Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 00:04)
Bet as nepamenu koks karoliukas ...man atrodo uz 79lt...buvo prikabintas virsui kamputyje... ax.gif


bet cia kaip suprantu tik kaune ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 23:06)
Bet as nepamenu koks karoliukas ...man atrodo uz 79lt...buvo prikabintas virsui kamputyje... ax.gif
Papildyta:
Tai va...bandyk pasitaisyt, ba sugedai visai doh.gif

Nu bet jei papuls toks kurio nemėgsti labiausiai.. O yra toks? Man prizmės ne prie širdies... ir su prilipintais bumulais... A la sagutės. Pažiūrėt gražu. Bet ne man kabint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 20 kovo 2010 - 23:07
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 01:02)
Am nu bet neaišku koks tau su knyga papuls.. O ir knyga gausis  septym su viršum - nemažai manau,, mastau.gif už tą sumą išeina dvi - trys geros grožinės literatūros knygos.. ogi Noa tuoj perskaitys ir apšvies mus.  thumbup.gif



Nu ir kam ta knyga, internetas juk yra... lotuliukas.gif
As, kad buciau zinojus, tai verciau karoliuku pasiemus buciau...Draugei sake dave uz 109lt karoliuka(tiksliai neatsimenu sumos)..
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 01:06)
Nu bet jei papuls toks kurio nemėgsti labiausiai.. O yra toks? Man prizmės ne prie širdies... ir su prilipintais bumulais... A la sagutės. Pažiūrėt gražu. Bet ne man kabint.



Ne ten sidabrinukas buvo,...
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 21, 01:06)
bet cia kaip suprantu tik kaune ane?  g.gif



Jo, kitur nz...bent vilniui tai tikrai neduoda..
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 23:12)
Nu ir kam ta knyga, internetas juk yra... lotuliukas.gif
As, kad buciau zinojus, tai verciau karoliuku pasiemus  buciau...Draugei sake dave uz 109lt karoliuka(tiksliai neatsimenu sumos)..
Papildyta:
Ne ten sidabrinukas buvo,...
Papildyta:
Jo, kitur nz...bent vilniui tai tikrai neduoda..

Nu bet kodėl niekas nieko neinformuoja apie tai?? Net nepasako perkant... Man tai pikta. Ar puslapy paskelbtų ar kažkaip..
Atsakyti


Nu ir neplepek, kad nori, kiek visko suzinai...va mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 23:14)
Nu ir neplepek, kad nori, kiek visko suzinai...va mirksiukas.gif

O kartais kiek laimi iš to bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 20, 23:00)
Nu be čekio tai jau kaipgi lotuliukas.gif  Taigi gal tu turguj pirkai, už 10 Lt biggrin.gif
Man tai graži ta tavo žalia unika, ir netgi tik neturiu į ką keist doh.gif

Nu kaip kaip. Už gražias akis tongue.gif
Mano unika turi visokius sužymėjimus, nei gariūnuose, nei 25-ečio turgely, nei pas leviną tokių nerasi bigsmile.gif
Tu nekeisk, tu pirk bigsmile.gif Nuolaidikę kaip lojaliai klijentei pritaikysiu, ryt į Kauną pristatysiu lotuliukas.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 23:00)
o Mindaugo maximoje?  g.gif
as ten dar nebuvusi,bet rodos gi ir ten yra troliu

CUP'e minėjo, kad nebeturi Mindaugo maxei perlinės žvaigždelės.

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 23:01)
O tu imk ir paskambink i visas pardes, visoj lietuvoj, o paskui galvosi, kaip is kur atsisiust...Juk visos pardes turi telefonus, as taip irgi ieskojau... ax.gif

Nu reiks perskambint ryt per Kauno taškus gal, kad jau į laikinąją sostinę važiuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 01:13)
Nu bet kodėl niekas nieko neinformuoja apie tai?? Net nepasako perkant... Man tai pikta. Ar puslapy paskelbtų ar kažkaip..



Bet, kad mes jau kalbejom apie tas dezutes su knyga g.gif

Nu jo nesako, tai kad ziurek, jei perki pvz. dar daugiau..ane...pvz 1500lt tai gausi tik viena dovana, juk tau niekas nepasakys:" kad muskit i kasa du cekius ir gaukit dvi dovanas"... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 23:17)
Bet, kad mes jau kalbejom apie tas dezutes su knyga g.gif

Nu jo nesako, tai kad ziurek, jei perki pvz. dar daugiau..ane...pvz 1500lt tai gausi tik viena dovana, juk tau niekas nepasakys:" kad muskit i kasa du cekius ir gaukit dvi dovanas"... schmoll.gif

Nu bet pas mus tai kas, neoficialūs pezalai.. Kodėl saite neskemlbiama, prekybos vietose?
Atsakyti
Sveikutes Merginukes smile.gif
Ir labanakt...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 00:02)
ogi Noa tuoj perskaitys ir apšvies mus.  thumbup.gif

Ot ir nešviesiu bigsmile.gif Sėdėsiu sau visa svarbi ir žinosiu bigsmile.gif Jausiuos dar už Erszebeth Mersedesą protingesnė, tik jis, varguolis, straipsnius turi rašyt, o aš makaulėj laikysiu, ir visi galvos, kad ten labai daug ko yra bigsmile.gif

Kol sklerozė neužeis, žinoma mastau.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 00:06)
Bet as nepamenu koks karoliukas ...man atrodo uz 79lt...buvo prikabintas virsui kamputyje... ax.gif

Nugis tas, elfas už 79 Lt, Karlsonas su sparneliais. Manęs visai nesuintrigavo, nes jis buvo pirmas mano nusipirktas sidabrinis karoliukas, tai kam man du? Neturėčiau, būtų kas kita...

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 00:12)
Nu ir kam ta knyga, internetas juk yra... lotuliukas.gif

Internete yra, bet kai ką randu knygoj, ko nežinojau ir internete neradau. Pvz. kas man buvo labai įdomu, tai kad stiklinius karoliukus jie pradėjo gamint tik 1997, jei neklystu, o nusiimančias spynas aplamai padarė tik 2000 metais. Iki to laiko troll buvo, sidabriniai/auksiniai, bet nesivystė taip nežmoniškai, o tik po biskutuką, karoliukus pardavinėjo, laisvalaikiu vieną kitą savo pagamindavo, į vitriną padėdavo... Ir norintiems ant savo apyrankės užsidėt karoliuką tą jų nusegimą nukirpdavo, karoliuką užmaudavo ir vėl atgal užvirindavo... Užsimano žmogelis antro karoliuko ant apyrankės, vėl meistras turi darbo. jau ten jie tobulino jas visaip, kad tam meistrui lengviau būtų, bet vis tiek žmogus pats neapsitarnaudavo. O paskui ėmė ir sumanė tą dvigubą spyną, ir tas buvo tik prieš 10 metų. O aš galvojau - tiek laiko anie egzistuoja, o mes, tundros, tik dabar sužinojom biggrin.gif



Dar man nedavė ramybės, kuo iš esmės skiriasi du stikliniai karoliukai, Milky way po 109 ir Silver trace po 79... Va jie:

Silver trace:
user posted image

Milky way:
user posted image

Kodėl vienas už kit brangesnis? O pasirodo, tam antram, Milky way, burbuliukai yra iš sidabro smile.gif Ten kažkaip foliją deda, kažką pakaitina ir taip susidaro. Ot protingai paaiškinau, pati savim neatsistebiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2010 - 23:32
Eit ir man reik miegot, ba laukia naktis bemiege,...maziui dantukai kalasi, tai tempa pakilo,sloga, kosti... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 01:31)



drinks_cheers.gif Aciu Noa uz info wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 01:22)
Nu bet pas mus tai kas, neoficialūs pezalai.. Kodėl saite neskemlbiama, prekybos vietose?



O tam, kad pries ateidama, nepasiskaiciuotum, kaip, kad as...da ir drauges akmenukus priglaudziau i saskaita, ir gavau ta knuga ir dezute... blush2.gif
Atsakyti