Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(light blue @ 2010 03 21, 09:02)
ai, jau namai dakniso, dvi savaites užsikalę buvom, kai sirgo mažė, aš, MB doh.gif

Kauno Akre TIKRAI nėra. Nebent...atsivė, bet penktadienį po pietų jau nebebuvo schmoll.gif Man nebūtų sudėtinga pažiūrėt wink.gif Nemaniau, kad jų taip nebėr doh.gif O draugei tai kaip ir reiks g.gif 30mečiui g.gif Ale nenoriu iš taip anksti nusipirkti g.gif

Populiarumas tų perlinių žvaigždelių rolleyes.gif
Aš manau, jei draugei nori dovanot tą žvaigždutę, tai nusipirk radus, bo paskui tikrai bus sunkiau rasti (kaip suprantu, draugė po vėžio ženklu gimusi?)
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 21, 08:48)
DASHA, SADI, labai dalios apyrankės ir odinukės. Nu man raudona odinukė pati pačiausia, bet ne visada raudona vaikštau, labiausiai šiltuoju laikotarpiu, tai net nežinau, ar negeriau juoda g.gif


Aš tai laukiu kada galėsiu nusukt pinigų iš šeimos biudžeto užsegimui ir tada nešiosiu abi odinukes - juodą ir raudoną wub.gif Labai man gražios tos trolinės odinukės su keliais karoliukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 21, 10:05)
Populiarumas tų perlinių žvaigždelių rolleyes.gif
Aš manau, jei draugei nori dovanot tą žvaigždutę, tai nusipirk radus, bo paskui tikrai bus sunkiau rasti (kaip suprantu, draugė po vėžio ženklu gimusi?)

nu bet kai reik nusukti nuo savęs sau ir draugei jau sudėtinga, va dabar draugei paguost lotosiuką paimsiu smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinot: ar perkant "Megoje" rinkinuką galima netinkamą karoliuką pakeisti kitu?

Gal kas kur nors užmatėt Karalių ir karalienę ryškesnių spalvų?
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 03 21, 10:09)
Gal kas žinot: ar perkant "Megoje" rinkinuką galima netinkamą karoliuką pakeisti kitu?

Gal kas kur nors užmatėt Karalių ir karalienę ryškesnių spalvų?

Labs rytas, galima. Keičia, jie faktiškai laidžia pačiai rinkinį susirinkt wink.gif O Megoj karaliai gan ryškųs - tokie oranžiniai bigsmile.gif Jau norėjau griebt kažkada net..
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 10:11)
Labs rytas, galima. Keičia, jie faktiškai laidžia pačiai rinkinį susirinkt wink.gif  O Megoj karaliai gan ryškųs - tokie oranžiniai  bigsmile.gif Jau norėjau griebt kažkada net..

O man žalia spalva toookia graži...

Atsakyti
Troliene,
skelbime apie naujuosius karoliukų rinkinius pataisykite klaidas. Pražystančios rašoma su Y, ne Į (nuo žodžio žydėti, o ne žįsti). Ir žodžių tvarka nekokia - geriau sakyti "pristatome šiuos du naujus neįtikėtinai žavius rinkinius <...>". Kitoje pastraipoje po "nenoriai" ir kablelio nėra tarpelio, įdėkite. Ir "pasipuošus naujaisiais karoliukais" reikia skirti kableliais iš abiejų pusių, t.y. reikia kablelio ir po "kad" smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 03 21, 10:18)
O man žalia spalva toookia graži...

Tokio tikrai nėra, ir Hyperio soduose nėr, nebent Akropoly.. Aš pati nustebau mėlyną radus, maniau viskas jau doh.gif Nu ok, lekiu į Megą ruoštis.
Atsakyti

Laba ryta,...ui man tai ne laba...nors vilku stauk kaip galva skauda, mazius nakty iskankino...Bet net juokas ema is saves...Kavyte pasidariau ir prie kompo... lotuliukas.gif Aukcijonus patikrinau - rytine malda... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 10:51)
Nu ok, lekiu į Megą ruoštis.

Kaip į bažnyčią biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 12:51)
Tokio tikrai nėra, ir Hyperio soduose nėr, nebent Akropoly.. Aš pati nustebau mėlyną radus, maniau viskas jau  doh.gif  Nu ok, lekiu į Megą ruoštis.



Tai maz mano melyna ir nupirkai... unsure.gif
Atsakyti