Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms {tęsinys}

QUOTE(dzeine01 @ 2010 05 06, 20:45)
o iš blogosios irgi nuimti reikia?4u.gif  4u.gif  4u.gif

Viską reikia daryti vienodai abiejose pusėse; penkios iš geros, tada penkios iš blogos ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 05 06, 20:49)
Viską reikia daryti vienodai abiejose pusėse; penkios iš geros, tada penkios iš blogos ir t.t.

o aš po penkias iš vieno krašto ir iš kito nuėmiau,bet blogasias palikau doh.gif
Papildyta:
panašu,kad vėl reikės ardyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 05 06, 20:56)
o aš po penkias iš vieno krašto ir iš kito nuėmiau,bet blogasias palikau doh.gif
Papildyta:
panašu,kad vėl reikės ardyti doh.gif


Jau nebesuprantu ką tu ten darai. ,,o aš po penkias iš vieno krašto ir iš kito nuėmiau,, -čia viskas gerai, bet po kablelio ,,bet blogasias palikau,,- kokias dar blogasias. Jei siaurini iš abieju kraštu tai viskas gerai. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 06, 23:03)
Jau nebesuprantu ką tu ten darai. ,,o aš po penkias iš vieno krašto ir iš kito nuėmiau,, -čia viskas gerai, bet po kablelio ,,bet blogasias palikau,,- kokias dar blogasias. Jei siaurini iš abieju kraštu tai viskas gerai. doh.gif  doh.gif  doh.gif


Čia įdedu tau nuoroda kur aprašyta viskas, rankoviu, kaklo ir t.t. mezgimas

http://www.tindirind....php?pid=601155

Mokykis, ir sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 06, 23:26)
Čia įdedu tau nuoroda kur aprašyta viskas, rankoviu, kaklo ir t.t. mezgimas

http://www.tindirind....php?pid=601155

Mokykis, ir sekmės 4u.gif

nu labai didelis ačiū mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
o,čia visom mano gelbėtojoms ir patarėjoms mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzeine01: 07 gegužės 2010 - 08:02
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 06, 23:26)
Čia įdedu tau nuoroda kur aprašyta viskas, rankoviu, kaklo ir t.t. mezgimas

http://www.tindirind....php?pid=601155

Mokykis, ir sekmės 4u.gif

thumbup.gif nuoroda, viskas ko man reikia clap.gif , aciu nerealiausiai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 05 06, 19:09)
Pirmą eilę reikia numegzti stulpeliais - viena gera, viena išvirkščia. Mezgant sekančias eiles geras akis reikia megzti viena eilute žemiau, tada viršutinis siūlas išsileidžia ir gaunasi akis, išmegzta kartu su užmetimu. Ji tokia puresnė, iškilesnė.


Iš gerosios ir iš blogosios pusės megzti tokias gerąsias akis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2010 05 10, 14:55)
Iš gerosios ir iš blogosios pusės megzti tokias gerąsias akis? g.gif

Galimi du variantai; 1. Megzti gerąsias po akimi iš abiejų pusių, tada raštas tikrai labai purus. Man taip patinka labiau. 2. Megzti po akimi tik gerojoje pusėje, o išvirkščiojoje paprastas stulpelis - gera-bloga. Tada raštas tvirtesnis, bet man ne toks gražus, nors labai tinkamas vyriškiems megztiniams.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 05 10, 22:01)
Galimi du variantai; 1. Megzti gerąsias po akimi iš abiejų pusių, tada raštas tikrai labai purus. Man taip patinka labiau. 2. Megzti po akimi tik gerojoje pusėje, o išvirkščiojoje paprastas stulpelis - gera-bloga. Tada raštas tvirtesnis, bet man ne toks gražus, nors labai tinkamas vyriškiems megztiniams.


Ačiū labai 4u.gif Eisiu šiandien mėginti.
Atsakyti
Ką reiškia rusiškas sutrumpinimas ВП?
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 11, 10:13)
Ką reiškia rusiškas sutrumpinimas ВП?

Jei neklystu, tai pynutės kilpa.
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 05 11, 12:45)
Jei neklystu, tai pynutės kilpa.

Taip tikrai neklysti. mirksiukas.gif
Atsakyti