Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

Labas mezgejeles - pagalbininkes,

Noriu draugei numegzti sia skraiste , bet man nelabai pavyksta ta rasta ismegsti. nesu naujoke mezgime, bet pagalba visada pravercia. paziurekit i schemute ir kas supranta prasau atsakykite i mano klausimus. is anksto dekoju 4u.gif
http://public.fotki....mas/schema.html
1. Mezgant nuo pirmos eiles viskas gaunasi pagal rasta, t.y. mezginio pradzia ir pabaiga sutampa su schemoje pavaizduota. Taciau 7-a eile pabaiga nebesutampa. Skaiciavau akis pagal brezini 6 akys uzsideda, 8 akys susimezga - lyg ir turetu nesutapti. ar as gerai samprotauju, gal reikejo 7-a eile megzti ne nuo pradzios - patarkit.
2. 9-a eile ir visos kitos nebesutampa su mezginio pabaiga...o ka reiskia ta tamsi linija brezinyje g.gif gal reikia 9-a eile ne nuo pradziu kaip parodyta megst?o gal prideti akiu, kad si skraiste platetu ir tada rastas gausis?
Atsakyti
Gal kas kartais turetu rusiska arba lietuviska versija situ aprasymu? verysad.gif nors ir paaiskinti tie sutrumppinimai, bet nuo to tik dar didesnis kosmosas gaunasi unsure.gif
Sito
Arba va sito
Atsakyti
gal jus man padesit, nes niekaip nebe randu o tikrai maciau g.gif kaip galima graziai issiuvinet megzta mezgini, kazkaip ne pinute bet ant geruju akiu, lyg butu ismegzta g.gif be galo didelis aciu jums butu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
nejaugi niekas nesupranta mano idetos schemos verysad.gif
Atsakyti
labas merginos reikia pagalbos.mono sunus kairiarankis jis antrokas mokykloi reik ismot vaseliu nert pyne .baigiu isprotet mokytoja parase pastaba man kasas ji ismokinciau . doh.gif kaip kairiarankiui paaiskint jai as dasiniaranke.askiek klausiau kairiarankiu tai jie nemoka.bandem su desine nieko neiseina g.gif ir taip jau visas menuo kariaujam .kai jam pasakau einam mokintis jis net visas babala.
Atsakyti
Kaip idomiai. g.gif Juk mokytoja turetu ismokyti, cia jos darbas. O ne mamyte, ismokykite pati. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte/dovydas @ 2010 04 01, 00:06)
labas merginos reikia pagalbos.mono sunus kairiarankis jis antrokas mokykloi reik ismot vaseliu nert pyne .baigiu isprotet mokytoja parase pastaba man kasas ji ismokinciau . doh.gif kaip kairiarankiui paaiskint jai as dasiniaranke.askiek klausiau kairiarankiu tai jie nemoka.bandem su desine nieko neiseina g.gif ir taip jau visas menuo kariaujam .kai jam pasakau einam mokintis jis net visas babala.



O jei jis ziuretu ka mama daro, bet veidrodyje? Gal lengviau butu?

Beje, dar yra nerimas pirstais, is tikraaai storu siulu biggrin.gif

Sekmes judviem.
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 04 01, 11:23)
Kaip idomiai.  g.gif  Juk mokytoja turetu ismokyti, cia jos darbas. O ne mamyte, ismokykite pati.  ax.gif

mokytoja pamirso savo pareigas.taip pat kaip mano brolio atveju.jei nesupranti pamokos esi kaltas ir ji(mokytoja)2 kartus nekartos.
Atsakyti
Sveikutes, niekaip nesusigaudau su viena schemele, kadangi mezgejos patirtis labai maza isdrisau paklausti ismintingesniu rolleyes.gif

Rankoves: apmeskite 53 akis, ir megzkite I schemoje pavaizduotu rastu. Pazastu ilinkai ir galvute-3,2,1 ir kas antroje eileje-4*1;2,2,3 ir likusios.
Pirmas sakinys tai viskas aisku, bet ka daryti su pazastu ilinku ir galvute tai nesusigaudau, cia nuimti ar prideti tas akis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata22 @ 2010 04 01, 19:03)
Sveikutes, niekaip nesusigaudau su viena schemele, kadangi mezgejos patirtis labai maza isdrisau paklausti ismintingesniu rolleyes.gif

Rankoves: apmeskite 53 akis, ir megzkite I schemoje pavaizduotu rastu. Pazastu ilinkai ir galvute-3,2,1 ir kas antroje eileje-4*1;2,2,3 ir likusios.
Pirmas sakinys tai viskas aisku, bet ka daryti su pazastu ilinku ir galvute tai nesusigaudau, cia nuimti ar prideti tas akis? blush2.gif

Nuimti.
Atsakyti
QUOTE(ugnyte/dovydas @ 2010 03 31, 23:06)
labas merginos reikia pagalbos.mono sunus kairiarankis jis antrokas mokykloi reik ismot vaseliu nert pyne .baigiu isprotet mokytoja parase pastaba man kasas ji ismokinciau . doh.gif kaip kairiarankiui paaiskint jai as dasiniaranke.askiek klausiau kairiarankiu tai jie nemoka.bandem su desine nieko neiseina g.gif ir taip jau visas menuo kariaujam .kai jam pasakau einam mokintis jis net visas babala.

Radau jums temą:
Kairiarankės mezgėjos ir nėrėjos, atsiliepkit!, Kokių gudrybių imatės?
Sena ir nedaug, bet gal pavyktų per a.ž. susisiekt su ten rašiusiomis. Kiek praverčiau, tai pažįstami nickai, dauguma tebėra forume, manau, neatsisakys pasidalinti patirtimi.
O apie mokytoją blink.gif Ji kokiu tikslu ten sėdi? Klasei papuošti? Jeigu toks dalykas yra programoje, tai ir privalo išmokyt.

Dar pagooglinus radau šią nuorodą: http://vse-sama.ru/t...ya-levshey.html. Rusų k. Yra labai išsamūs paveiksliukai, kaip tik pynutės.
O mokytoja tai vis tiek karvė schmoll.gif

QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 04 01, 11:51)
mokytoja pamirso savo pareigas.taip pat kaip mano brolio atveju.jei nesupranti pamokos esi kaltas ir  ji(mokytoja)2 kartus nekartos.

blink.gif Iškart pradėjau geriau galvoti apie buvusiais mokytojas blink.gif

QUOTE(Renata22 @ 2010 04 01, 19:03)
Sveikutes, niekaip nesusigaudau su viena schemele, kadangi mezgejos patirtis labai maza isdrisau paklausti ismintingesniu rolleyes.gif

Rankoves: apmeskite 53 akis, ir megzkite I schemoje pavaizduotu rastu. Pazastu ilinkai ir galvute-3,2,1 ir kas antroje eileje-4*1;2,2,3 ir likusios.
Pirmas sakinys tai viskas aisku, bet ka daryti su pazastu ilinku ir galvute tai nesusigaudau, cia nuimti ar prideti tas akis? blush2.gif

Nuimti. Iš abiejų kraštų reikia nuleisti po 3, kitoje eilėje po 2 ir t.t.
Papildyta:
Dar rusų kalba kairiarankėms: http://forum.knittin...showtopic=33219
http://www.supermama...?...09&t=569680

Aš rusiškai nelabai skaitau, tai nežinau, ar daug info. Bet turėtų būti. Nėra tokios temos apie mezgimą, kuri neaptarta osinkoj laugh.gif

P.S. Parašykit, kaip sekėsi. Manau, jei atgaivintumėt tą seną temą, kam nors tikrai praverstų. Bet mokytoja tai vis tiek doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 01 balandžio 2010 - 20:36