Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapia pagalvė

Sveikos, jau kuris laikas mano mažajai pabudus po miegelio (ar tai būtų dieną, ar naktį), lieka šlapia "pagalvė", na ji miega ne ant pagalvės, bet ta prasme, lieka šlapia ta vieta, kur būna padėta galvytė, ir nesvarbu, ar tai vystyklas, ar tai marle, ar pati mažylė storai aprengta, ar plonai... Man neramu, kad gal tai kokios ligos požymis... unsure.gif verysad.gif Gal kažkam yra panašiai buvę... unsure.gif Būsiu dėkinga už visus komentarus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaarra @ 2010 03 23, 00:32)
Sveikos, jau kuris laikas mano mažajai pabudus po miegelio (ar tai būtų dieną, ar naktį), lieka šlapia "pagalvė", na ji miega ne ant pagalvės, bet ta prasme, lieka šlapia ta vieta, kur būna padėta galvytė, ir nesvarbu, ar tai vystyklas, ar tai marle, ar pati mažylė storai aprengta, ar plonai... Man neramu, kad gal tai kokios ligos požymis... unsure.gif verysad.gif  Gal kažkam yra panašiai buvę... unsure.gif Būsiu dėkinga už visus komentarus...  4u.gif


Gali buti del vit. D trukumo.
Atsakyti
Arba kambaryje per "dusna". jau geriau vaikuti aprengti kiek daugiau, taciau kambaryje palaikyti zemesne temperatura, nuolat vedinti. Ir aisku pasitarti su gyd. del D vitamino lasiuku kiekio mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir vit. D geriam labai jau daug, net 7 lashus gydytojos liepimu, o ir kambari nuolat vedinu ir shiaip miegamajam palaikau vesia temperatura... cool.gif
Atsakyti
gali but rachito pozymiai
Atsakyti
na, jeigu net 7 lasiukus geriate, vadinasi cia ir yra bedele (turiu omenyje, kad galbut siek tiek rachito pozymiu izvelge gyd.), pagersite vitaminukus, dazniau pabusite saulyteje, aisku proto ribose, gryname ore ir viskas susitvarkys mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei neaprengta per šiltai, tuomet prakaituoja galvytė nuo vitamino D trūkumo. Ar pėdutės ir delniukai neprakaituoja?
Papildyta:
QUOTE(kaarra @ 2010 03 23, 11:48)
Na ir vit. D geriam labai jau daug, net 7 lashus gydytojos liepimu, o ir kambari nuolat vedinu ir shiaip miegamajam palaikau vesia temperatura... cool.gif

Jei taip, tuomet turi praeiti laiko. Mano mažylei 5 mėnesiukai, o vis dar prakaituoja, nors nuo 2 mėn. geriam 6 lašiukus. Tiesa, kitų rachito požymių pas Ją nėra. Gydytoja sakė, kad tam reikia laiko ... unsure.gif
Atsakyti
Na mes 7 lashus nuo 5 men. vartojam. Pedutes buna kartas nuo karto dregnos ir shaltokos.. verysad.gif . O grynam ore tai stengiames kuo daugiau buti, ypac kai jau galim pasidziaugti saulute. 4u.gif Oi kaip man neramu pasidare... unsure.gif
Atsakyti
musu mazyle taip pat karts nuo karto atsibunda dregnais plaukuciais apie ausytes, nors jai jau beveik 10 men. ir nera rachito. pas ja labai ilgi plaukuciai, tai siek tiek susilusi neatvesta greitai. pastebejau, kad kai dantukai dygsta ir ji buna labai irzli, daugiau miegodama prakaituoja, todel kartais sunku kambary nutaikyti tinkama temperatura.
Atsakyti
QUOTE(milijoniere @ 2010 03 23, 15:15)
na, jeigu net 7 lasiukus geriate, vadinasi cia ir yra bedele (turiu omenyje, kad galbut siek tiek rachito pozymiu izvelge gyd.), pagersite vitaminukus, dazniau pabusite saulyteje, aisku proto ribose, gryname ore ir viskas susitvarkys  mirksiukas.gif

visiskai pritariu siai nuomonei. Pirma menesiuka mano sunus irgi prakaituodavo, galvojom kad per siltai uzklojam, bet tik pradejus gerti vitamina D prakaitavimas isnyko
Atsakyti
maniskei irgi prakaituodavo galvyte..,kazkaip praejo,daugiau saulytes ir viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sūnui taip būdavo, kad atsikėlus pagalvė šlapia likdavo. Tai mums osteocare gydytoja paskyrė, sakė dėl augimo trūksta kalcio. O kai buvom pas dermatologė, dėl įtariamo atopinio dermatito, tai liepė pakeisti vartojamus vitaminus į homeopatinį kalcį. Ir praėjo tas prakaitavimas.
Atsakyti