Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 22:55)
Taip anglu...150lt kai perki, ten karoliukas dar dovanu maciau priklijuotas, o kai duoda dovanu, tai ji nukabina...Cia irgi labai ydomus atvejis rolleyes.gif

ne nu pas mus tai vistiek įdomiau nei kitur... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 23:52)
Nežinau tikrai ir pakomentuot negaliu...  blush2.gif  Bandysiu ryt pasiaiškinti
Papildyta:

Matosi, jų kaina 79 lt ir jos minusuojas.
Beje, aš čekius ir naikinau, kol nesupratau, kad rei ksaugot idant kažkas suges ar netiks, tai laikau darbe..


nu jei ka suzinosi naujo apie knyga parasyk cia blush2.gif o tai labai susidomejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:52)
Matosi, jų kaina 79 lt ir jos minusuojas.
Beje, aš čekius ir naikinau, kol nesupratau, kad rei ksaugot idant kažkas suges ar netiks, tai laikau darbe..

Jasno.
Nu va, gyveni ir mokaisi biggrin.gif Reik ir man mokytis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:55)
Tai aš irgi mažai, bet, būdama šiek tiek pedantė cool.gif, noriu, kad mano stikliniai troliai derėtų tarpusavy  laugh.gif
Aš kol susikaupiau perlinei žvaigždei, jų niekur nebeliko doh.gif


Kauno hypery ieškojai? Ten tokių perliukų būna...
Papildyta:
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:57)
Jasno.
Nu va, gyveni ir mokaisi biggrin.gif Reik ir man mokytis cool.gif

Man pačiai dašilo prie pora sav lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet čekius reik turėt nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:57)
Kauno hypery ieškojai? Ten tokių perliukų būna...

Čia kuriam Hypery? Savanoriuose?
Ieškojau tik Vilniuj - nei Panoramoj, nei VCUP'e nebėra. Galvojau, kad ryt Megoj aptiksiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimaz: 20 kovo 2010 - 22:59
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 23:55)
Taip anglu...150lt kai perki, ten karoliukas dar dovanu maciau priklijuotas, o kai duoda dovanu, tai ji nukabina...Cia irgi labai ydomus atvejis rolleyes.gif


hm... tai jei perki knyga prie jos karoliukas buna ? bigsmile.gif tai gal visai apsimoka,nes siaip tik uz knyga tiek tai brungu brungu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 20, 22:51)
Aš su MB jo 10-tą mokslinį straipsnį laisčiau

Ale koks tavo mersedesas intelektualus odnako mastau.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 20, 23:23)
Prašom  biggrin.gif

first.gif  Dasha  54
second.gif Kikirike  46
third.gif  erilukaha  44
rasida  44
Song  40
Dovis  39
danske  32
Erszebeth  29
light blue  24
Enita  22

Manęs nėra!!! unsure.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 23:47)
O čekį turi? g.gif
O jei be čekio??? Pvz uniką, kurios nei čekio beturiu... biggrin.gif Man irgi netinka tokia viena žalia pavasarinė rolleyes.gif

Nu be čekio tai jau kaipgi lotuliukas.gif Taigi gal tu turguj pirkai, už 10 Lt biggrin.gif
Man tai graži ta tavo žalia unika, ir netgi tik neturiu į ką keist doh.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 23:49)
ta knyga kaip suprantu tik anglu kalba ane? tai ji tik megoje yra pirkti ir kainuoja 150Lt ?

Nepamenu, kiek kainuoja, brangi vienok... Nu gal panašiai... megoj tikrai yra, gal ir kitur yra, nežinau. Anglų, je.
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 23:59)
Čia kuriam Hypery? Savanoriuose?
Ieškojau tik Vilniuj - nei Panoramoj, nei VCUP'e nebėra. Galvojau, kad ryt Megoj aptiksiu...


o Mindaugo maximoje? g.gif
as ten dar nebuvusi,bet rodos gi ir ten yra troliu
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 21, 00:59)
Čia kuriam Hypery? Savanoriuose?
Ieškojai tik Vilniuj - nei Panoramoj, nei VCUP'e nebera. Galvojau, kad ryt Megoj aptiksiu...



O tu imk ir paskambink i visas pardes, visoj lietuvoj, o paskui galvosi, kaip is kur atsisiust...Juk visos pardes turi telefonus, as taip irgi ieskojau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:59)
Čia kuriam Hypery? Savanoriuose?
Ieškojau tik Vilniuj - nei Panoramoj, nei VCUP'e nebėra. Galvojau, kad ryt Megoj aptiksiu...

Tu ir savanorių hypery paieškok, nes Megoj bent su perlu tikrai nėr schmoll.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 22:59)
hm... tai jei perki knyga prie jos karoliukas buna ?  bigsmile.gif  tai gal visai apsimoka,nes siaip tik uz knyga tiek tai brungu brungu  unsure.gif

Am nu bet neaišku koks tau su knyga papuls.. O ir knyga gausis septym su viršum - nemažai manau,, mastau.gif už tą sumą išeina dvi - trys geros grožinės literatūros knygos.. ogi Noa tuoj perskaitys ir apšvies mus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 00:00)

Nepamenu, kiek kainuoja, brangi vienok... Nu gal panašiai... megoj tikrai yra, gal ir kitur yra, nežinau. Anglų, je.


nu gerai kad Kaune ( as is vln) ,o tai labai norisi paskaityti,tai dar sumastyciau nusipirkti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 00:02)
Tu ir savanorių hypery paieškok, nes Megoj bent su perlu tikrai nėr  schmoll.gif
Am nu bet neaišku koks tau su knyga papuls.. O ir knyga gausis  septym su viršum - nemažai manau,, mastau.gif už tą sumą išeina dvi - trys geros grožinės literatūros knygos.. ogi Noa tuoj perskaitys ir apšvies mus.  thumbup.gif


teisingai sakai - dar reikia man geriau daugiau karoliuku lotuliukas.gif o tai dabar labai mazai ant apyrankes - o noru sarasas laaaaabai ilgas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 21, 00:59)
hm... tai jei perki knyga prie jos karoliukas buna ?  bigsmile.gif  tai gal visai apsimoka,nes siaip tik uz knyga tiek tai brungu brungu  unsure.gif



Bet as nepamenu koks karoliukas ...man atrodo uz 79lt...buvo prikabintas virsui kamputyje... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 01:00)

Manęs nėra!!! unsure.gif




Tai va...bandyk pasitaisyt, ba sugedai visai doh.gif
Atsakyti