Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(perfekta @ 2010 05 15, 14:33)

Mergaites., labai reikalinga pagalba 4u.gif
Atsakyti
Perfekta - vistiek nerodo, bent jau man...

Aš irgi turiu klausimėlį. radau seniai labai seniai nertas gėlytes suknelei. Norėčiau pabaigti, nes kažkaip nebaigti mezginiai guli man ant sažinės. Tik va dabar matau, kad padariau didele klaida kam visas gėlytes atskirai nėriau (taigi galėjau iškarto sunerti visas gėlytes viena prie kitos doh.gif ). Dabar bandau jas visas susiūti. Darbelio tai ogogo, bet šitai kaip nors įveikčiau.
Klausimas - kur padėti tuos siūlelius (pradžios ir pabaigos nėrimo). Nukirpti iki pat kraštelio? Bet ar nepradės irti gėlytės. Kaip tuos galiukus paslėpti dailiai, nes jų laaabai daug?
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 05 17, 15:55)
Perfekta - vistiek nerodo, bent jau man...

Aš irgi turiu klausimėlį. radau seniai labai seniai nertas gėlytes suknelei. Norėčiau pabaigti, nes kažkaip nebaigti mezginiai guli man ant sažinės. Tik va dabar matau, kad padariau didele klaida kam visas gėlytes atskirai nėriau (taigi galėjau iškarto sunerti visas gėlytes viena prie kitos doh.gif ). Dabar bandau jas visas susiūti. Darbelio tai ogogo, bet šitai kaip nors įveikčiau.
Klausimas - kur padėti tuos siūlelius (pradžios ir pabaigos nėrimo). Nukirpti iki pat kraštelio? Bet ar nepradės irti gėlytės. Kaip tuos galiukus paslėpti dailiai, nes jų laaabai daug?

Perfektos nuorodos man irgi neatidaro... schmoll.gif
O gėlyčių siūliukus aš slėpiau su vašeliu perkaišiodama per nėrinį... O kaip jas sunerti iš karto? Jei tik išgalvočiau tai daug ką norėčiau iš gėlyčių nusinerti. bigsmile.gif Tik kai jas atskirai nunertas reikia paskui sujungti ir dar siūlų galiukus sukavoti tai gaunasi ilgesnis ir nuobodesnis darbas nei jas nunerti. doh.gif
Atsakyti
Stai tokia kepuryte ir busiu labai dekinga jei kas nors paaiskins kaip tokia megsti, na isivaizduoju tik tiek kad megzciau nuo virsaus., uzsideciau kazkiek akiu, tada platinciau ir priekyje megzciau iki tos vietos kur baigiasi kakta toliau butu primezgimas blogosiomis akimis, o vat kaip su uzpakaline dalimi g.gif ar cia reiktu siaurinti t. y. sumegzti keleta akiu? ir vat kaip ta virsutini aksesuara padaryt bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfekta: 18 gegužės 2010 - 07:22
QUOTE(cipa007 @ 2010 05 17, 22:42)
Perfektos nuorodos man irgi neatidaro...  schmoll.gif
O gėlyčių siūliukus aš slėpiau su vašeliu perkaišiodama per nėrinį... O kaip jas sunerti iš karto? Jei tik išgalvočiau tai daug ką norėčiau iš gėlyčių nusinerti.  bigsmile.gif  Tik kai jas atskirai nunertas reikia paskui sujungti ir dar siūlų galiukus sukavoti tai gaunasi ilgesnis ir nuobodesnis darbas nei jas nunerti.  doh.gif



Yra būdų nert nenutraukiant siūlo. Nors čia tikriausiai turėta omeny nėrimas, kai neri, ir iš karto su paskutine eilute prineri gėlytę, suslepi siūliuką, ir imies kitos. Tada pabaigoj nelaukia diddddddarbis galutinio susiuvimo ir suslėpimo.

