai išsitiesia nelieka jokių bangų) bet šiaip nemanau kad turėtų būti kas nors blogai
Atsakyti