Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

ingauk,

Ne tokie patys. NAKO - 50 medvilnė/50 bambukas {kitaip vadinama bambukoviskozė}, G.A. - grynas, gražiai spalvintas {kai susimezga juostomis} bambukas.

NA, ir ar mes nematėm vilnos 100 pr. po 8 lt/100 g ir po keliasdešimt????? Skiriasi gamintojas, apdirbimas, tiesiog - parduotuvė būna kita.

Ne visimaximiniai siūlai - blogis, ne visose specializuotose parduotuvėse - vien aukso gabaliukai. Patirtis atneša pažinimą, tskant.

juodauoga, o kur tu NAKO pirkai? Neseniai? Man tyas siūlas tikrai malonus, ir rudeniniams megztukams tinkamas {vaikiškiems, nes nežinai, kad šilta bus lakstainiui mažam, kada - šalta}.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2010 08 13, 10:23)
mane sudomino tokie salikeliai - clapotis, gal zinot, kaip megzti, esu visiskai zalia  ax.gif

http://www.flickr.co...s/50123132@N00/


niekas nepades ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2010 08 15, 19:11)
niekas nepades  ax.gif

manau kad juos reikia megzti gerom akim (blogoj pusėj blogom) ir vienam šone kiekvienoj eilėj pridėti po akį kitam šone sumegzti dvi kraštines akis o paskui vis kas kažkiek eilių paleisti po kelias akis(priklauso nuo to kokio pločio tarpelio norisi).
sėkmės darbelyje
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 08 15, 21:06)
manau kad juos reikia megzti gerom akim (blogoj pusėj blogom) ir vienam šone kiekvienoj eilėj pridėti po akį kitam šone sumegzti dvi kraštines akis o paskui vis kas kažkiek eilių paleisti po kelias akis(priklauso nuo to kokio pločio tarpelio norisi).
sėkmės darbelyje


viskas cia taip kaip paaiskinta. Prasau nepykti ir neisizeisti, leisiu sau papildyti blush2.gif

pradet reikia nuo kampuko pvz uzmetus kokias 5 akis. sonuose vis prideti po viena aki. Kai kampuko krastine bus norimo saliko plocio is vieno sono reik nuimti akis is kito prideti.

as megzciau tokiu rastuku 3 g 1 - 2blogos akys. ir paleisciau blogasias akis kai jos pasiektu krasteli. ax.gif taip maziau skaicuoti.
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 08 15, 22:28)
viskas cia taip kaip paaiskinta. Prasau nepykti ir neisizeisti, leisiu sau papildyti  blush2.gif

pradet reikia nuo kampuko pvz uzmetus kokias 5 akis. sonuose vis prideti po viena aki. Kai kampuko krastine bus norimo saliko plocio is vieno sono reik nuimti akis is kito prideti.

as megzciau tokiu rastuku 3 g 1 - 2blogos akys. ir paleisciau blogasias akis kai jos pasiektu krasteli. ax.gif taip maziau skaicuoti.

nėr dėl ko čia pykti ar įsižeisti mirksiukas.gif pati dėl to kampuko kažkodėl pagalvojau kad jis savaime gaunasi doh.gif

kažkaip ir pačia užkabino tas šalikėlis kai tik atsilaisvins virbaliukai bibsiu ir aš į šito šalikįėlio gamyba bigsmile.gif
Atsakyti
prisipirkau siūlų, puoliau prie virbalų ir supratau kad nelabai man suvokiama kaip megzti 2 virbalai sujungtais valu apvalų mezginį. pvz sijoną be siūlės. Aprašyme lygtais parašyta, kad mezgama būtent virbalais su valu... pabandžiau tai man nieko nesigauna.
kol kas yra tekę tik 5-iais tokius dalykus megzti. bet dabar nelabai telpa...
Atsakyti
Taigi mezgi kaip su 5, tik neištraukinėji virbalaičių, o jie visą laiką ratu keliauja.
Atsakyti
padėkit apmegzti stačiakampę apykaklę 4u.gif (mezgu pagal pradžiamokslį rankdarbiai.ucoz.com)
surinkau akis, numezgiau vieną ratą gerom a. ar jau antram rate reikia išmezginėt kampuose tris į vieną? kokios akys turi būti abipus kampinės akies geros ar išvirkščios? gal kas nors įmestų schemutę blush2.gif
Atsakyti
sveikos,
paemiau virbalus i rankas po labai ilgo laiko, bandau megzti megztuka naujagimiui, bet niekaip neprisimenu,kaip nuleisti pazasti rankovei doh.gif pradejau nugara, akiu yra 52, o ilgis 25cm. ir kaip megzti pacia rankove,kas kiek eiliu prideti akis ir pan. gal kas patartu arba imestu kokia nuoroda, nes internete taip issamiai nieko neradau... dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astinkauk @ 2010 08 23, 11:01)
sveikos,
paemiau virbalus i rankas po labai ilgo laiko, bandau megzti megztuka naujagimiui, bet niekaip neprisimenu,kaip nuleisti pazasti rankovei doh.gif  pradejau nugara, akiu yra 52, o ilgis 25cm.  ir kaip megzti pacia rankove,kas kiek eiliu prideti akis ir pan. gal kas patartu arba imestu kokia nuoroda, nes internete taip issamiai nieko neradau... dekui mirksiukas.gif


pamokeles gal cia rasi ka naudingo
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 08 23, 11:26)
pamokeles gal cia rasi ka naudingo

dekui smile.gif turiu sita mezgimo knyga, bet pagal ja sunkiai gaudausi blush2.gif
Atsakyti
NAUJAGIMUI mezgant, rankovių galima visai neplatinti, megzti stačiakampėlius. Dėl gražesnių pažąstėlių galima kokius 10 pr. akių nuimti iš kiekvieno šono {kas antra gera eilkė po 1-2 akis}. Atitinkamai ir kūnelis.

O patogiausia megzti reglanu besiūliu, bet pradedančiai gali būti per sudėtinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 24 rugpjūčio 2010 - 10:09