Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 23, 19:17)
Maniškis labai skeptiškai į visus trolius žiūri.. Ir žinau, kad tai dėl kainos, nes šiaip yra pasakęs, kad gražu, aišku, sekantis sakinys buvo, bet ne už tokią kainą.. Todėl aš jo nevarginu, ko man reik pati tyliai, ramiai, be reklamų nusiperku. Kam žmogui nervuotis? Pavalgęs, mokesčiai sumokėti, aprengtas, vaikas laimingas, žmona laiminga, KO? O aš pati nuo savęs susitaupau vietoj skudurų, batų, kosmetikos ir kitų papuošalų.. Ato visų tų zabovonių turiu tiek, kad... Ačiūdie pajudėjo užtaupytų šampūnų, balzamų, duškių, krempudrų ir kitų dalykų naudojimas. Iš tikro net pačiai gera, o tai tik perku ir namo nešu. Maniškis nėr nei vieno troliaus man nupirkęs, abejoju ar nupirks.  mastau.gif Bet tau jau jo reikalas. Aš nepykstu.

Labai Tavę norėčiau pamatyti biggrin.gif Rankos kaklas kankolais aplipęs, o aprėdėlis...figos lapiuks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 18:29)
Nu maniskis irgi palaiko, tyli... ax.gif Bet kai supyksta, tai prikisa, kad tik troliai terupi,... unsure.gif O kai nepyksta, tada sako grazu... ax.gif

Kaip matau, visi jie daugmaž panašūs.. Mano ir supykęs jei nepamiršta, pamini lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 03 23, 18:30)
Dėdė "pradžiugino" - nupirko čakras dovanų ir išsiuntė. Neplanavau jų pirkti, patiko gal dvi iš jų... Tad dabar laukiu siuntinuko. Kad bent neapmuitintų.

bigsmile.gif kodėl pradžiugino kabutėse? Ar tu dėl to nesidžiaugi? g.gif

QUOTE(light blue @ 2010 03 23, 18:31)
Labai Tavę norėčiau pamatyti biggrin.gif Rankos kaklas kankolais aplipęs, o aprėdėlis...figos lapiuks  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj ni ni, jei neperku ,dar nereiškia, kad neturiu iš anksčiau pakaupus, beje dar su etiketėm kai kas stovi doh.gif BET O KA? Vaizdas manau būt neblogas biggrin.gif
Atsakyti
Matai light blue, pas mus as seimoje taupykle ir skaiciuokle. Maniskis gali det uz visa alga man kokia beprotiska dovana ir paskui pirsta ciulpti. Galvoji ta savybe man patinka? Patikek, pirmus du kartus biggrin.gif Jis siaip zino, kad jei ka perku gyvybiskai nebutino, reiskia ant visu gyvybiskai svarbiu dalyku yra atideta ir paskaiciuota.
Atsakyti
tai niekas nezinot, ar darkur galima rasti horoskopu ax.gif ax.gif
Atsakyti
Panos, anoji Erzebeeth tema dar yra bigsmile.gif greit baigiam šitą ir einam anon:
http://www.supermama...p;hl=trollbeads
Atsakyti
aš tai jau turėjau pradėti draskytis, kad nėra kuom rengtis, bet kažkaip dar nieko g.gif keista...dabar UK čekinu, draugė, gal kokį karolį atvežtų ax.gif bet sidabriukų jokių nematau, kurių pas mus nebūtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 23, 19:25)
Lepintų, jei galėtų. Galėčiau trepsėti kojom ir reikalauti, bet vyrui yra didesnių prioritetų, nei tie mano karoliai.
Tau pasisekė ne kad nesirauko, o kad turi iš ko už karbonadus karolius pirkti.



Jo..ir pas mus, kai gali palepina blush2.gif , o kai negali pati pasilepinu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2010 03 23, 19:34)
tai niekas nezinot, ar darkur galima rasti horoskopu ax.gif  ax.gif

kokių? tu čia apie žvaigždutes kalbi?
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 23, 18:34)
Matai light blue, pas mus as seimoje taupykle ir skaiciuokle. Maniskis gali det uz visa alga man kokia beprotiska dovana ir paskui pirsta ciulpti. Galvoji ta savybe man patinka? Patikek, pirmus du kartus  biggrin.gif Jis siaip zino, kad jei ka perku gyvybiskai nebutino, reiskia ant visu gyvybiskai svarbiu dalyku yra atideta ir paskaiciuota.

Žino, kad išmintingą žmoną turi rolleyes.gif O tu išminties kankolą turi jau? unsure.gif
Maniškis irgi realiai dažniausiai tupi ramus, žino, kad viskas paskaičiuota, apmokėta ir ramu. O likusius paskutinius galiu išleist tą pačią sekundę (aišku, patikrinus kamerą ir daržovių/kruopų atsargas wink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 23 kovo 2010 - 18:38
mes su kolege nusprendėm, kad nėra ko laukti, kol kažkas kažką duos, jamam pačios. Kaip ji sakė, reikia, kad norai taptų poreikiais lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti