Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:41)
Tai vat būtent. Aš gyvai čiupinau, ale diena pasitaikė, kad ant apyrankės tik sudabrai,  tai vienas storesnis nei visi kiti, kitas aukštesnis. Ir žinai kas durniausia?? Kad tai mane ERZINA. Tikrai, imu negerai jaustis. Dar taip nebuvo. Nemanykit, nesiekiu idealumo, kad kankolai būt identiško dydžio, bet  kažkas ne taip ir taškas.

biggrin.gif
Aj, mane irgi erzina, kai stikliniai troliai skirtingi. Turiu tik 4, bet dabar matau, kad skiriasi pagal savo storį jie, tai nervuoja mane doh.gif lotuliukas.gif Gerai, kad nors į aukšti daugmaž vienodi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 21, 00:42)
Beje, Panoramoj man pasirodė gerokai prapirkti troliai (lyginant su vaizdu savaitės pradžioje). Tai prekyba klesti, matyt cool.gif



Tai ,kad Panorama niekad nepasizymi dideliu asortimentu schmoll.gif Palyginus su mega, tai is vis...be zodziu( nenoriu pletkyt irnesakyk.gif hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:43)
Kaip manai, man dėl nederamumo pakeistų? Na ta prasme be rimtos priežasties, tiesiog kad netinka... Durna, bet nu netinka man jis.

O čekį turi? g.gif
O jei be čekio??? Pvz uniką, kurios nei čekio beturiu... biggrin.gif Man irgi netinka tokia viena žalia pavasarinė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:47)
O čekį turi? g.gif
O jei be čekio??? Pvz uniką, kurios nei čekio beturiu... biggrin.gif Man irgi netinka tokia viena žalia pavasarinė rolleyes.gif

Be čekio sakė nieko padėt negali. Aš dėl sidabrinės grandinės verkiau, bet sako sorry, jei nėr čekio tikrai, su geriausiais norais niekaip..
Jo čekį turiu, net tą cengeliuką iš šiukšlinės iškapsčiau biggrin.gif Bandysiu ryt nuvažiuot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 20 kovo 2010 - 22:49
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 22:45)
Tai ,kad Panorama niekad nepasizymi dideliu asortimentu schmoll.gif  Palyginus su mega, tai is vis...be zodziu( nenoriu pletkyt irnesakyk.gif  hihihi.gif )

Nesiginčiju smile.gif Bet savaitės pradžioje tikrai visko daugiau buvo, šiandien visko ženkliai apmažėję... Įdomu, ar taip prapirko visko, ar kur atgal po prekystaliais suslapstė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 00:43)
Kaip manai, man dėl nederamumo pakeistų? Na ta prasme be rimtos priežasties, tiesiog kad netinka... Durna, bet nu netinka man jis.



Jai ir gi taip pat, parsinese namo, nu nelimpa ir viskas, tai paskambino, be problemu...
Nors anksciau , kazkas ten buvo tai mergikes sake nekeicia, o vaikinukas pakeite, tai papurkstavo kiek, tai sekanty kart be jokiu problemu gerai sako, atvezkit pakeisim...
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 23:38)
Va va, aš kažkaip bijočiau užsakinėti internetu stiklinius trolius g.gif Man ir stikliukai turi būt maždaug panašaus storumo, o ir spalvas tik "gyvai" matant normaliai derint gali...


na siaip tai as po kol kas mazai turiu,tai su derinimu dar labai nesusiduriau- bet man tuo jie ir faini kad skirtingi,tai gali issirinkti sau norima,nes kitai gal pvz grazesnis mazesnis ir blankesnis yra,o man gal atvirksciai blush2.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 23:41)
drinks_cheers.gif
Tik vienas kelias yra  unsure.gif Aš skaičiuoju, tik galai niekaip nesueina..



ta knyga kaip suprantu tik anglu kalba ane? tai ji tik megoje yra pirkti ir kainuoja 150Lt ?
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:49)
Nesiginčiju smile.gif Bet savaitės pradžioje tikrai visko daugiau buvo, šiandien visko ženkliai apmažėję... Įdomu, ar taip prapirko visko, ar kur atgal po prekystaliais suslapstė smile.gif

Kaune beje ženklų nemažai mastau.gif Perlo nebuvo, bet kitų man rodos visų buvo
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:48)
Be čekio sakė nieko padėt negali. Aš dėl sidabrinės grandinės verkiau, bet sako sorry, jei nėr čekio tikrai, su geriausiais norais niekaip..
Jo čekį turiu, net tą cengeliuką iš šiukšlinės iškapsčiau biggrin.gif Bandysiu ryt nuvažiuot...

Šūds tada biggrin.gif
Bet tai o kaip su tom unikom, gautom per akciją??? (perkant apyrankę su užsegimu). Pirkimo čekyje jų gi turbūt nesimato? g.gif (nesu tikra, bo čekius šeimyninės ramybės vardan naikinu)
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 22:49)
ta knyga kaip suprantu tik anglu kalba ane? tai ji tik megoje yra pirkti ir kainuoja 150Lt ?

Nežinau tikrai ir pakomentuot negaliu... blush2.gif Bandysiu ryt pasiaiškinti
Papildyta:
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:51)
Šūds tada biggrin.gif
Bet tai o kaip su tom unikom, gautom per akciją??? (perkant apyrankę su užsegimu). Pirkimo čekyje jų gi turbūt nesimato? g.gif (nesu tikra, bo čekius šeimyninės ramybės vardan naikinu)

Matosi, jų kaina 79 lt ir jos minusuojas.
Beje, aš čekius ir naikinau, kol nesupratau, kad rei ksaugot idant kažkas suges ar netiks, tai laikau darbe..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 20 kovo 2010 - 22:53
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 21, 00:49)

ta knyga kaip suprantu tik anglu kalba ane? tai ji tik megoje yra pirkti ir kainuoja 150Lt ?


Taip anglu...150lt kai perki, ten karoliukas dar dovanu maciau priklijuotas, o kai duoda dovanu, tai ji nukabina...Cia irgi labai ydomus atvejis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 22:49)
na siaip tai as po kol kas mazai turiu,tai su derinimu dar labai nesusiduriau- bet man tuo jie ir faini kad skirtingi,tai gali issirinkti sau norima,nes kitai gal pvz grazesnis mazesnis ir blankesnis yra,o man gal  atvirksciai  blush2.gif

Tai aš irgi mažai, bet, būdama šiek tiek pedantė cool.gif, noriu, kad mano stikliniai troliai derėtų tarpusavy laugh.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:50)
Kaune beje ženklų nemažai mastau.gif Perlo nebuvo, bet kitų man rodos visų buvo

Aš kol susikaupiau perlinei žvaigždei, jų niekur nebeliko doh.gif
Atsakyti