Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}


Man reikėtų tinklinio nėrimo schemučių. nežinau, ar teisingai išsireiškiau, nes čia per paiešką nerandu. Tiesiog, kai neriamas tuščių ir pilnų langučių tinklelis ir iš užpildytų langučių gaunasi piešinukas ax.gif .
Gal patarsite, kur ieškoti. O gal kas turite? Norėčiau tulpyčių, angeliukų, medelių, ar pan.
Atsakyti
QUOTE(mamabalta @ 2010 05 24, 10:18)
Man reikėtų tinklinio nėrimo schemučių. nežinau, ar teisingai išsireiškiau, nes čia per paiešką nerandu. Tiesiog, kai neriamas tuščių ir pilnų langučių tinklelis ir iš užpildytų langučių gaunasi piešinukas  ax.gif .
Gal patarsite, kur ieškoti. O gal kas turite? Norėčiau tulpyčių, angeliukų, medelių, ar pan.


paziurek cia: http://picasaweb.goo...iborne66/FGgNy#
keletas variantu yra.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, 4u.gif radau labai nebloga programelę, kurią galima atsisiusti. Joje galima pasiskaičiuoti kiek mezginiui uždėti akių ir t.t. Nors pati mezgu jau tikrai labai ilgai, bet kartais tokio pagalbininko tikrai reikia. g.gif Gal ir Jums bus naudinga. blush2.gif

akių paskaičiavimas mezginyje

Tikiuosi isikėlė gerai, jei ne sakykit bandysiu dar

mano mezginiai
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 05 24, 14:37)
paziurek cia: http://picasaweb.goo...iborne66/FGgNy#
keletas variantu yra.



Labai labai ačiū. Tiek daug schemų radau. Dabar vėl problema, klausimas, panašus, kaip toj reklamoj, - "o kurią nerti pirmą?" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 26, 15:04)
Sveikos mergaitės, 4u.gif  radau labai nebloga programelę, kurią galima atsisiusti. Joje galima pasiskaičiuoti kiek mezginiui uždėti akių ir t.t. Nors pati mezgu jau tikrai labai ilgai, bet kartais tokio pagalbininko tikrai reikia. g.gif  Gal ir Jums bus naudinga. blush2.gif

akių paskaičiavimas mezginyje

user posted image

Tikiuosi isikėlė gerai, jei ne sakykit bandysiu dar

mano mezginiai

Atsakyti
as pati nemoku nerti, bet pamaciau nerealius nunertus konversus leliukui, imetu nuorodele, gal kas pabandys biggrin.gif
http://www.2handmade.lv/?p=1
Atsakyti
merginos gal galite parekomenduoti raštelį,kurį galėčiau nusinerti .Reikia, kad būtų paparastas,bet gražus smile.gif .Megzsiu bliuskutę. Bandžiau iš knygų niekas man neišėjo. Noriu ,kad nebūtų labai kiauraraštis. Ta prasme noriu paprasto,kuklaus raštelio
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 05 31, 19:03)
merginos gal galite parekomenduoti raštelį,kurį galėčiau nusinerti .Reikia, kad būtų paparastas,bet gražus smile.gif .Megzsiu bliuskutę. Bandžiau iš knygų niekas man neišėjo. Noriu ,kad nebūtų labai kiauraraštis. Ta prasme noriu paprasto,kuklaus raštelio

tai jūs megzit? ar nersit? kokius siūlus tam esate isigijusi?
Atsakyti
Merginos gal galit kas nors vaizdžiai pademonstruoti kaip apnerti rožele? g.gif
Atsakyti
Laba mergaites

Sakykit is kokiu siuliuku patartumet numegzti vasarai lengva suknyte ir megztuka??
Atsakyti
Vasarai tinka medvilnė, medvilnė su viskoze, gryna viskozė ar šilkas {bus malonus glaudimasis prie kūno, bet ne lengvumas} arba, jei norisi purumo, medvilne su sintetika.


Papildyta:
Vasaros vakarams - legvuutukė plonytė skara/megztukas iš moherio.

Paveiksliukų???
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 05 31, 19:21)
tai jūs megzit? ar nersit? kokius siūlus tam esate isigijusi?

Ai neteisingai parašiau.Noriu nusinerti vašeliu,turiu medvilninius siūlus kur daug plonų siūliukų,galiu siūlų storį pasirinkti pati
Atsakyti