Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 00:38)
Aciu Noa uz info

Taigi knygą pati turi hah.gif Tai gali pati pasiskaityt ir dar mus apšviest hah.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2010 - 23:40
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 00:31)

Internete yra, bet kai ką randu knygoj, ko nežinojau ir internete neradau. Pvz. .....


wow,kaip idomu bigsmile.gif niu niu,ka dar naujo suzinojai? ziurek ir knygos nebereiks skaityti lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 21, 00:40)
wow,kaip idomu  bigsmile.gif niu niu,ka dar naujo suzinojai? ziurek ir knygos nebereiks skaityti  lotuliukas.gif  4u.gif

Nu to pačio posto apačio parašiau... unsure.gif

Nu visos knygos neperrašysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 21:06)
Aciu uz naujus namucius  4u.gif
Nufotkino mano apyranke su normaliu fotiku,nieko naujo joje,bet grazesne foto  blush2.gif


super vaizdas thumbup.gif Net MB susidomėjo drakoniuku thumbup.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:58)
Kauno hypery ieškojai? Ten tokių perliukų būna...


akropolyje nėra ax.gif

QUOTE(Noa @ 2010 03 20, 23:39)
Taigi knygą pati turi hah.gif Tai gali pati pasiskaityt ir dar mus apšviest hah.gif


ale tikrai kokie įdomūs faktai thumbup.gif ačiū kad daliniesi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 00:43)

Nu visos knygos neperrašysiu lotuliukas.gif


nu nors uz siokia tokia informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 20, 23:31)
Kodėl vienas už kit brangesnis? O pasirodo, tam antram, Milky way, burbuliukai yra iš sidabro smile.gif Ten kažkaip foliją deda, kažką pakaitina ir taip susidaro. Ot protingai paaiškinau, pati savim neatsistebiu bigsmile.gif

Geras smile.gif Fain..
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2010 03 21, 00:46)
super vaizdas  thumbup.gif Net MB susidomėjo drakoniuku  thumbup.gif



grazuolis drakoniukas blush2.gif tik dickis,na palyginus su karoliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 01:39)
Taigi knygą pati turi hah.gif Tai gali pati pasiskaityt ir dar mus apšviest hah.gif



nono.gif
Atsakyti
Oj, pleputės, kiek prikalbėjot smile.gif

Drugeliukaiten, parodyk savo olandą smile.gif
Atsakyti
Nu žinote...net neįmanoma nuvaryti pas draugus pavakaroti schmoll.gif prikalbat doh.gif

RIMAZ, aš prieš Velykas į Tauragę važiuoju, galiu ten tau pažiūrėti žvaigždutę perlinę wink.gif Tik jei nori, AŽ parašyk wink.gif

DRUGELIUK, gerai nužvejojai karolį, kaina super thumbup.gif

Dėl apklausos...pirksiu tikrai sidabriuką, nes jų stygius biggrin.gif
Papildyta:
DASHA, SADI, labai dalios apyrankės ir odinukės. Nu man raudona odinukė pati pačiausia, bet ne visada raudona vaikštau, labiausiai šiltuoju laikotarpiu, tai net nežinau, ar negeriau juoda g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(light blue @ 2010 03 21, 08:48)
Nu žinote...net neįmanoma nuvaryti pas draugus pavakaroti schmoll.gif prikalbat doh.gif

RIMAZ, aš prieš Velykas į Tauragę važiuoju, galiu ten tau pažiūrėti žvaigždutę perlinę wink.gif Tik jei nori, AŽ parašyk wink.gif

Nėr ko varinėt - reik namie sėdėt ir būt įvykių sūkuryje tongue.gif

Pabandysiu šiandien Kaune pažiūrėt, jei narasiu, tai belsiuos į až ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
ai, jau namai dakniso, dvi savaites užsikalę buvom, kai sirgo mažė, aš, MB doh.gif

Kauno Akre TIKRAI nėra. Nebent...atsivė, bet penktadienį po pietų jau nebebuvo schmoll.gif Man nebūtų sudėtinga pažiūrėt wink.gif Nemaniau, kad jų taip nebėr doh.gif O draugei tai kaip ir reiks g.gif 30mečiui g.gif Ale nenoriu iš taip anksti nusipirkti g.gif
Atsakyti