Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasilinksminti įvairiausiose situacijose

Sendien pati isijungiau prisiminti ir juokiausi lotuliukas.gif Reiks kada su draugais ir praktikoje dali situaciju isbandyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Geras.Butiniausiai sustabdytas policaju paklausiu, kiek ju tacka kainuoja ir ar nesutiktu ja parduot.
Atsakyti
sedziu issiviepus, nuotaika pagerejo thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
GERAS!!! good.gif ploja.gif hihihi.gif
Atsispausdinsiu ir pasikabinsiu ant sienų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 03, 20:40)
Kelios idėjos, kaip pasilinksminti kalbant su klientais

Gaila, kad neturejau tokio tekstuko anksciau. Buciau paskutine savo darbo diena pasilinksminus lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu cia tai geras,net vyra pazadinau besijuokdama lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif skaniai pasijuokem thumbup.gif
Atsakyti
Yra dar vienas pasilinksminimo pobūdis, šiek tiek panašus į tą minėtą tualetuose, bet šį tikrai verta iškrėsti per kokį gimtadienį, prieš sėdant valgyt ir pan, svarbu, kad būtų kuo daugiau žmonių. Slapta į tuliką nusinešate riešutinio šokoladinio kremo (būna pardose stikliniuose indeliuose, šiaip tepamas ant batono), užtepate jo tulike ant tualetinio popieriaus, išeinate ir laižote nuo popieriaus, sakydama: mmm, kaip skanu, kitų žmonių akivaizdoje.

O čia kitas, kuris yra šiek tiek brangesnis, tinka per vestuves, jei norit gaut galvon, nespėjusios pasprukti. Kai yra keliamas tostas ir visi turi rankose taures, reikia baisiu balsu netikėtai sustaugti:
- Meskit!
Sakoma, kad bent pusė išmes tas taures iš nagų... Tiesa, nebandžiau, taip ir neišdrįsau...

Esu padariusi kitą šios srities bajerį. Jei kam girdėta Scooter daina "Fire", tai žinot, kad ten be jokios muzikos dainos pradžioje Scooter užbaubia Fire. Turėjau šią dainą įsirašius į kasetę. Sėdėjom linksma kompanija: draugė policininkė su vaikinu prezidentūros apsaugos viršininku, kita draugė vadybininkė su draugu informatiku, toks virėjas ir aš. Buvom gerai įsikalbėję, žinojau, kad kasetėje kita daina bus Fire, užtildžiau kasetę ir tą baubimą paleidau visu garsu. Nu reikėjo pažiūrėt tiktai - vaikinas prezidentūros apsaugos viršininkas išlėkė į vidurį kambario, palikdamas kitus užnugaryje, tipo, saugodamas, draugė policininkė atsistojo kovine poza, virėjas išmetė iš nagų puodą su makaronais, draugė vadybininkė atšoko už stalo, o jos draugas informatikas išlėkė į balkoną toliau nuo garso šaltinio... Va taip visi bailiai ir išryškėjo lotuliukas.gif Ir tie, kuriais galima pasikliaut thumbup.gif
Atsakyti
NU SUPER lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2006 07 15, 04:19)
Esu padariusi kitą šios srities bajerį. Jei kam girdėta Scooter daina "Fire", tai žinot, kad ten be jokios muzikos dainos pradžioje Scooter užbaubia Fire. Turėjau šią dainą įsirašius į kasetę. Sėdėjom linksma kompanija: draugė policininkė su vaikinu prezidentūros apsaugos viršininku, kita draugė vadybininkė su draugu informatiku, toks virėjas ir aš. Buvom gerai įsikalbėję, žinojau, kad kasetėje kita daina bus Fire, užtildžiau kasetę ir tą baubimą paleidau visu garsu. Nu reikėjo pažiūrėt tiktai - vaikinas prezidentūros apsaugos viršininkas išlėkė į vidurį kambario, palikdamas kitus užnugaryje, tipo, saugodamas, draugė policininkė atsistojo kovine poza, virėjas išmetė iš nagų puodą  su makaronais, draugė vadybininkė atšoko už stalo, o jos draugas informatikas išlėkė į balkoną toliau nuo garso šaltinio... Va taip visi bailiai ir išryškėjo  lotuliukas.gif Ir tie, kuriais galima pasikliaut thumbup.gif

Prajuokinai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(haris @ 2006 03 31, 15:27)
Geras.Butiniausiai sustabdytas policaju paklausiu, kiek ju tacka kainuoja ir ar nesutiktu ja parduot.


Prisiminiau aš tikrą istoriją. Tai buvo prieš 5 metus kai rusai pirko Lietuvoj rusiškas mašinikes, o mentai važinėjosi su sulužusiais žiguliais. Tai gi aš važiavau su mentais tuo žiguliu, kurio durys vos laikosi ir posūkio metu darinėjasi, o kartais net visai iškrenta ir buvo iškvietimas, kad kažkokioj parduotuvėj yra vagystė. Mane paliko sėdėt ir saugot tą laužą. Na aš ir sėdžiu. Prie manęs priėjo solidūs, gražūs rusai ir pradėjo klausinėt apie tą mašinikę (išskiriamų ženklų, jog tai mentų mašina nebuvo), įkalbinėt, kad aš ją parduočiau. Aš sakau, kad tai ne mano, o jie vis tiek, na parduok, sumokėsim kiek nori ir **** blia. Aš jiems - ar nematot, jog durys kliba, spidometro nėr ir šiaip vos vos ant 40 traukia, o jie - mums dzin, davai parduok. Kaip tik pareina mašinos "savininkai". Aš jiems ir sakau, štai tie vyrai nori jūsų laužo. Ir tie vyrai nieko nelaukę prie mentų - tai gal parduodat, tuoj pat mokam. Jie akis pradžioj išpūtė, paskui nutarė gal ir neblogai būtų prastumt, bet.....ką valdžiai pasakysi kai grįši pėsčiom bet su bapkėm biggrin.gif
O buvo ir toks atvejis kai aš vos nepardaviau valdiško pastato, mat labai jau įkyri moteriškė telefonu prikibo, tačiau kai atvyko ji jo apžiūrėt, tai...... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Poli1: 24 liepos 2006 - 22:18