Jei suknia su gėlių juostom, pvz., tai galima jungti taip, kad visi galiukai liktų vienoj pusėj, prie kurios, tarkim, prisinert negabaliukin is raštas. Tada prineriant galima tuos gabaliukus apnert, ir bus neatrišamas paslėpimas. Dabar kaip tik taip tuniką gaminu.




perfecta, čia kepurytė-šalmas, turinti net atskirą temą {kažkur žemiau}. Megzta nuo apačios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 18 gegužės 2010 - 07:27
QUOTE(gadget3 @ 2010 05 18, 08:25)
Yra būdų nert nenutraukiant siūlo. Nors čia tikriausiai turėta omeny nėrimas, kai neri, ir iš karto su paskutine eilute prineri gėlytę, suslepi siūliuką, ir imies kitos. Tada pabaigoj nelaukia diddddddarbis galutinio susiuvimo ir suslėpimo.

Jei suknia su gėlių juostom, pvz., tai galima jungti taip, kad visi galiukai liktų vienoj pusėj, prie kurios, tarkim, prisinert negabaliukin is raštas. Tada prineriant galima tuos gabaliukus apnert, ir bus neatrišamas paslėpimas. Dabar kaip tik taip tuniką gaminu.
perfecta, čia kepurytė-šalmas, turinti net atskirą temą {kažkur žemiau}. Megzta nuo apačios.

Kaip tik dabar neriu suknelę iš gėlyčių juostų. Pačios juostos neriasi gana smagiai, bet artėja jų sujungimas... unsure.gif Reiks vėl laužyt galvą kaip čia lengviau tai padaryti.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 05 18, 09:18)
Stai tokia kepuryte ir busiu labai dekinga jei kas nors paaiskins kaip tokia megsti, na isivaizduoju tik tiek kad megzciau nuo virsaus., uzsideciau kazkiek akiu, tada platinciau ir  priekyje megzciau iki tos vietos kur baigiasi kakta toliau butu primezgimas blogosiomis akimis, o vat kaip su uzpakaline dalimi g.gif ar cia reiktu siaurinti t. y. sumegzti keleta akiu? ir vat kaip ta virsutini aksesuara padaryt bigsmile.gif user posted image

Man skubiai reikia pagalbos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 05 18, 13:18)
Man skubiai reikia pagalbos verysad.gif

Cia kepuryte-salmas jos aprasymas yra kepuriu temoj 1pusl Atsiprasu ne ten 4u.gif O va cia http://www.supermama...howtopic=374369
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 18 gegužės 2010 - 12:28
QUOTE(sigridaU @ 2010 05 18, 14:25)
Cia kepuryte-salmas jos aprasymas yra kepuriu temoj 1pusl Atsiprasu ne ten  4u.gif O va cia http://www.supermama...howtopic=374369

Labai didelis dekui jums 4u.gif
Atsakyti
Noreciau paprasyti jusu pagalbos. Noru numegzti sita
user posted image
, bet nelabai suprantu si sakini. Reglanams akis nuleidinekite tai: kas 4 eiles per 2 akis nuo krastu * sumegzkite po 2, kita karta po 3 akis, trecia karta - po 2 akis *, kartokite nuo * iki *. Tai jei gerai supratau tai reikia 1 ir 2 aki numegzti normaliai, o 3 ir 4 sumegzti kartu po to 4 eiles megzti paprastai ir po to 1 ir 2 numegzti normalai, o 3 , 4, ir 5 sumegzti kartu ir t.t. Prasau parasykit ar gerai supratau.
Atsakyti
va mamytes mano zadetoji suknyte, mazai matosi bet vis sistas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 05 18, 11:35)
Kaip tik dabar neriu suknelę iš gėlyčių juostų. Pačios juostos neriasi gana smagiai, bet artėja jų sujungimas...  unsure.gif  Reiks vėl laužyt galvą kaip čia lengviau tai padaryti....  blush2.gif



Aš va taip prijuostinau

user posted image

Gėlėlių siūlgalius tiesiog prinėriau cool.gif Ir petnešiukes prinėriau nenutraukdama siūlo - tuo pačiu padariau ir nugaros apdailą.

QUOTE(raimalt07 @ 2010 05 23, 14:24)
va mamytes mano zadetoji suknyte, mazai matosi bet vis sistas blush2.gif



Maža mėnuliukė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 23 gegužės 2010 - 13:51