Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(ingauk @ 2010 08 09, 20:56)
ka manot apie bambuko siuliukus, kaip nesiojasi  g.gif http://direct.hobbyc...atalogue=324352

Gerai manau. Mezgiau dukrai megztuką iš 50 pr. bambuko/50 pr. medvilnės {NAKO} - nešiojasi puikiai, ir dar paskaičiau, kad bambukiniai siūlai turi savybę kai šalta- šildyt, kai karšta - vėsint. Dar mezgiau iš 33 pr. bambuko, 33 pr - šiaip viskozės ir 34 pr. medvilnės {Novita CANNES}. Supersiūlai wub.gif
Gerose akyse mačiau gražiai margintos bambuko, alebet bais brungus, tai be vizijos dar nepirkau.

QUOTE(Saulyte DD @ 2010 08 11, 13:35)
Sveikos, prisipirkau siūlų maximoje  doh.gif  labai įdomūs pasirodė ir nežinau ką iš jų geriausia būtų megzti ar nerti . Kažką sau noriu  ax.gif Būčiau labai dėkinga už įdėjas, o gal net schemutę kokią mesteltumėte drabužiuko ar kur ieškoti. Dėkinga išanksto  4u.gif

Medvilnė 100 proc.:(neparašyta net kokiu kabliuku ar virbalais megzti ir kokio nr. irgi nėra  g.gif

user posted image
user posted image
user posted image


Juk yra paraštyta, kiek metrų yra kamuoliuky, pagal tai galima orientuotis.


Išmegzta man atrodo dailiau. Nerta juostelė būna tvirtesnė, tai kokiai rankinei tiktų thumbup.gif

Siūlau megzti minimalaus rašto megztuką, nes pats siūlas sudėtingas - marginta juostelė. Galima pažaisti su forma. Aš iš marginto siūlo esu va taip mezgusi:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 12 rugpjūčio 2010 - 09:19
klausiu iš naujo, matau kad nerado ano paveikslėlio unsure.gif

user posted image

kažkur schemutę mačiau, bet neberandu, gal kuri po ranka turit? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 08 12, 10:18)
Gerai manau. Mezgiau dukrai megztuką iš 50 pr. bambuko/50 pr. medvilnės {NAKO} - nešiojasi puikiai, ir dar paskaičiau, kad bambukiniai siūlai turi savybę kai šalta-  šildyt, kai karšta - vėsint. Dar mezgiau iš 33 pr. bambuko, 33 pr - šiaip viskozės ir 34 pr. medvilnės {Novita CANNES}. Supersiūlai wub.gif
Gerose akyse mačiau gražiai margintos bambuko, alebet bais brungus, tai be vizijos dar nepirkau.

tai va, kad gerose akyse labai brangu mama sake, ar tk ne kamuolius ape 26 lt kainuoja blink.gif o cia uk radau daug pigiau blush2.gif tai sakau gal verta nusipirki jeigu neblogi siuliukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 08 12, 09:18)
Gerai manau. Mezgiau dukrai megztuką iš 50 pr. bambuko/50 pr. medvilnės {NAKO} - nešiojasi puikiai, ir dar paskaičiau, kad bambukiniai siūlai turi savybę kai šalta-  šildyt, kai karšta - vėsint. Dar mezgiau iš 33 pr. bambuko, 33 pr - šiaip viskozės ir 34 pr. medvilnės {Novita CANNES}. Supersiūlai wub.gif
Gerose akyse mačiau gražiai margintos bambuko, alebet bais brungus, tai be vizijos dar nepirkau.
Juk yra paraštyta, kiek metrų yra kamuoliuky, pagal tai galima orientuotis.
Išmegzta man atrodo dailiau. Nerta juostelė būna tvirtesnė, tai kokiai rankinei tiktų thumbup.gif

