Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasilinksminti įvairiausiose situacijose

paimdami pinigus iš bankomato, sušukite: bingo bingo, aš ir vėl laimėjau...jau antrą kartą iš eilės... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 03, 21:44)
Kelios idėjos, kaip pasilinksminti su kelių policija (keulėmis)
• Jų mašinoje apsimyžkite, jei galite – ir apsišikite.

hahahahaha lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šitas kiečiausias. dar labai patiko kur su kientais. mano darbe taip norėtus panaudoti visusu absoliučiai punktus, ale .... negaliu tongue.gif
Atsakyti
nu ir prajuokinot bajeristės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu puikiosa idėjos tik kad vat kažin ar išdrysčiau pasinaudoti nors kai kurie patarimai labai verti dėmesio laugh.gif
Atsakyti
SUPER bajeriukai,net žandus skauda thumbup.gif
Atsakyti
AČIŪ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

SENIAI TAIP SKANIAI NESIJUOKIAU lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif buvau priversta net garsiai juoktis...o sedziu viena... biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nemirtinga... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ypač su policininkais ir egzamino metu kaip patariama elgtis... Garantuoju iškart egzas būtų neišlaikytas... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad ne man vienai patiko 4u.gif
Ilgai situs perliukus is visur rankiojau, kol galiausiai visa serija "kaip pasilinksminti" isejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Kachiukai, labai linksmų dalykų pririnkai thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti