Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(gadget3 @ 2010 06 06, 12:25)
PS neparašiau, kad liemenė - pavyzdys, bet ne mano. Nors priglausčiau, nes viskas man joje patinka. O spalvaaaaaa wub.gif

PPSS Aš pasakiau iš tos blankokos foto, kad panaši į evutės liemenę. O vien gerom akim +pynės - irgi gražu.

Gal kartais turit skype? g.gif
Atsakyti
Augusta, KABLYS?

Skype neturiu, nes tada visia virtuali pasidaryčiau cool.gif

Pagūglink "longorijos liemenė", ir išmes TINDI RINDI ir SM {yra ir Osinkoje, jei rusikškai - oki}.

O mezgimas - mezgi vienu gabalu {gali ir su pynėm, jei mėginukas parodys, kad tau pynės koriuko ar atvirkščiai netraukia} nuo krašto iki krašto, ties pažastimis primontuoji rankovėles {ten po kelis cm atskirai pamegzta}, ir vėl vienu gabalu mezgi reglaną,ir apykaklę irgi numezgi vienu gabalu. Praktiškai įsiuvi sagas ir bėgi nešioti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 06 06, 20:55)
Augusta, KABLYS?

Skype neturiu, nes tada visia virtuali pasidaryčiau cool.gif

Pagūglink "longorijos liemenė", ir išmes TINDI RINDI ir SM {yra ir Osinkoje, jei rusikškai - oki}.

O mezgimas - mezgi vienu gabalu {gali ir su pynėm, jei mėginukas parodys, kad tau pynės koriuko ar atvirkščiai netraukia} nuo krašto iki krašto, ties pažastimis primontuoji rankovėles {ten po kelis cm atskirai pamegzta}, ir vėl vienu gabalu mezgi reglaną,ir apykaklę irgi numezgi vienu gabalu. Praktiškai įsiuvi sagas ir bėgi nešioti cool.gif

Ech,nezinau...taip paprastai paaiskinta,bet taip sunkiai man dasila rolleyes.gif verysad.gif
Atsakyti
sveika, pagalbos tarnyba! smile.gif gal galite padeti ir man? ar zinote, kaip graziai ismegzti piesinelius. Nejaugi reikia raisioti kiekvienasyk imant nauja spalva kiekvienoje eileje?! nes kitaip man gaunasi labai negraziai: tai susispaudzia akys, tai skyles darosi. verysad.gif
Atsakyti
sveika, pagalbos tarnyba! smile.gif gal galite padeti ir man? ar zinote, kaip graziai ismegzti piesinelius. Nejaugi reikia raisioti kiekvienasyk imant nauja spalva kiekvienoje eileje?! nes kitaip man gaunasi labai negraziai: tai susispaudzia akys, tai skyles darosi. verysad.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/p...be781839971.JPG
va taip gaunas tik

user posted image[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astule123: 08 birželio 2010 - 11:01
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2010 06 07, 11:39)
Ech,nezinau...taip paprastai paaiskinta,bet taip sunkiai man dasila rolleyes.gif  verysad.gif



Nieko, jei KABLYS įsikabino, tai išsiaiškinsi. Iki rudens, kai jau smarkiai liemenės reikės smile.gif

QUOTE(astule123 @ 2010 06 08, 12:00)



Matau, kad siūlų storiai {pagrindinės spalvos ir baltojo} nelabai atitinka. Tai nepadeda.

O šiaip margiukus mezgant, tiesiog ties spalvų skyrimusi reikia keičiamų spalvų siūlus dailiai susukt tarpusavy.
Papildyta:
AUGUSTAI - INFO iš osinkos http://club.osinka.r...pic.php?t=35584
Atsakyti
Dar apie mezgimą keliom spalvom:

ŽR. "Intarsia method" filmuką va šitoj nuorodoj. Gana aiškiai parodyta. NUORODA http://www.knittingh...nced-techniques

Ten dar ir kitų naudingų dalykiukų yra.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 06 09, 08:44)
Dar apie mezgimą keliom spalvom:

ŽR. "Intarsia method" filmuką va šitoj nuorodoj. Gana aiškiai parodyta. NUORODA http://www.knittingh...nced-techniques

Ten dar ir kitų naudingų dalykiukų yra.



aciu labai! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, reikia pagalbos. Esu visiskai zalia. Na megzti lyg ir moku, bet beda su susiuvimu gaunasi. Mezgu megztuka savo laukiamam leliui, bet kaip susiuti atkiras dalis. Na susiuti kaip ir moku, bet kai baigiu siuti, kaip daryt su uzbaigimu, kad neissiardytu paskui ir kad neliktu kazkokiu mazgu blush2.gif Na nezinau ar pakankamai aiskiai pasakiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxevuxx @ 2010 06 14, 20:46)
Sveikos merginos, reikia pagalbos. Esu visiskai zalia. Na megzti lyg ir moku, bet beda su susiuvimu gaunasi. Mezgu megztuka savo laukiamam leliui, bet kaip susiuti atkiras dalis. Na susiuti kaip ir moku, bet kai baigiu siuti, kaip daryt su uzbaigimu, kad neissiardytu paskui ir kad neliktu kazkokiu mazgu  blush2.gif  Na nezinau ar pakankamai aiskiai pasakiau  blush2.gif

biggrin.gif ajo. galiukų suslėpimas ir man dar mįslė. aš tiesiog paslepiu pačioj siūlėj, trejetoj vietų vistiek mazgelis gaunasi, na jei siūlas labai storas tai dar skeliu ir kavoju
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 06 14, 20:01)
biggrin.gif ajo. galiukų suslėpimas ir man dar mįslė. aš tiesiog paslepiu pačioj siūlėj, trejetoj vietų vistiek mazgelis gaunasi, na jei siūlas labai storas tai dar skeliu ir kavoju



Niu prikavojau ir as tuos galiukus visus, nors mazgiukai yra, na bet is vidines puses, tai nesimato (tikiuosi ardytis neprades) blush2.gif

Bet va dabar galvoju, kad gal rankoves per siauras padariau, hm, gal yra kazkur kazkokios proporcijos, ar dydziu lenteles, na nesinori gi kad pazasteles trintu vaikiukui, nezinau kur tokios info ieskot... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxevuxx: 14 birželio 2010 - 19:08