Siūlau megzti minimalaus rašto megztuką, nes pats siūlas sudėtingas - marginta juostelė. Galima pažaisti su forma. Aš iš marginto siūlo esu va taip mezgusi:

user posted image


Labai ačiu biggrin.gif , o aš jau buvau susiruošusi nerti megztuką doh.gif
va tokį user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 08 12, 11:51)
tai va, kad gerose akyse labai brangu mama sake, ar tk ne kamuolius ape 26 lt kainuoja  blink.gif  o cia uk radau daug pigiau  blush2.gif   tai sakau gal verta nusipirki jeigu neblogi siuliukai  g.gif


Aha, kažkiek tiek. Bet ten buvo diiieeeviško grožio spalvų marginimas wub.gif
Už NAKO provincijos maksimoj draugė pamokėjo, beje, net po 4 lt/100 g thumbup.gif LABAI geria dėvisi tas siūlas. O Novita irgi nebrangi {palyginus su GA}, PRISMOJ kainuoja link 9 lt/100 g {su akcija, be akcijos apie 15}. LABAI prabangus siūlas, toks malioonus malionus. Jei kas nori megztuko vasaros pabaigai / rudeniškoms saulėtoms dienoms - rekomenduoju. Nes yra šilko kritimas ir toks meilumas priekūninis, ir žvilgesio turi.


QUOTE(Saulyte DD @ 2010 08 12, 13:12)
Labai ačiu  biggrin.gif , o aš jau buvau susiruošusi nerti megztuką  doh.gif
va tokį user posted image


Tai tokį gali ir numegzt. Tą rašto panašumą gali išgaut, megzdama ne nuo apačios viršun, bet nuo sagų , šoniškai, kokius 4 geros - 1 bloga 4 geros. Siūlės bus rankovių viršuje.

Paršeli, nerodo tavo paveiksliuko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 12 rugpjūčio 2010 - 14:11
niu man tai rodo unsure.gif
tada šitaip
Atsakyti
Gražus šalikas, schemos neturiu.

ps kai atidariau per paskutinę, pamačiau, ir jau visose žinutėse rodė. Nusinesšiu, draugikių paklausiu.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 08 12, 23:02)
Šalikėlio raštas- geltonasis. o lapelius reik bandyt ieškot internete arba bandymo būdų išmegzt smile.gif :

user posted image


Va, kokia pagalba parseliui
Atsakyti
Ir dar viena draugute pagelbejo thumbup.gif


QUOTE(vincis @ 2010 08 13, 08:41)
Aš tokį turiu...

user posted image
LAbas rytas smile.gif kavos kalu ir į darbelį takeliu... tingiu ne tas žodis  doh.gif

Atsakyti
mane sudomino tokie salikeliai - clapotis, gal zinot, kaip megzti, esu visiskai zalia ax.gif

http://www.flickr.co...s/50123132@N00/
Atsakyti
QUOTE
Už NAKO provincijos maksimoj draugė pamokėjo, beje, net po 4 lt/100 g  LABAI geria dėvisi tas siūlas. O Novita irgi nebrangi {palyginus su GA}, PRISMOJ kainuoja link 9 lt/100 g {su akcija, be akcijos apie 15}. LABAI prabangus siūlas, toks malioonus malionus. Jei kas nori megztuko vasaros pabaigai / rudeniškoms saulėtoms dienoms - rekomenduoju. Nes yra šilko kritimas ir toks meilumas priekūninis, ir žvilgesio turi.


Jei čia tie patys siūlai NAKO, tai superiniai siūliukai thumbup.gif , beje už juos maximoj mokejau po 2,99 lt /100g. ( anksčiau kainavo po 4 lt ) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 08 14, 21:23)
Jei čia tie patys siūlai NAKO, tai superiniai siūliukai  thumbup.gif , beje už juos maximoj mokejau po 2,99 lt /100g. ( anksčiau kainavo po 4 lt )  drinks_cheers.gif

bet ar gali tokie patys siulai buti ir taip skirtis kaina g.gif blink.gif ( visgi kur 26 ir kur 4 lt tai jau manau skirtumas nemazas ) g.gif
Atsakyti