Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

atsiprašau, susiblūdijau šiek tiek tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2010 06 22, 15:44)
atsiprašau, susiblūdijau šiek tiek  tongue.gif



Atleista biggrin.gif gal zinai ka reiskia zenkliukai?
Atsakyti
sugrįšk atgal, pasitaisiau žinutėje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2010 06 22, 15:54)
sugrįšk atgal, pasitaisiau žinutėje  mirksiukas.gif


Aciu o uzmetimas tai i ta pacia aki sunert dvi ar tiesiog ta pacia per du kart pernert.. ax.gif ar kazkaip kitaip blush2.gif

O gulscias ir stacias pagaliukai turbut reiskia geras ar blogas akis g.gif tik kas ka idomu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievalen: 22 birželio 2010 - 15:02
siūlą užmesti ant dešinio virbalo, padarant papildomą akį mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau jusu nuomones,ar sios spalvos nelabai pjaunasi?
user posted image
ar virsutine dali geriau ardyt,ir ieskot artimesnio derinio,nes neuztenka vienos spalvos. g.gif
Atsakyti
Sveikutes, padekite issiaiskinti simboliu reiksme smile.gif

user posted image


Aciu
Atsakyti
Turiu tokį klausimėlį. 4u.gif
Pas mane pagal raštą pirmoj eilėj yra persukta akis, antroj (išvirkščioj) ta akis mezgasi išvirkščia persukta. Kai mezgi ant atskirų virbalų viskas aišku, o aš mezgu ratu. Tai tą akį kur turėtų būti išvirkščia persukta išmegzti kaip paprastą gerą ar kaip persuktą? g.gif
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2010 06 23, 16:03)
noreciau jusu nuomones,ar sios spalvos nelabai pjaunasi? 
user posted image
ar virsutine dali geriau ardyt,ir ieskot artimesnio derinio,nes neuztenka vienos spalvos. g.gif

Skonio reikalas,man tai atrodo ,kad pjaunasi
Papildyta:
Merginos gal kas gali padėti,mačiau parduotuvėje tokį šalikėlį numegztą ,labai patiko.Jis megztas visas paprastai tik šone per visą kraštą eina raštelis toks panašus į drugelį.Kiek suprantu tai ten kažkaip uždėtos akys,paskui jos paleistos,o per viduriuką suimtos.Nežinau ar aiškiai paaiškinau.
Kiek reikia gr. siūlų šalikui dideliam(plačiam) ,kuris dedamas ant pečių
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2010 06 23, 16:03)
noreciau jusu nuomones,ar sios spalvos nelabai pjaunasi? 
user posted image
ar virsutine dali geriau ardyt,ir ieskot artimesnio derinio,nes neuztenka vienos spalvos. g.gif


Man ta vysnine spalva atrodo per ryski prie sviesiai violetines, ir atspalvis nelabai tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 06 30, 08:56)
Skonio reikalas,man tai atrodo ,kad pjaunasi
Papildyta:
Merginos gal kas gali padėti,mačiau parduotuvėje tokį šalikėlį numegztą ,labai patiko.Jis megztas visas paprastai tik šone per visą kraštą eina raštelis toks panašus į drugelį.Kiek suprantu tai ten kažkaip uždėtos akys,paskui jos paleistos,o per viduriuką suimtos.Nežinau ar aiškiai paaiškinau.
Kiek reikia gr.  siūlų šalikui dideliam(plačiam) ,kuris dedamas ant pečių


Pamiršau paprašyti gal kas turite tokį raštelį ir kaip jį megsti
Atsakyti
sveikos, patarkit kaip reikia megzti su virbalais pumpurelius, nu niekaip neiseina. ir dar gal kas mezgi si rasta
http://keep4u.ru/ful...8f46b2bd75a/jpg
Atsakyti